Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

SENOS TEMOS:
Pirma dalis
Antra dalis

pradedam jau trečia temą.
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 07 23, 11:39)
Aciu uz info, gal jau dabar nebebijosiu to aktyvaus. Nes pas visus turbo turbo ir dar karta turbo... O ta kuria nusiziurejom turi aktyvu, bet irgi A klases. Tai bijojom pirkti sakom gal tikrai reikia to turbo dziovinimo  g.gif

Iš esmės, jei džiovinimo klasė A, skirtumo tarp aktyvaus ir turbo džiovinimo tikrai nepajusite smile.gif

QUOTE(inga4ka @ 2008 07 24, 03:43)
Sveiki, ruosiames isigyti indaplove neimontuojama ir labai idomu butu suzinoti nuomone apie BLOMBERG GSN 1580 A, nes turime skalbimo masina sios firmos, tai nusiskundimu ir trukumu jokiu nepastebejome.
Arba patarkite kokia geriau butu isigyti, nedomina Beko ir tt. Aciu uz atsakymus

Na, jei Beko nedomina, tai kodėl renkatės toj pačioj gamykloj surinktą Blomberg? g.gif smile.gif Blomberg nuo 2003 ar 2004 yra vokiečių parduotas turkų kocernui Arcelik, Beko gamintojui, ir viskas pagaminta Turkijoje, vokiškos kokybės ten nė kvapo, tik vardas smile.gif
Rekomenduočiau indaplovėse rinktis Siemens, Bosch, AEG arba Electrolux.

QUOTE(Elzė @ 2008 07 24, 10:11)
ko gero pirksime AEG F 60010 VI indaplove. kiek beskaiciau, ir besidomejau, vis tiek iki galo nesu tikra... Kettis, gal pakoemtuotum musu pasirinkima  ax.gif
Papildyta:

o radau labai naudinga palyginima. tai taip iseina as is siu pigiausia renkuosi... kazi ar nesigailesiu  g.gif

F60010Vi yra manau pagal kainą šiuo metu optimaliausias (ir turbūt perkamiausias) modelis rinkoje, tai kaip ir minėjau - viskas priklauso nuo pinigų, jei jų galite skirti daugiau, rinkitės brangesnius ir funkcionalesnius modelius F65011vi ar F86010vi, bet šiaip tai manau F60010vi tarnaus kuo puikiausiai.

QUOTE(juratata @ 2008 07 24, 13:18)
niu va pagaliau perskaiciau visa tema... ir issirinkau modeliuka, pagal visu rekomendacijas....
va tik uzkliuvo vienos forumieties komentaras, kad negerai plauti irankius su medinem rankenom, nes medziui gali pakenkti karstis... o mes kaip tik i nauja virtuve nusipirkom naujus grazius irankius su medziu.... ar kas turi tokius irankius ir planau indaplovej? ar nesusigadino smile.gif

Šiaip įrankiams su medinėmis rankenomis tikrai kenkia, bet man daug geriau atrodo po metų pakeisti tuos įrankius naujais, nei visus tuos metus juos plauti rankomis : doh.gif smile.gif

QUOTE(Jolyte @ 2008 07 25, 08:47)
Sveikos:)
Nusipirkau aš čia pasiskaičius AEG 60010VI, ir parduotuvėj tą rekomendavo, preiš tai jau esu dvi indaploves turėjus (seniai jų paslaugomis naudojuosi) ir pasijungus naująją-pasijutau kaip pirmokė. Neišdžiovina indų!!!!!!Prieš tai turėtos išdžiovindavo nuostabiai, net neįsivaizdavau, kad gali būti tokia problema. Perskaičiau instrukcija dar sykį-darau viską taip, kaip reikia. ir dar, apatinėj pozicijos durelės nesilaiko-tenka su ranka prilaikyti. Negi čia visoms taip???? Tai koks darbas su viena ranka? Žodžiu, esu labai nusiminusi, kad sumokėjus pinigų sumą, iš esmės pasibloginau sau sąlygas, nes senoji turėjo tik vieną trūkumą-nebuvo temperatųūrų pasirinkimo.
Prašau pasakykit, ar čia taip turi būti?

O skalavimo skysčio paėmimą bandėte padidinti? galbūt tiesiog jo trūksta, dėl to ir neišdžiovina. Naudojate miltelius, ne tabletes? Kadangi jau seniai naudojatės indaplovėmis, ar nepamiršote įpilti skalavimo skysčio ir druskos neklausiu smile.gif
Šiaip ne vienas pažįstamas yra įsigijęs šį modelį, tikrai niekam tokių bėdų nebuvo iškilę - tai gal tiesiog kažkas nesureguliuota, arba pasitaikė brokas - tai tiesiog reikėtų kreiptis į garantinio remonto meistrus, atvažiuos, apžiūrės ir nuspręs - juk vistiek nieko nekainuos smile.gif

QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 25, 14:24)
Gal gali parašyti, tai kokios šitos indaplovės vandens sąnaudos: 12 ar 15 litrų? Nes vienur 12 rašo, kitur 15...  g.gif  Ir jei ne paslaptis, už kokią kainą pavyko nupirkti?  ax.gif

Sąnaudos 12 l, jau išsiaiškinau - kataloguose nurodyti 15 l yra klaida.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2008 07 26, 09:54)
Sąnaudos 12 l, jau išsiaiškinau - kataloguose nurodyti 15 l yra klaida.

Aišku 4u.gif
Gal dar galėtum pažiūrėti, kiek litrų ima F65011Vi ir F86010VI, nes irgi skirtingai nurodo: 12, 14, 15 ax.gif Ir kokie esminiai skirtumai šitų dviejų? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 26, 18:09)
Aišku  4u.gif
Gal dar galėtum pažiūrėti, kiek litrų ima F65011Vi ir F86010VI, nes irgi skirtingai nurodo: 12, 14, 15  ax.gif  Ir kokie esminiai skirtumai šitų dviejų? Ačiū  4u.gif

šitų irgi po 12 l.

o dėl F65011vi ir F86010vi pasikartosiu iš senosios temos:
Na, priklausomai nuo pinigų, rinkčiaus AEG F60010Vi, F65011Vi arba F86010Vi. Jau ir pigiausias F60010Vi turi ir laikmati, ir visas reikiamas pagrindines programas, bet F65011Vi veiks tyliau ir turės tris purkštukus vietoj dviejų (t.y. vieną papildomą viršutinėje sienelėje), o F86010Vi turės ir daugiau programų, ir vidaus apšvietimą (labai patogu, iš asmeninės patirties), ir dar yra tyliausia rinkoje iš pilnai įmontuojamų.
Atsakyti
laba, kazkaip nenoriu skaityti n temu, gal galite paskyti kaip pasalinti kazkodel nemalonu kvapa,,,as naudoju tik druska, nes man ta chemija brrrr smile.gif,,,aciu
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2008 07 27, 23:27)
laba, kazkaip nenoriu skaityti n temu, gal galite paskyti kaip pasalinti kazkodel nemalonu kvapa,,,as naudoju tik druska, nes man ta chemija brrrr smile.gif,,,aciu

aš tai naudoju indaplovėms skirtus kvapiklius, padeda.
Atsakyti
Sveiki, noriu patarimo ir as apie indaploves. Issirinkau 2 modelius is Siemens : SF 64T354 ir SE 66T373. Ar verta rinktis antraji? Ar kaina didesne verta kokiu tai techniniu dalyku antrajam modelyje?
Nieko nesuprantu apie tas indaploves, nes niekad neturejau blush2.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara77 @ 2008 07 28, 13:43)
Sveiki, noriu patarimo ir as apie indaploves. Issirinkau 2 modelius is Siemens : SF 64T354 ir SE 66T373. Ar verta rinktis antraji? Ar kaina didesne verta kokiu tai techniniu dalyku antrajam modelyje?
Nieko nesuprantu apie tas indaploves, nes niekad neturejau  blush2.gif  Aciu smile.gif

Antra didesnė, man atrodo kad geriau rinktis didesnę, jei tik yra kur pastatyti.
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2008 07 28, 00:27)
laba, kazkaip nenoriu skaityti n temu, gal galite paskyti kaip pasalinti kazkodel nemalonu kvapa,,,as naudoju tik druska, nes man ta chemija brrrr smile.gif,,,aciu


Labai smalsu, o kokia išplovimo kokybė nanaudojant miltelių?
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2008 07 29, 09:34)
Labai smalsu, o kokia išplovimo kokybė nanaudojant miltelių?

Pabandykite, ir matysite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2008 07 29, 11:22)
Pabandykite, ir matysite. smile.gif

turbūt ne kokia kokybė smile.gif Bet manau, kad "ikeja" kažką kito turėjo omenyje, galėtų šiek tiek daugiau paaiškint.
Atsakyti
Aš manau, kad jei jau indaplovėje numatyta naudoti druską, miltelius ir skalavimo skystį, reiškia pilna indų išplovimo kokybė ir bus pasiekta naudojant visas šias priemones. Jei kažkurios atsisakai, švarių ir blizgančių indų nebus.
Atsakyti