Įkraunama...
Įkraunama...

Aksesuarai vyrams

Pagalvojau, kad kažkur temose lyg ir mačiau tai vienos, tai kitos auksarankės pagamintus papuošalus vyrams. Bet kai dabar prireikė, nors užsimušk - nieko neatknisu. doh.gif

Todėl ir užvedžiau šią temele - pasidalinkim idėjomis. Parodykit ką esat vyrams suvėrusios, kokius jūsų pagamintus papuošalus jie nešioja, mėgsta. O gal prie mobiliųjų telefonų pakabukus turi? 4u.gif
Atsakyti
Itariu, kad nenesiojo ne todel, kad ne vyriskai atrode tongue.gif tiesiog yra tokia vyru rusis, kuriems papuosalo neuzdesi. Kaip ir mano tevas - jam net vestuvinis ziedas buvo perdaug. Nekalbu jau apie jokius net kukliausius papuosalus. Tik laikrodis ir kaklaraistis. doh.gif
O man laaaaabai patinka vyriskos rankos su auksiniu ziedu. O jei dar mano gamybos kokia kuklia apyranke uzsidetu - wub.gif
Atsakyti
Manau vyrams papuošalus geriausiai verti iš medinių ar kokių tamsių karoliukų. Turi būti kuklūs, paprasti, nes kitaip primins moteriškus ir nebus nešiojami smile.gif Turėjau aš ir ne vieną pavyzduką, bet dabar taip greitai nerandu blush2.gif
Atsakyti
Suvėrus vyrui apyranke is lavos apvaliu karoliuku ir onikso bačkučiu nešioja jau kokie du metai ir džiaugiasi, seses vyras nesioja karolius is labai spalvotu akmenu, bet cia labai priklauso nuo žmogaus, nes jis menininkas ax.gif . Vyrams gal svarbu patiems pasirinkti akmenukus juos iščiupinėti, paglostyti ax.gif .
Gaila nuotrauku neturiu tu papuošalu, bet dabar vyrai renkasi ir drasesnius papuošalus negu apyrankės ir karoliai bigsmile.gif .
Atsakyti
Yra vyru, kurie labai sekmingai nesioja sages, pakabukus ivairius, karoliai ir apyrankes tikrai nera drasu biggrin.gif
Papildyta:
As savo teciui gal nieko net nesiulyciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet mano kirpejas toks gan ekstravagantiskas zmogus uzsisake pas mane sage ax.gif
Atsakyti
Cia kaip kam atrodo, bet kartais zmones buna labai riboti ax.gif .Man asmeniskai grazu , kai zmones megsta issiskirti ir kodel gi neisisegus i vyriska svarka , grazios sages g.gif ar net keletos deranciu. O ir orientacija cia neko deta tongue.gif
Atsakyti
na sagė keistai, keistai...bet jeigu patinka, tegu:) visgi geriau negu storiausios auksinės grandinės biggrin.gif
man gražu kai vyrai nešioja kuklias, tamsias apyrankes arba karoliukus smulkius iš kokių mažų karoliukų. Pakabukai ant odinės virvelės irgi labai gražu smile.gif ir seksualu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaguarka: 22 liepos 2008 - 22:36
Katinyti,
o sage jau padarei? gal butu galima nuotraukyte? blush2.gif Labai jau smalsu pasidare ax.gif

Jaguarka,
ar kalbi apie pakabukus kur prie pat kaklo ant odines virveles?

O as stai ka radau Vyriski veriniai
Dar
Ir dar

O ar jusu vyriskiai nesioja pakabukus prie mobiliuju telefonu? g.gif
Noreciau savajam pagaminti kazkokia smulkia dovanele, bet pagalvojau, gal prie mobiliuju telefonu kabantys dzindziliukai - perdaug moteriska? blush2.gif
Atsakyti
Lauružė, aha, kur prie pat kaklo būna:)

na pvz šitas tai man visai nevyriškas...
http://www.beadeupho...9/product/M7275

o šiaip tai aš net neįsivaizduoju ar mano draugas norėtų kokio papuošalo. kažkada siūliau iš lavos padaryt ką nors, bet taip skeptiškai pažiūrėjo į tai. nors nepasakė ne smile.gif

dėl pakabukų mobiliesiems tai net nžn g.gif gal čia labiau tinka paaugliams ir moterims. bet vėl gi, viskas priklauso nuo paties vyriškio.
Lauružė, pabandyk internete ratsi koki vyryšką mob pakabuk ir parodyk savajam. pamatysi kaip reaguos:)

Atsakyti
Aš savajam esu žalvario žieduką padarius, ant nykščio nešiojamą... smile.gif Nešioja mirksiukas.gif
http://i20.photobuck.../Photo-0238.jpg (čia mūsų abiejų rankos)
Ir šiaip, manau, kad vyram labiau metalo dirbiniai tinka... na kad ir to pačio žalvario. biggrin.gif


Pritariu nuomonei, kad jei verti tai medinius ir tamsius karoliukus wink.gif
Jaguarkos nurodyto jaučiu ir aš nenešiočiau. ;D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tranquility: 23 liepos 2008 - 12:18
Turėjau užsakymą iš sesers draugo, suregzti kažką jam gražaus, buvo nelengva, bet atrodo pavyko, ir mano akimis, visai neblogai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
cindy, tikrai visai gerai atrodo bigsmile.gif , o čia mano bandymas įtikti vyriškam skoniui ax.gif
user posted image
Atsakyti