Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

planuoju naudoti KP ir labai pergyvenu del to kad galiu nenoreti smileysex.gif 4u.gif parasykit savo nuomone.busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
jei buvo noras, tai islieka yahoo.gif
Atsakyti
Kontraceptinį pleistrą naudoju jau 6 mėn ir iš vis jokio šalutinio poveikio nejaučiu thumbup.gif , o va kai prieš nėštumą bandžiau tabletes, tai ojojoj - nieko nebereikėjo blush2.gif schmoll.gif
Gali drąsiai bandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
jau atsikandau to "gero" kai geriau Novynette tai dabar isvis bijau pradet bet koki hormonini kontraceptika, nes labai bijau dvieju dalyku: kad noras nesumazetu ir kad svorio nepriaugciau schmoll.gif
Atsakyti
Man pleistras irgi jokio salutinio poveikio nesukele. jei atvirai, klausimas is pirmo zvilgsnio net juokingai pasirode, nors puikiai suprantu, kad sioje srityje juokingu klausimu nebuna...
Atsakyti
Aš jau 4 mėn. naudoju KP tai gal dar pasakyčiau, kad gal noras net padidėjo... blink.gif
Prieš pleisrą 2 metus vartojau Regulon kontraceptines tabletes, tai gal noras buvo mažesnis. Beje tabletes teko pakeisti dėl skrandžio ir patogiau naudoti. Nors dabar pradėjau domėtis kontraceptiniu žiedu. Praktiškai viskas taip pat kaip pleistras, tik prisiminti kartą per mėnesį reikia. Net kaina ir KP ir žiedo beveik ta pati, skiriasi kokiu litu. Bet man gal geriau pleistras vis dėl to.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 04, 20:53)
planuoju naudoti KP ir labai pergyvenu del to kad galiu nenoreti smileysex.gif  4u.gif  parasykit savo nuomone.busiu dekinga smile.gif



Sveikutes,

naudojau ta KP jau ilgai, gal kokius 5 menesius. Tai man jis labai gerai, na galetu buti mazesnis:) Beja daznai sportuoju ir nuo dazno plaukiojimo man atsiklijuodavo , todel vis nesijausdavau labai jau saugi:( Todel nutariau keisti i "yarina". Bet siaip tai super, nes tikrai nieko nepamisti:)
Atsakyti
Kai ir as naudojau pleistra, potraukis smileysex.gif tikrai nebuvo sumazejes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(param @ 2006 02 07, 10:25)
Man pleistras irgi jokio salutinio poveikio nesukele. jei atvirai, klausimas is pirmo zvilgsnio net juokingai pasirode, nors puikiai suprantu, kad sioje srityje juokingu klausimu nebuna...


O man visai nejuokinga. schmoll.gif Aš pleistra naudojau jau 1.5 metu ir man noras sumažėjo. Netvirtinu 100 proc. kad tai tik nuo pleistro, gal dar ir stresas daro savo.
Bet manau visdėlto manau, kad klausimas visai aktualus, šiaip ar taip tai tie patys hormonai, tik į organizmą patenka kitu būdu. doh.gif
Atsakyti
as sutinku. kai pakeiciau tabletes i pleistra noras buvo atsirades nerealus - bet menesi koki, po to po bishki silpo. as tiesiog tingiu myletis. ziauriai skamba. bet ka darysi. ir svoris nekinta.laikosi tie priaugti kilai nors tu ka.
Atsakyti
Taipogi priklausau prie pleistrininkių smile.gif
Šalutinių poveikių irgi nebuvo jokių.
Dėl noro sumažėjimo? Tai kad nebuvo pas mane niekad jo labai didelio. O dabar tiesiog man kaip ir Zhvirbliukei panašiai - tingiu mylėtis blush2.gif Bet nemanau, kad tai pleistro įtaka.
Atsakyti
Oi, tikrai nesumažėjo bigsmile.gif Nei nuo KT nesumažėjo, nei KP tą norą sumažino. KT nutraukiau dėl kitų priežasčių, tai dabar esu labai patenkinta pleistru. Jaučiuosi saugesnė rolleyes.gif
Atsakyti