Įkraunama...
Įkraunama...

dvigubas smūgis

sveiki,
mano mažulis atėjo į šį pasaulį 2006 metų gegužės 6 diena. o buvo taip....
kai pastojau pranešiau džiugę naujieną sesei savo, kuri už mane 10 metu vyresne, po savaitės ji mane nudžiugino taip pat. mes abi laukėmes. aš pirmo, ji trečio. neštumo eigoje sužinojome, kad abi laukiames berniuku thumbup.gif . gyditojai nustatė, kad mūsų vyriškių skirtumas bent dvi savaitės.
atėjus nustatytai datai(2006-04-17) mano mažylis nenorėjo ateiti, todėm aš gulėjau savaitę Klaipėdos potologiniame skyriuje. iš ten mane poaleido. po trijų dienų vėl paguldė ir laukiau kol kas nors vyks mano pilvuke, bet gyditojai sakė, kad galiu dar vaikčioti. 2006-05-05 man įstatę skatinamąją žvakutę, kuri pradėjo kelti sarėmius ir šiokius tokius skausmus. apie 18 valandą i mobilųjį telefoną man paskambino sesuo, kuri gyvena šilutėje ir pasakė, kad ji su vyru važiuoja i Klaiėdos gimdymo namus, nes jau prasideda gimdymas smile.gif
už valandos aš jau buvau gimdymo palatoje ir pamačiau savo sesę, kuri jau irgi buvo gimdykloje smile.gif
žodžiu gimdymas jai trečias, o man pirmas vyko viskškai taip pat. net kakleliai darėsi analogiškai. abi kankinomės iki ryto ir 4.40val. gimė jos sūnus. o 5.20val. mano mažius smile.gif
taigi mūsų net palatos po gimdymo buvo salia smile.gif
taigi tokia mano gimdymo istorija thumbup.gif
Atsakyti
Vuau kaip smagu...as ir taip buciau norejus ...ir gimtadieniai vaikiuku ta pacia diena nu smagumelis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
tik įdomu, kaip dabar pasidalinat kuri gimtadienio puota kels mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif kol kas nesipesame thumbup.gif
Atsakyti
geras sutapimas thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jums faina wub.gif
Atsakyti
jums abiems labai pasiseke, džiugu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif sveikinu abi seses su nuostabiais sunaiteliais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kaip šaunu thumbup.gif thumbup.gif sveikinu ir aukit sveiki ir dideli 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

thumbup.gif kaip fainai ir as taip noreciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida:)))): 25 liepos 2008 - 13:40
Nu geras, ot užtaikėt. thumbup.gif
Atsakyti
oj kaip faina wub.gif
Atsakyti