Įkraunama...
Įkraunama...

Emilytes kelione...

Spalio 16 rytas. Neiskentusi 6val ryto begu i vonios kambari testuotis, taciau neisdrysau ziureti i rezultatus, matyt, kazka nujauciau. Parnesu teciui i kambari testa ir liepu jam stebeti, po keliu sekundziu is jo lupu isgirstu "neigiamas", o as tuo netikedama klausiu is ko sprendzia, o jo atsakymas " nezinau turbut is dvieju juosteliu" lotuliukas.gif ... Mano veide ,staiga, atsirado neapsakomai plati sypseni ir dideles ,kaip pupos dziaugsmo asaros. Ir taip prasidejo tavo ilga kelione i si platu pasauli....
Tie devini menesiai man buvo patys nuostabiausi, jauciausi tokia lengva kaip drugelis, kartais net pamirsdavau, kad nesioju savije pati didziausia dziaugsma. Kiekvienas pojutis, kiekvienas spyris man suteikdavo neapsakomu jausmu anpludi wub.gif ...
Taigi artejo paskutines dieneles iki musu pasimatymo, kurio laukiau nezmoniskai. Gydytoja nustate data, kad tu turetum isvysti pasauli 2008 birzelio 23d. , taciau ta diena mes su teciu statem didziulini baseina, kad kitais metais ten galetumem visi kartu pliuskentis. Bet dar teko keleta dieneliu palaukti, kol daktare nutare krapstyti tave, kad greiciau ivyktu musu pasimatymas.
Birzelio 27d. 9 val. ryto. Pasieme uz tasiu su teciu patraukeme link Mazylio gimdymo namu. Buvau gerai nusiteikusi visa skraidziau, nes zinojau, kad ta dien pamatysiu tave. 10val. man prakirpo vandenis, o kadangi as tokia kvailute, pagalvojau, kad apsiusiojau savo daktaryte blush2.gif . Kadangi mano daktaryte neleido kenteti skausmu, del tam tikru priezasciu, todel man suleido nuskausminamuju. Nuo 16val. nebejauciau jokio skausmelio visa ta laika, juokemes, baijeravom, apkalbinejom tave, kokia tu busi, ir t.t.
Tevelis su daktaryte nuejo i balkona parukyti (ruke tik tevelis doh.gif ) o as is gimdyklos rekiu daktarytei, kas nutiko, sedyne nutirpo ir noriu kakio blush2.gif , nors netureciau noret. O pries tai juokavom "paziuresim paskutine Nekviestos meiles serija ir eisim gimdyt" . Ji palengva atejo megaudamasi nuostabiu oru, apziurejo mane, stumk viena kart, kita kart... pasiraitojo rankoves, atidare gimdyklos duris ir sukteli " na panelytes judinkytes, einam gimdyt" .
Vienas stumimas " jega tu arteji' mintyse galvoju, o tetis kisdamas deguonies kauke, vos neisduria , daktarai juokiasi " vaikinuk nepersistenk" lotuliukas.gif
Kitas stumimas jau tu visai arti , o tetis kuzda man "mazyte dar tryputi pakentek jau greit nebeskaudes, o as jam isrekiu visa gerkle " kvailiuk man neskauda, man tik padek stumt" thumbup.gif Dar pora kart stumtelejau ir tu isvydai savo teveliu palaimos iskreiptus veidus, tave pagulde ant mano krutines, tetis mane apkabino per pecius ir musu visu triju rysys tapo neapsakomai tvirtas.



Stai taip tu pasitikai si pasauli.



Gimei 2008 06 27 3.418kg 52cm sveikut sveikutele.
Atsakyti
gražu wub.gif
Atsakyti
wub.gif Graziai parasyta istorija wub.gif Sekmes jusu seimai 4u.gif
Atsakyti
labai graži ir rami istorija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif Aukit laimingai 4u.gif
Atsakyti
Kaip faina wub.gif
Sveikatėlės Jums 4u.gif
Atsakyti
4u.gif aukite sveiki ir laimingi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip graziai ir lengvai smile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Skaitai tokias šiltas istorijas ir ašaros rieda, vėl apima tas nuostabus jausmas, kai vaikelį uždeda ant krūtinės... Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti