Įkraunama...
Įkraunama...

Skunkai

zinau, kad Lietuvoj jau yra juos auginanciu zmoniu smile.gif gal netycia kazkas ir cia is ju lankosi, arba zinote kas juos laiko?

user posted image

video
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktigone: 27 liepos 2008 - 15:29
manasis:

user posted image

user posted image
Atsakyti
ale idomus kokie smile.gif
Atsakyti
Koks fainas! bigsmile.gif O nesidrasko jie? Nes naguciai tai tokie nemazi... g.gif
Atsakyti
ne, visai nesidrasko. aplamai be galo draugiskas smile.gif nakti atvaro i lova miegot biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati, ne prie auginančių, tačiau labai norėčiau apie juos daugiau sužinot bigsmile.gif
Kiek gyvena? Kuo maitinami? Ką nors apie charakterį ir apskritai apie įpročius. Taigi, pasakokit, pasakokit, viskas įdomu biggrin.gif
Atsakyti
po savaitgalio bandysiu prisesti ilgiau ir papasakoti smile.gif
Atsakyti
O juos galima namuose laikyti? blink.gif Ar čia ne tie žvėreliai, kurie gali smarkiai pasmardinti? biggrin.gif
Atsakyti
Kokie gražūs bigsmile.gif wub.gif wub.gif Man jie visada patikdavo, kai kokius filmukus ar apie gamtą filmus rodydavo, bet dar negirdėjau kad namuose kas laikytų bigsmile.gif Lauksiu ir aš platesnio pasakojimo apie juos mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek pamenu filmukuose kiti žvėreliai jų labai bijodavo, nes kai užsmardindavo biggrin.gif

QUOTE(aure111 @ 2008 10 17, 14:02)
Kokie gražūs  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  Man jie visada patikdavo, kai kokius filmukus ar apie gamtą filmus rodydavo, bet dar negirdėjau kad namuose kas laikytų  bigsmile.gif Lauksiu ir aš platesnio pasakojimo apie juos  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Atsakyti
zinoma, kad galima auginti namie. juos laiko kaip sunis smile.gif palaidus, jie labai draugiski smile.gif megsta ant ranku buti smile.gif zaidzia strepsedami smile.gif kita savaite as jau antra turesiu smile.gif idesiu foto smile.gif
Atsakyti
Nugi nugi, brungioji, baisiai įdomu, prisėsk ir pasipasakok. Kur įsigijai? ba, mačiau tik kikoj tokį ir baisinius pinigus kainuoja. Kaip su zbitkom? Graužia, rausia, ką nors žalingo namų ūkiui daro? kaip dėl gamtinių reikalų? Turbūt galima pripratint į dėžutę daryt? Ir dėl to kvapo? Ten tos liaukos yra ar išoperuotos būna jau?
Atsakyti