Įkraunama...
Įkraunama...

Efexor- ar kas gėrėt?

noriu paklaust mamyčių, gal yra geriančių efexor, arba gėrusių. nežinau, ar nuo jo, ar ne nuo jo, numečiau 5kg svorio. Pradėjo kristi, kai prieš pusę metų pradėjau jį gerti. Dabar per paskutinę savaitę numečiau dar 1,5kg. Sportuoju, bet valgau tikrai normaliai, tai svoris neturėtų taip kristi. Gal jautėt kokius kitus pašalinius poveikius? Iki efexor 1,5 metų gėriau Zoloft
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 24 liepos 2008 - 16:12
Labukas.Aš gėriau efexor visus metus,buvau juos nutraukus ir vėl po kiek laiko pradėjus gerti man jie nebepadėjo.Man nuo jo svoris tikrai nekrito bet ir nekilo. Tu paskaityk šalutinius poveikius arba paklausk gydytojos ar nuo jų gali svoris kristi,šiaip daug kam teko susidurti,kad atvirkščiai svoris kyla kai vartoji AD.Man svoris krito aplamai ligai paumėjus,kol neatitaikė vaistų.O kodėl pakeitei AD?
Atsakyti
Pakeiciau todel, kad po 1.5m gerimo Zoloft vel pradejo kankinti nerimas, nors ne toks kaip anksciau
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 07 25, 18:06)
Pakeiciau todel, kad po 1.5m gerimo Zoloft vel pradejo kankinti nerimas, nors ne toks kaip anksciau

Labutis, smile.gif
as ir geriau Zolofta,kai nusilpo intymus pujuciai,gydytoja pasiule Welbutrina.
Man svoris nukrito nuo Zolofto,bet as labai patenkinta,nes turejau virsvori blush2.gif dabar jis nebegrizta bigsmile.gif
Nerimas ir dabar kartais mane aplanko,nors AD nebegeriu jau puse metu.
O koki nerima tu jauti?ar kazko konkretaus bijai?ar tas nerimas nesuvokiamas?
Atsakyti