Įkraunama...
Įkraunama...

Kada mesti rūkyti ?

gal kas zinot, pries kiek laiko iki pastojimo reiktu mesti rukyti?
aciu
Atsakyti
biggrin.gif aisku,kuo anksciau,tuo geriau.Taip kad,jei planuoji,tai mesk jau dabar. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (astulka @ 2004 02 24, 12:39)
biggrin.gif aisku,kuo anksciau,tuo geriau.Taip kad,jei planuoji,tai mesk jau dabar. wink.gif

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Kuo anksčiau,tuo geriau.Kol pati nesusidūriau su pastojimo problemom,atrodė,ką tas rūkymas gali įtakot?O kai paskaičiau,kad būtent rūkymas blogina vyro spermos kokybę,duoda daug defektuotų spermatozoidų ir "veda" link nevaisingumo,tikrai pasibaisėjau ohmy.gif .Su vyru draugiškai-10metų esam "užkietėję rūkoriai", bet viskas-metam rūkyt thumbup.gif
Galvoju,malonumas (ta prasme rūkant)-svarbu,bet svarbiau- nestuke.gif , 2.gif ir asmeninė sveikata bei "papildomos" lėšos wink.gif ,gautos nerūkant.
Atsakyti
Jei mesi, ir leliai bus geriau ir pati savim po to didzhiuosies. Ash rukiau apie šešerius metus, mečiau prieš du, dabar jau laukiu lelio. Manau, kad mesti anksčiau, kur kas geriau nei kai prispiria reikalas. Taip pat galvoju ir apie vestuves biggrin.gif Sėkmės. Jei ką galėsiu tau pasakyti savo metimo receptą, gal pravers smile.gif
Atsakyti
Man padėjo motivacija . Tai kad noriu labai pastoti ir noriu kad leliukas sveikas būtų. Na bet kaip žinoma motivacija toks nepastovus dalykas- vieną dieną ji yra o kitą jau gali jos ir nebūti... sad.gif Manau svarbu, kad šalia esantys žmonės nerūkytų. Tada pagundų mažiau.
Atsakyti
QUOTE (nigrita @ 2004 02 24, 10:47)
Jei ką galėsiu tau pasakyti savo metimo receptą, gal pravers smile.gif

Nigrita,dėk tą savo metimo receptą biggrin.gif , manau net nuorodą, kaip Smurka savo dietai užsidėjus,galėsi užsidėt clap.gif .
Tikrai aktuali tema:greičiau ne kada reikia mest,o kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE (elija @ 2004 02 24, 13:10)
Nigrita,dėk tą savo metimo receptą biggrin.gif , manau net nuorodą, kaip Smurka savo dietai užsidėjus,galėsi užsidėt clap.gif .
Tikrai aktuali tema:greičiau ne kada reikia mest,o kaip wink.gif

Kuo anksciau, tuo geriau, nors tikrai nera lengva, is savo patirties rasau g.gif
Atsakyti
Geriausia visai nerookyt clap_1.gif Geriausia nepradet, tada nebus reikalo ir mest wink.gif
Bet lengva pasakyti, sunku padaryti. Pykstu ant saves kad esu silpnavale, bet va vis metu, bet kai tik pasirodo menesines "susinervinu" ir vel griebiuosi sad.gif
Nigrita parasyk recepta gal pades?
Atsakyti
Mesti rukyti butu gerai metai pries pastojant, bent jau minimum tiek laiko kad issivalytu organizmas, bet jei taip neiseina - bent jau is karto kai pradedi "planuoti". Mano receptas buvo labai paprastas, nes susirgau pliauritu (kai plauciuose atsirado vandens), nes po to tiesiog pati smegenine uzsikodavo smile.gif O is tikruju tai labai sunku mesti, reikia daug valios ir mesti is karto o ne po truputi, nebent butu labai blogai, tai kokia 1 galima, uzsiimti kitais darbais ir kaip cia jau kazkas sake - kad niekas is aplinkiniu negundytu. Meskit mergytes nes labai jau smirdi tie rukoriai nesvarbu kokios cig. butu. Sekmes box.gif
Atsakyti
As konsultavausi su savo gydytoja siuo klausimu, tai ji pasake, kada pastosit, tada ir meskit, beje ta pati ji man ir su kontraceptinem tabletem patare, tik va foline rugsti sake pries 3 menesius jau reikia pradeti gerti. Man, aisku, to tik reikejo, kaip gi dabar mesti rukyti, jeigu pati gydytoja kaip sakant palaiminima dave, o cia dar diplomini rasyti reikia+ pastovi itampa darbe. Neiseina nors tu ka.
Atsakyti
Baikit jus ka? As galvojau cia visos tokios baltos ir silkines laugh.gif rolleyes.gif Pati meciau apie naujus na ir retkarciais , na kokia pora kartu buvo baliukai. Ale dabar sulaukiau savo menesiniu ir jau jauciu kaip pati save ikalbineju, na o ka, kas cia tokio, gi dar toli tas pastojimas ir t.t. ... huh.gif Nea, reikia laikytis girdit? laugh.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif
Atsakyti