
Gal kas iš grįžusiųjų pasidalins informacija dėl naujienų iš banko. Man visos sumos, po 3,47 NOK kur buvo užrezervuotos dingo, bet nei vienas litas nenurašytas, nu, taip ir neaišku, švedai savo pinigėlius jau seniai pasiėmė, o norvegai neskuba

Planuojam kelione i Norvegija. Mus draugai atkalbineja, kad ten ziauriai viskas brangu. Ledai 8lt, duona 20lt... Ar is tikruju ten tokios maisto kainos?
QUOTE(supersvocia @ 2010 07 24, 22:07)
Planuojam kelione i Norvegija. Mus draugai atkalbineja, kad ten ziauriai viskas brangu. Ledai 8lt, duona 20lt... Ar is tikruju ten tokios maisto kainos?




QUOTE(supersvocia @ 2010 07 24, 23:07)
Planuojam kelione i Norvegija. Mus draugai atkalbineja, kad ten ziauriai viskas brangu. Ledai 8lt, duona 20lt... Ar is tikruju ten tokios maisto kainos?
Ten išties viskas brangu... Šiemet Oslas po Tokijo užima 2 vietą brangiausių miestų sąraše pasaulyje.
QUOTE(micefee @ 2010 07 25, 08:51)
Ten išties viskas brangu... Šiemet Oslas po Tokijo užima 2 vietą brangiausių miestų sąraše pasaulyje.
Šiuo metu gyvenu Norvegijoj, tai tikrai viskas labai brangu, nesenai skaičiau jų pačių laikraštyje, kad pagal tyrimus maisto kainos didesnės nei Europoj keliasdešimt procentų. Jei važiuojat pailsėti ir yra galimybės tai pasiimkit kiek nors maisto iš Lietuvos.
QUOTE(supersvocia @ 2010 07 24, 23:07)
Planuojam kelione i Norvegija. Mus draugai atkalbineja, kad ten ziauriai viskas brangu. Ledai 8lt, duona 20lt... Ar is tikruju ten tokios maisto kainos?
Norvegijoje kainos palyginti su Lietuvos yra ženkliai didesnės (daugumos produktų), bet ir Norvegijoje atlyginimai yra daug didesni nei Lietuvoje, o ir taip, norvegai visi laimingai ir gražiai gyvena, taigi ir mes neturėtume skųstis...
Atsiprašau, kad čia ne į temą, bet pasisakyti norėjau.
Juk patys juk daugmaž sužinosite kiek laiko važiuote, įsidėsite maisto iš Lietuvos...

Į Norvegiją verta vykti dėl gamtos grožybių... Ten tiesiog atsigrožėti neįmanoma. Jeigu jau nuotraukos iš Norvegijos gražios, tai tikrovėj yra daug kartų gražiau...
Taigi jeigu išvažiuotite, linkiu gerų įspūdžių.

Sutinku su merginomis, kad pamatyti tokį grožį- verta paaukoti ir šiek tiek pinigėlių, čia labai labai gražu 
Nuotrauka ištrinta dėl per didelio formato.
Moderatorė

Nuotrauka ištrinta dėl per didelio formato.
Moderatorė
Ingel, pas mus su banko opercijomis viskas ok, tos sumos ,kurios buvo du kartus rezervuotos panaikintos
.
_ _ _ _
Kas dėl kainų : kadangi viską susipirkome LT, tai NO pasilepinimui radome ledu, kaip jau minėta 10 porcijų dėžutėse, kas pavertus mūsų pinigėliais porcija išėjo apie 68 centus.
Duona labai ir net labai brangi, vieną kartą per 2sav. pasisekė surasti kepala uz 2,50No, bet daugiau okia laimė nenusišypsojo , matyt patys norvegai pigesnę išperka, nes po pietų lentynose guli patys brangiausi kepaliukai.
Pirkome jogurtų, tai pigiausias variantas 500ml indelis 7litai, kartą -dešrelių, kuriu kg kaina da ržemesnė nei pas mus, bet dešrelės nebuo ,,mėsiškos"
, koki akaina -toks ir maistas.
atkreipėm dėmesį, kad sveriama kava pas juos dar pigesnė nei mūsų ,,Presto" arba ,,Skonis ir kvapas" parduotuvėse, yra nebrangių sausainiukų, o jau daržovių ir vaisių kainytės
... kosmosas.

_ _ _ _
Kas dėl kainų : kadangi viską susipirkome LT, tai NO pasilepinimui radome ledu, kaip jau minėta 10 porcijų dėžutėse, kas pavertus mūsų pinigėliais porcija išėjo apie 68 centus.
Duona labai ir net labai brangi, vieną kartą per 2sav. pasisekė surasti kepala uz 2,50No, bet daugiau okia laimė nenusišypsojo , matyt patys norvegai pigesnę išperka, nes po pietų lentynose guli patys brangiausi kepaliukai.
Pirkome jogurtų, tai pigiausias variantas 500ml indelis 7litai, kartą -dešrelių, kuriu kg kaina da ržemesnė nei pas mus, bet dešrelės nebuo ,,mėsiškos"

atkreipėm dėmesį, kad sveriama kava pas juos dar pigesnė nei mūsų ,,Presto" arba ,,Skonis ir kvapas" parduotuvėse, yra nebrangių sausainiukų, o jau daržovių ir vaisių kainytės

QUOTE(Frezija13 @ 2010 07 25, 13:55)
Kas dėl kainų : kadangi viską susipirkome LT, tai NO pasilepinimui radome ledu, kaip jau minėta 10 porcijų dėžutėse, kas pavertus mūsų pinigėliais porcija išėjo apie 68 centus.
Duona labai ir net labai brangi, vieną kartą per 2sav. pasisekė surasti kepala uz 2,50No, bet daugiau okia laimė nenusišypsojo , matyt patys norvegai pigesnę išperka, nes po pietų lentynose guli patys brangiausi kepaliukai.
Pirkome jogurtų, tai pigiausias variantas 500ml indelis 7litai, kartą -dešrelių, kuriu kg kaina da ržemesnė nei pas mus, bet dešrelės nebuo ,,mėsiškos"
, koki akaina -toks ir maistas.
atkreipėm dėmesį, kad sveriama kava pas juos dar pigesnė nei mūsų ,,Presto" arba ,,Skonis ir kvapas" parduotuvėse, yra nebrangių sausainiukų, o jau daržovių ir vaisių kainytės
... kosmosas.
Duona labai ir net labai brangi, vieną kartą per 2sav. pasisekė surasti kepala uz 2,50No, bet daugiau okia laimė nenusišypsojo , matyt patys norvegai pigesnę išperka, nes po pietų lentynose guli patys brangiausi kepaliukai.
Pirkome jogurtų, tai pigiausias variantas 500ml indelis 7litai, kartą -dešrelių, kuriu kg kaina da ržemesnė nei pas mus, bet dešrelės nebuo ,,mėsiškos"

atkreipėm dėmesį, kad sveriama kava pas juos dar pigesnė nei mūsų ,,Presto" arba ,,Skonis ir kvapas" parduotuvėse, yra nebrangių sausainiukų, o jau daržovių ir vaisių kainytės

Pas juos užtaikyti nusipirkti pigios duonos, tai reikia rytais lėkti, nes kiekvienas pigiau nori...
Man ten laabai jogurtai patiko po 1000ml...

QUOTE(rassiuke @ 2010 07 25, 00:27)
<...> o atsisakyti pamatyti Norvegijos gamtos unikaluma vien del to kad cia brangus maistas, butu totalus nesusipratimas


mes šiąnakt grįžom iš kelionės Norvegija-Suomija. na tai iš Norvegijos prieš savaitę išvažiavom. graži šalis ir šiaip maloni ((turint omeny ir žmones) lyginant su suomija).
dėl maisto, gal žmonės skrenda lėktuvu ar pn., tai nepasiimsi to maisto. bet važiuojant automobiliu, mes buvom pasiėmę 2 savaitėm pilnai visko. pirkom tik grietinę,, jogurtą, sultis, šviežią agurką ir, žinoma, ledų (tų brangių, nes ką mums reiktų veikti su 10 porcijų keturiese
)
kai susigulės informacija, paruošim reportažą
dėl maisto, gal žmonės skrenda lėktuvu ar pn., tai nepasiimsi to maisto. bet važiuojant automobiliu, mes buvom pasiėmę 2 savaitėm pilnai visko. pirkom tik grietinę,, jogurtą, sultis, šviežią agurką ir, žinoma, ledų (tų brangių, nes ką mums reiktų veikti su 10 porcijų keturiese

kai susigulės informacija, paruošim reportažą

Vakar grįžau iš Norvegijos. Kad šalis brangi, netgi labai, tai tiesa - mažas mineralinio buteliukas kainuoja apie 25kr, tai apie 11lt. Bet viską nustelbia šalies grožis, o juk gerti ir valgyti galima įsidėti. Man ši šalis laaabai patiko
