Įkraunama...
Įkraunama...

Per paskutinį konfliktą labai išsigandau

Sveikos,

As labai sutrikusi, noreciau, kad patartumete kaip elgtis.

Su vaikinu gyvenu mazdaug metus, nesame susituoke, nes abiems dar tik 20metu. Viskas ejosi lyg ir neblogai, aisku pasipykdavome, bet manau to nelabai ir isvangsi.
Bet siandien susipykome kitaip... draugas buvo agresyvus, manes neliete, bet kentejo daiktai. Sulauze kede, veliau remelius su musu nuotrauka, dar mete kelis daiktus.
Istiesu jis labai greitai supyksta, tiksliau isiunta. Manes niekada neliete, bet man vistiek neramu. Jei jis nesitvardo, gal kada klius ir man...
Parasykite ar esate susidure su tokiu agresyvumu ir iki ko jis priveda.
Atsakyti

Sveika, na siaip nera blogai, kad jus pykstates, nereikia to bijoti, reikia labiau rupintis tuo, kaip jus pykstates. Tai, kad tavo vaikinas buvo agresyvus, tai reiskia, jog jam reikia padirbeti su savo pykcio kontroliavimu, siuo klausimu pades psichologas. Svarbiausia, jog jis pats ivertintu tai, jog agresyviu elgesiu gasdina tave ir kelia gresme jusu santykiams, todel reikia jums pasikalbeti labai atvirai ir neignoruoti tos problemos. Taciau visa tai nereiskia, jog jus esate netinkami vienas kitam (tai jus patys geriausiai zinot), tiesiog neskubekite tuoktis, jei nesijauti tvirta jusu santykiuose ir tiesiog kalbekites, issakyk savo nerima, isklausyk ir ji.
Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegelyte @ 2005 05 28, 19:56)
Sveika, na siaip nera blogai, kad jus pykstates, nereikia to bijoti, reikia labiau rupintis tuo, kaip jus pykstates. Tai, kad tavo vaikinas buvo agresyvus, tai reiskia, jog jam reikia padirbeti su savo pykcio kontroliavimu, siuo klausimu pades psichologas. Svarbiausia, jog jis pats ivertintu tai, jog agresyviu elgesiu gasdina tave ir kelia gresme jusu santykiams, todel reikia jums pasikalbeti labai atvirai ir neignoruoti tos problemos. Taciau visa tai nereiskia, jog jus esate netinkami vienas kitam (tai jus patys geriausiai zinot), tiesiog neskubekite tuoktis, jei nesijauti tvirta jusu santykiuose ir tiesiog kalbekites, issakyk savo nerima, isklausyk ir ji.
  Sekmes  drinks_cheers.gif



PRITARIU thumbup.gif
tiesiog svarbiausia, kad pati saves neapgaudinetum ir realiom akim ziuretum sia problema-pykcio nekontroliavimas nuo remeliu sudauzymo lengvai gali prieiti prie labia rimtu smugiu blink.gif
Atsakyti
Jei vaikinas tave tikrai myli, tai tavo pasakymas "as bijau taves, kai tu supyksti" privers ji susimastyti smile.gif padetu apsiverkimas barnio metu, pasakyk, kad issigandai jo.Isgirsti tokius zodzius mylinciam vyrui butu sokas.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 28 gegužės 2005 - 21:15
O aš gal negražiai pasakysiu,bet manau kad po kelių metų jis pakels ranką ir prieš tave.Nes romantiška meilė praeis ir tapsi jam kažkuo įprastu,kaip kiti daiktai(nesupyk,tai tik palyginimas).Jei dabar neužkirsi kelio tam,kaip kitos patarė-po kelių metų gali tekti darytis abdukciją skirybų bylai..Bet čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
Nemanyciau kad jei vyras sudauze kelis daiktus, tai turetu ateity pakelt ranka ir pries zmona. Pazystu ne viena pora, pas kuria retkarciais skraido daiktai, bet niekad nebuvo prieita iki mustyniu, o zmones jau isgyvene po 15 ir daugiau metu. Bet aisku, visiskai nekreipt i tai demesio irgi negalima....kas zino... g.gif
Atsakyti
Pas psichologa nueiti bandau ikalbeti jau senokai, nes sunkokai sekasi ramiai pasikalbeti apie problemas. Kazkodel jis nusiteikes gan skeptiskai, mano, kad viska galime issiaiskinti patys, o kai bandau aiskintis, dazniausiai uzpyksta ir nepripazysta, kad ne tik as, bet ir jis pats daro klaidu doh.gif Bet as tikiuosi, kad is to mes abu isaugsim. Abiem dar tik po 20 metu, zali, ziopli, tai ir is nieko problemu prisidarom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Papasakosiu Tau apie savo vieną draugę.Tuo metu jai buvo 19metų,ji buvo labai graži panelė.Susirado vaikiną aukštą,simpatišką,iš pažiūros linksmą ir kompanijos žmogų.Bet daug kam nepatiko jo akys-jos staigiai galėdavo tapti tokios piktos,kad vien nuo žvilgsnio gūždavaisi.Kažkaip nekėlė jis man pasitikėjimo ir aš tą jai pasakiau.Tai ji išrėžė kad jai pavydžiu,kad pati į jį nusitaikiusi ir nuo to laiko mūsų draugystė,deja,baigėsi.O jie draugavo toliau.Praėjo gal pusantrų metų kai jis pirmą kartą pakėlė prieš ją ranką.Tada ji atbėgo verkdama pas mane,mes ją "apgydėm",mėlynes paslėpėm po pudra ir t.t.Tada ji prisiekinėjo kad niekada jam to neatleis,nebus jo bokso kriaušė...Jos draugas kažkaip suuodė kad ji pas mane ir atlėkė jos ieškoti.Prisiekinėjo kad tai buvo akimirkos klaida,kad daugiau niekada niekada box.gif kaip jis stipriai ją myli.Ji jam atleido,sakė duosianti dar vieną galimybę,nes labai jį myli,gal jis tikrai suklydo..
Smulkiau nepasakosiu,nes neužteks vietos.Po kelių mėnesių ji už jo ištekėjo,kai laukėsi jis susirado meilužę,kai ji tai jam pasakė,jis ją sumušė ir ji prarado kūdikį.Ji vėl jį paliko ir vėl grįžo.Jis ją daužė toliau...Po kelių metų ji vėl pastojo ir vėl nuo jo kojų spyrių patyrė persileidimą.Pradėjo gerti.Taip ir gyveno kelis metus-jis trankėsi su meilužėm,mušė žmoną,ji gėrė iš nevilties ir bejėgiškumo.Kai galų gale ji jam nusibodo ir jie išsiskyrė,ji sutiko žmogų,kurį vėl pamilo.Bet jie niekaip negalėjo susilaukti vaikų ir jis ją paliko.
Šiuo metu jai 32metai,paskutinį kartą apie ją girdėjau prieš 1,5metų.Ji su kitais bomžais kaulijo pinigų prie parduotuvės.
Tokia tai jos istorija.Gink dieve,nesakau ir jau tikrai nelinkiu kad taip nutiks ir tau.Tiesiog norėjau tai papasakoti,nes užvesdama šią temą priminei man sudužusias vienos gražios mergaitės svajones...
Gal jam tai praeis,reikėtų paklausti psichologų kaip elgtis su žmogum,turinčiu polinkį į agresiją.Gali pasikalbėti ir viena.Nes kai atsiranda vaikai,dažnoj šeimoj ir taip kyla konfliktų,o jei dar vyras nelabai sugeba valdytis doh.gif Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRRA: 30 gegužės 2005 - 07:40
Mano vyriškis buvo poūmis - į viską reaguodavo labai audringai - su keiksmažodžiais, rėkimu, daiktų paspardymu. Dar tik pradėjusi draugauti pasistengiau apsidrausti - pasakiau, jeigu nors vieną kartą prieš mane bus pakelta ranka, aš tikrai išeisiu ir tai bus tikrai vienintelis kartas, be jokių atsiprašymų ir atleidimų. Ir jis žino, kad tai ne blefas, o būtų tikrai padaryta. Sakau, gal verta pabandyti per kitą daiktų daužymą tiesiai šviesiai pasakyti, kokios būtų pasekmės, jei vietoj kokios kėdės po ranka pasitaikytum tu pati. Jeigu tu esi jam brangi ir tas agresyvumas nėra psichinė problema ar liga, manau, turėtų jo galvoje įsijungti kažkoks stabdžiukas. O jei ne, tikrai neverta dešimtis kartų grasinti, kad išeini, paskui atleisti, grįžti ir tikėtis, kad jis pasikeis. Tokiu atveju sprendimas turėtų būti vienintelis, neginčijamas ir nekeičiamas. Sėkmės.
Atsakyti
o mano draugas ramus. su kitokiu neištverčiau nei pusės dienos. o kažkada turėjau greitai užsidegantį. palyginus - dabar rojus:) juk Tau tik 20-imt. nejau myli taip, kad esi pasiruošusi ištekėti ir sukurti šeimą? o gal verta pabandyti paieškoti kito, kuris bus ramus, kai susipyxit tave apkabins ir pasakys, kad jis supranta bet nenori pyktis?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRRA @ 2005 05 29, 14:08)
O aš gal negražiai pasakysiu,bet manau kad po kelių metų jis pakels ranką ir prieš tave.Nes romantiška meilė praeis ir tapsi jam kažkuo įprastu,kaip kiti daiktai(nesupyk,tai tik palyginimas).Jei dabar neužkirsi kelio tam,kaip kitos patarė-po kelių metų gali tekti darytis abdukciją skirybų bylai..Bet čia tik mano nuomonė.


Aš irgi taip manau sad.gif
Atsakyti
Jei jo pykčio ir agresijos priepuoliai tokie, kad jam reikia išsiliet - kažką sulaužyt, išmėtyt, sudaužyt, tai užtikrinu, kad vieną dieną jis taip išsilies ir ant tavęs - kai, kaip jau buvo minėta, tu jam būsi įprasta jo gyvenime..žinau ne vieną panelę, kuriai tai jau atsitiko..Tokius bjaurybes tik gun_bandana.gif
Atsakyti