Įkraunama...
Įkraunama...

Elektriniai epiliatoriai

Pasidalinkim savo patirtimi kuris geriausias 4u.gif
Papildyta:
as siuo metu turiu philips, su keramikiniais pincetais...taciau beda ta kad mano kuno plaukeliai, tiek koju, tiek ranku, yra sviesus ir ploni, todel epiliatorius kai kuriuos israuna o kai kuriuos tik nutraukia.... labai domina naujasis braun... gal jau kas isigyjot? isbandet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mademoiselli @ 2008 06 23, 20:48)
Pasidalinkim savo patirtimi kuris geriausias 4u.gif
Papildyta:
as siuo metu turiu philips, su keramikiniais pincetais...taciau beda ta kad mano kuno plaukeliai, tiek koju, tiek ranku, yra sviesus ir ploni, todel epiliatorius kai kuriuos israuna o kai kuriuos tik nutraukia.... labai domina naujasis braun... gal jau kas isigyjot? isbandet?  g.gif



nusipirkau siandien philips satinelle ice premium. nors kolkas daug plauku dabar neturiu, nes pries 2 sav buvau pas kosmetologe ir pasisalinau su vasku, bet vistiek galvoju pabandysiu.. pradejau nuo koju, neskaudejo, paskui rankas, kuras daug daug metu skutaus, pirmi keli prisilietimai skaudejo, bet paskui normaliai.. paskui pazastis- visikai jokio skausmo , tik viena karta tas epiliatorius kazkaip uzkabino oda, taip kaip ignybe, tai tada skaudejo.. nu va o dabar bikini zona, irgi netiek to skausmo, bet ir vel ikabino man oda, tai taip skaudziai, pradejo kraujuot .. nezinau ar as kazka netaip dariau, nes niekad pries epiliatoriu perkant nebuvau girdejus tokiu dalyku ...

gal kam taip pat buvo nutike???
nes dabar bijau toliau besidepiliuoti .... verysad.gif
Atsakyti
kadangi senoje temele baigesi pradejau nauja :)nes turiu klausimeliu pora,1.kuo geriausia tepti po depiliacijos? kremas, aliejukas ar kas ?2.epiliuojant reikia ji prispausti prie odo ar kaip ? aciu uz atsakymus 4u.gif


senoji tema smile.gif http://www.supermama...?...7389&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 26 liepos 2008 - 18:37
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 26, 19:36)
kadangi senoje temele baigesi pradejau nauja :)nes turiu klausimeliu pora,1.kuo geriausia tepti po depiliacijos? kremas, aliejukas ar kas ?2.epiliuojant reikia ji prispausti prie odo ar kaip ? aciu uz atsakymus 4u.gif
senoji tema smile.gif http://www.supermama...?...7389&st=588

Pas mane instrukcijoj raso jog spausti negalima schmoll.gif

Vakar nuo vyro gavau Philips Satinelle ICE Premium epiliatoriu ax.gif , kadangi kojos tuo metu buvo "svarios", suskubau isbandyti bikinio zona doh.gif , berimo nebuvo jokio, nu bet skausmelis doh.gif , padirbejau nedideliame plotelyje ir atidejau tuos "malonius" ravejimus rytdienai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaraitė: 26 liepos 2008 - 21:27
QUOTE(Vasaraitė @ 2008 07 26, 20:26)
Pas mane instrukcijoj raso jog spausti negalima schmoll.gif

Vakar nuo vyro gavau Philips Satinelle ICE Premium epiliatoriu ax.gif , kadangi kojos tuo metu buvo "svarios", suskubau isbandyti bikinio zona doh.gif , berimo nebuvo jokio, nu bet skausmelis doh.gif , padirbejau nedideliame plotelyje ir atidejau tuos "malonius" ravejimus rytdienai blush2.gif



turiu ta pati epiliatoriu bet bikini srities nedrysau raveti blink.gif lotuliukas.gif ir net minties nera blink.gif juk jei jau ir apsiraveciau manau kad paraustu viskas nesveikai doh.gif ne ne..ne man schmoll.gif
Atsakyti
as turiu toki paprastuti Philips Satinelle epiliatoriu:) naudoju jau gal pora meteliu ir visai patenkinta:) nereik nei tu ICE ir kitu man funkciju, nes tas skausmelis epiliuojant manes negasdina:) buna uzsiziuriu filma tuo metu koki ir ziurek, su viena koja viskas baigta biggrin.gif

Siaip po epiliacijos tepliojuos... neturiu kokios nors vienos spec. priemones, tai aliejuku sausai odai patepu ar losijonu kokiu ir puiku smile.gif

O spaust tai tikrai nereik jo prie odos labai jau smile.gif

O jus rankas epiliuojat kuri nors? nes is manes drauges tai juokias smile.gif
Atsakyti
Aš epiliuoju rankas.
Atsakyti
Nusipirkau siandien Philips Satinelle, papratsuti toki smile.gif
pabandziau mazam lopineli, tai keistas jausmas , nes atrodo kad plaukai israunami be svoguneliu, o tik pavirsiuje, nes lieka toks siurkstumo pojutis sad.gif ar kam taip buvo ?
pilnai kojytes ryt vandysiuu twarkyt,nes siandien tingiu eiti maudytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 26, 23:19)
turiu ta pati epiliatoriu bet bikini srities nedrysau raveti  blink.gif  lotuliukas.gif  ir net minties nera  blink.gif  juk jei jau ir apsiraveciau manau kad paraustu viskas nesveikai doh.gif  ne ne..ne man  schmoll.gif

Nu zinok as irgi maniau, kad bers ar paraus, bet nieko panasaus, tame plotelyje kur "paravejau" grazute oda liko, o kur peiliukas doh.gif spuogiukais pabere, tik, kad va tas skausmelis doh.gif , jauciu eisiu pora kart su vasku nusiimt, gal tada nebus tokio skausmelio doh.gif

QUOTE(Monicute @ 2008 07 27, 13:10)
O jus rankas epiliuojat kuri nors? nes is manes drauges tai juokias smile.gif

O ko jos juokias blink.gif ? Kad epiliuoji? Ar neepiliuoji?

QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 27, 19:58)
Nusipirkau siandien Philips Satinelle, papratsuti toki smile.gif
pabandziau mazam lopineli, tai keistas jausmas , nes atrodo kad plaukai israunami be svoguneliu, o tik pavirsiuje, nes lieka toks siurkstumo pojutis sad.gif ar kam taip buvo ?pilnai kojytes ryt vandysiuu twarkyt,nes siandien tingiu eiti maudytis smile.gif

Man 4u.gif , tik pasitepu kremuku ir suminksteja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 07 27, 19:58)
Nusipirkau siandien Philips Satinelle, papratsuti toki smile.gif
pabandziau mazam lopineli, tai keistas jausmas , nes atrodo kad plaukai israunami be svoguneliu, o tik pavirsiuje, nes lieka toks siurkstumo pojutis sad.gif ar kam taip buvo ?
pilnai kojytes ryt vandysiuu twarkyt,nes siandien tingiu eiti maudytis smile.gif

As tai irgi turiu ta paprastuti philips Satinelle, maniskiam jau virs 10 metu blink.gif tai as su juo depiliuojus viska, kojas, bikini, pazastis, gal pirmus kartus bikini , pazastis skaudejo bet paskui jau jokio skirtumo. kazkaip vis galvoju kad reiktu rankas depiliuotis, bet bijau paskui ar laiko neturesiu nusidepiliuoti ar kas, kad neatrodytu dar baisiau, arba reik ziema pradet biggrin.gif
o kazkaip po depilaicijos niekuo netepu, bet is tikruju reiktu, nes ta diena koju parodyti negaleciau niekur schmoll.gif
Atsakyti
na ir kantrios gi jus... as tai tik kojas pesiodavau, bet skausmas pasidare nepakeliamas, tai naudoju peiliukus... o apie kitas kuno vietas net pagalvoti negaliu schmoll.gif dabar galvoju - gal is tikro tie nauji stebuklus daro? g.gif vis nesiryztu 300 lt paaukoti doh.gif
Atsakyti
O turi reikšmės - epiliatorius su šaldančiais antgaliais ar be? g.gif Įdomu, ar yra skirtumas... Nes skauda įsivaizduoju abiem atvejais unsure.gif Man tekę bandyti tik su paprastu (be jokių ice..), ketinu priktis, būtų įdomi jūsų nuomonė 4u.gif
Atsakyti