QUOTE(Capricorn @ 2008 09 11, 10:11)
Hi
I learn 1 hour a day, twice a week
Cost - 150 Lt / month
Very cheap 
In my group are 6 people (with me)
Not big group
And about material - I learn from book " Face2face" Pre-Intermediate.


Cost - 150 Lt / month


In my group are 6 people (with me)


And about material - I learn from book " Face2face" Pre-Intermediate.
Thanx

