Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip metėte rūkyti?

As meciau rukyti pries beveik 5 metus.
Negaliu pasakyti, kad buvo lengva.
Daug vyras padejo, nes mete kartu, o siaip tai kramciau nikorete guma, kuri man buvo tokia bjauri doh.gif , kad as geriau nerukiau, uzuot ja kramciusi.

Mano tetis mete rukyti, rukydamas didelius kiekius cigareciu iskart(po 7, 10vnt.) kol pasidarydavo bloga, tada kentedavo kiek tik gali nerukes ir vel ruke daug is karto. Taip ir mete, nes ruke iki pykinimo, kol nejaute rukymo malonumo.

Gal jus zinot ar esat isbande veiksmingu budu padejusiu mesti jums rukyt, pasidalinkite savo patirtim, gal ji kam nors pades?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 27 liepos 2008 - 19:31
Neįsivaizduoju ar tai tikrai veikia, nes pati nebandžiau, bet vienas draugas seniai pasakojo, kad metė rūkyt, naudodamas seną būdą--išmirkyti kelias cigaretes piene, gerai išdžiovinti ir tada bandyti rūkyti smile.gif Sakė darosi šleikštu ir bloga ir ilgaaaai nesinori rūkyti smile.gif taip jis ir metė.
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2008 07 27, 21:22)
Neįsivaizduoju ar tai tikrai veikia, nes pati nebandžiau, bet vienas draugas seniai pasakojo, kad metė rūkyt, naudodamas seną būdą--išmirkyti kelias cigaretes piene, gerai išdžiovinti ir tada bandyti rūkyti smile.gif Sakė darosi šleikštu ir bloga ir ilgaaaai nesinori rūkyti smile.gif taip jis ir metė.



na nekalbu uz visus,bet kalbesiu uz save,man padejo stebuklinoji knyga kaip lengvai mesti rukyti..prarukiau 5 metus, kelis kartus bandziau mesti,bet vis nesekmingai, po keles dienas teiskentedavau. ir mano rankose atsirado knyga. skeptishkai ziurejau i ja,bet smalsumas nugalejo, pradejau skaityti ir pajutau, kad noro nebera. i dabar jau 1.5 men nerukau ir savim didziuojuos,nes ne tik noro nera,bet ir gaila tu zmoniu kurie dar turi priklausomybe nuo cigareciu..
jei ka pridedu nuoroda.. gal dar ka islaisvinsiu ja nuo rukymo ax.gif

http://nerukom.googl...omredaguota.pdf
Atsakyti
Yra tokia tema šeimos ir moters sveikata skiltyje smile.gif Mečiau kai pastojau biggrin.gif tik tikriausiai iki tol kol pagimdysiu...
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 07 28, 10:26)
Yra tokia tema šeimos ir moters sveikata skiltyje smile.gif Mečiau kai pastojau biggrin.gif tik tikriausiai iki tol kol pagimdysiu...

as irgi meciau kai pastojau.... rukiau pries tai beveik septynis metus,o dabar nerukau jau daugiau negu tris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 07 28, 10:26)
Yra tokia tema šeimos ir moters sveikata skiltyje smile.gif Mečiau kai pastojau biggrin.gif tik tikriausiai iki tol kol pagimdysiu...



gal dar kol maitinsi wink.gif






man padėjo mesti ta pati Carro knyga cool.gif
Atsakyti
pagalvojau kad neskanu ir mečiau.
Atsakyti
Mano du pažįstami metė rūkyti, tai manau, kad jiems didžiausias privalumas buvo, tas kad jie abu vienas kitam buvo paskata nepradėt vėl rūkyt...
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2008 07 28, 10:21)
na nekalbu uz visus,bet kalbesiu uz save,man padejo stebuklinoji knyga kaip lengvai mesti rukyti..prarukiau 5 metus, kelis kartus bandziau mesti,bet vis nesekmingai, po keles dienas teiskentedavau. ir mano rankose atsirado knyga. skeptishkai ziurejau i ja,bet smalsumas nugalejo, pradejau skaityti ir pajutau, kad noro nebera. i dabar jau 1.5 men nerukau ir savim didziuojuos,nes ne tik noro nera,bet ir gaila tu zmoniu kurie dar turi priklausomybe nuo cigareciu..
jei ka pridedu nuoroda.. gal dar ka islaisvinsiu ja nuo rukymo ax.gif

http://nerukom.googl...omredaguota.pdf



Aciu uz nuorodele 4u.gif
bandysiu as ja perskaityti, viliuosi, kad pades, nes man labai jau sunku mesti doh.gif
Kiekviena karta metu ir kiekviena karta vel pradedu is naujo, neturiu valios verysad.gif
o mesti labai noriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 07 28, 14:47)
pagalvojau kad neskanu ir mečiau.

Na nemanau, kad buvai uzkietejus rukore, jei tau buvo neskanu, vadinasi dar pripratus nebuvai. g.gif

Tikri rukoriai ruko ir megaujasi dumo skoniu, be jo negali gyventi nei vienos dienos schmoll.gif

Man buvo sunkiausia atsisakyti dvieju pagrindiniu cigareciu:
1 rytines po kavos
2 paskutines pries miega

Ir aplamai, kai dirbi namu ruosos darbus, ziauriai pradzioj truko tu "perekuru" kuriu metu atsikvepdavau, sudeliodavau mintyse sekancius darbus, ju seka... smoke.gif

blink.gif doh.gif oi kaip buvo nelengva viso sito atsisakyt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 02 rugpjūčio 2008 - 15:45
stažas buvo koks 17 metų unsure.gif tiesiog kažkada parūkius mieste nebuvo kur nusiplauti rankas, ir išsivalyti dantų. nu smirdi.... nebbuvau mirtina rūkorė, bet per dieną kokios 5 cigaretės buvo. o dabar pamąstau - sunkiausią laiką praėjau, atsikankinau, poreikis yra, bet užsiimi kita veikla ir basta...
Atsakyti
Pastojau biggrin.gif
Atsakyti