Įkraunama...
Įkraunama...

Butelių dekoras

Sveiki visi 4u.gif Tikiuosi, kad nesupyksite, kad sukuriau tokia temele rolleyes.gif Ziurinejau, tai maciau panasia temele, bet ten buvo '' Butelio etiketes '' tai manau, kad visai netinka prie buteliu dekoro ax.gif Gal kazkam pravers si temele blush2.gif
Visi esate girdeje ir mate, kad dekoruoti buteliai tinka ir dovanoti ir padeti ant sventinio stalo wub.gif Todel sioje temeleje dekime foto ir dalinkimes idejomis mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 04 vasario 2011 - 12:59
Man asmeniskai labai smagiai atrodo tie papuosti buteliukai, tik kur rasti kas siuna tokius g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
tokių mačiau ,,maximoj"
Atsakyti
Dar idomus buteliu dekoras

user posted image

user posted image

Atsakyti
nu bandau kelt nuotraukytes

Papildyta:
tokio tipo buteliuku buvo 10. cia sampano buteliai puosti
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
ir dar viena radau, is kaire pirma dar nematyta, visu buteliuku foto neturiu, nu jei rasiu butinai papildysiu,siaip buteliukai sie labai puose stala. kai juos sudejo visus ant stalo tai biskiuka isigandau, nes galvoju o kur puokstes 5 reiks det, bet paskui puse nueme ir siaip salej sudejo, tai irgi puose smile.gif
Atsakyti
del buteliu dekoro,tai maciau ispuostus butelius bazej, tik apie kainas nesiteiravau,jei kam reikia rasykit, detaliau nupasakosiu 4u.gif
Atsakyti
mes sitaip puosime savo butelius. sestadieni musu vestuves, po ju buteliu papuosimus tikriausiai parduosime
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 20 rugpjūčio 2008 - 21:09
O man iš vis nepatinka toks kičinis butelių puošimas smile.gif
Atsakyti
Zinoma, kad cia skonio reikalas....

Man irgi nepatiktu kiekvienas ispuostas butelis. Man jo prireike, kai jauniesiems norejom padovanoti buteli sampano su dviem taurem su ta mintim kad jie per savo vestuviu metines ji isgertu dviese. Paprasta buteli neidomu buvo dovanoti, norejosi kazkokio iskirtinio, kad butent ta ir saugotu.... smile.gif Cia ta mintis buvo tam kad vokelis butu idomesnis smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif kaip gražu,manau kam padovanot bustu super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 09 18, 18:13)
thumbup.gif  kaip gražu,manau kam padovanot bustu super  bigsmile.gif

ne tik dovanoti bet ir stala papuosti galima, kur sedi jaunavedziai thumbup.gif
Atsakyti
Pirslio buteliukas
user posted image
Atsakyti