Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės ir ne tik iš Enfieldo ir aplinkinių rajonų

[COLOR=red][SIZE=7]Sveikos Enfielde gyvenancios tautietes!!


nusprendziau atidaryti nauja temele po begalybes ieskojimu SM forumu puslapiuose.. ax.gif per SM jau susipazinau su 2 mamytem, bet... zinau, kad cia ju yra ir daugiau ax.gif thumbup.gif todel prasau visas atsiliept ir burtis lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o jei rimciau: tai esu 9 men sunelio mamyte, kuri iesko panasiu interesu tautieciu:ir vezimelius idomiau stumdyt, ir apie ateity "pasvaigt" wink.gif

iki sunaus gimimo ir mokiausi universitete(baiginesiu si rudeni), ir dirbau, ir dar bandem/om isirenginet namucius.... taip kad veiklos nemazai, truksta tik bendraminciu "ispudziam" pasidalint ax.gif

Atsakyti
labas.ir as gyvenu enfielde lotuliukas.gif
taip pat mokiausi universitete, ir net baigiau jau.

o jei rimtai, tai irgi idomu butu sulaukti, kad kokia nauja mamyte prisijungtu prie musu. galetumem visos kartu naujus parkelius atradineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2008 07 30, 18:54)
labas.ir as gyvenu enfielde  lotuliukas.gif
taip pat mokiausi universitete, ir net baigiau jau.

o jei rimtai, tai irgi idomu butu sulaukti, kad kokia nauja mamyte prisijungtu prie musu. galetumem visos kartu naujus parkelius atradineti  smile.gif

sveikutes smile.gif
as dar tik laukiuosi ir tikiuosi, jog busiu mamyte smile.gif

taip pat esu studente, baigiau pirmus metus, greit kau vel keliausi i uni, tik nzn kaip viska teks suderinti... g.gif ir gyvenu enfilde smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita_uk @ 2008 08 27, 00:24)
sveikutes smile.gif
as dar tik laukiuosi ir tikiuosi, jog busiu mamyte smile.gif

taip pat esu studente, baigiau pirmus metus, greit kau vel keliausi i uni, tik nzn kaip viska teks suderinti...  g.gif  ir gyvenu enfilde smile.gif  tongue.gif



sveikute!

as daug laiko vasara Lt praleidau, o kai grizau i visokius reikalus labai inikau,.....ir tik dbr pastebejau, kad pasisakei Enfieldo forume thumbup.gif thumbup.gif pasipasakok ka nors daugiau! kiek tamstai metu, kiek laiko laukies, kur tiksliai gyveni Enfielde, kokiame uni mokais????
zodziu lauksiu ziniu, jei tik neisgasdinau su tiek klausimu ax.gif
Atsakyti
Pasisakykit mergaites drasiau, nes mum tuoj tema uzdarys ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif As taip pat gyvenu Enfielde ax.gif
Atsakyti
o tai labai smagu!!! pasipasakok siek tiek daugiau. kiek metu, kur gyveni ar nors kanors apie save ax.gif ax.gif
labai dziugu, kad jungiesi! 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif Gyvenam mes (as ir vyras) beveik paciam enfieldo centre, man 26 beveik tongue.gif Vaiku dar neturim bet planuojam greitu laiku ka nors sukrapstyti lotuliukas.gif O kur jusu nauji namuciai? ax.gif kaip ilgai gyvenat Londone?
Atsakyti
QUOTE(digital @ 2008 11 12, 21:59)
blush2.gif Gyvenam mes (as ir vyras) beveik paciam enfieldo centre, man 26 beveik tongue.gif Vaiku dar neturim bet planuojam  greitu laiku ka nors sukrapstyti lotuliukas.gif  O kur jusu nauji namuciai? ax.gif kaip ilgai gyvenat Londone?


na man irgi 26 metai mirksiukas.gif jau pradzioj siek tiek prisistaciau, taigi turim suneli 13men smile.gif smagu, kad ir jus jau planuojat pagausejima thumbup.gif
mes gyvenam prie Enfieldo crematoriumo, ar netoli Hoe Lane, dar sitoj A10 pusej, kazkada gyvenom virs Lancaster Rd pasto ....
Londone as jau 4,5metu, bandau jau siemet pagaliau baigti univera..
o ka tu veikineji? ar dirbi kur? kiek laiko pati esi Londone? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Tai jus gyvenot visai netoli mano uosviu, jie prie ligonines gyvena hihihi.gif O mes gyvenam willow road. Irgi ne per toliausiai g.gif As Anglijoj jau virs 5 metu. Dirbu truputi ligoninej bet tik kelias valandas i savaite nail.gif Labai norejau eiti kur mokintis bet puske pastojo o vienai kazkaip nedrasu blush2.gif Likau ant ledo lotuliukas.gif
Atsakyti
niuva, anksciau mum reikejo susipazint ax.gif bigsmile.gif nors siaipnuo ten kur gyvenu man kazkur pusvalandis kelio pesciom, taip kad ir siip n per toliausiai, as ii enfield towno dazniausiai pesciom einu su lelium smile.gif atseit sportuoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o kas del mokslu - tai zinai juk posaki , kad mokytis niekada neveu wink.gif nors jei atvirai tai as jau laukiu kada baigsiu: karciu sknu uztenka, noriu jau tu saldziu vaisiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kai cia krize visur uzejus... g.gif o pas jus didele seimyna, i uosviai jeigu yra ir puske thumbup.gif mes su vyru tai cia vieni ax.gif ta prasme be giminiu...

o beje, kuo ligoninej dirbi? cia kelios yra enfielde kurios irgi truputi prie medicinos. kiek zinau viena sesele prie vaiku dirba, o kita lyg mokosi... ax.gif
Atsakyti
Sveikute, del mokslu tai as nesu moksliuke man ir seip kokiu beuty kursu uztektu tongue.gif Bet turbut nepasirysiu, nebet jei kas spirteletu i minkstaja lotuliukas.gif
Jo seima pas mus nemaza, mano vyras ne lietuvis ax.gif Turiu as cia ir draugiu dar nuo mokyklos laiku, kazkaip netycia susiradom per neta drinks_cheers.gif ir pusesere su seima, taip kad neliudim biggrin.gif
Del krizes tai mums pakolkas ta krize i nauda tongue.gif
O dirbu as privacioj King's Oak. Esu hotel service assistant, bet dirbu "as bank" tai kada jiems manes nereikia - sedziu namie biggrin.gif
Ka jus per dienas su lelyte veikiat? smile.gif Kazin kodel prie musu niekas nesijungia? g.gif
Atsakyti