Įkraunama...
Įkraunama...

Tu jau čia

Taigi viskas nuo pradžių 4u.gif
Buvo Lapkritis, šalta nyku ir tuščia širdį, nes likau viena...Praėjus savaitei ir niekaip nepasirodant mmm ėmiau keistai nerimauti ir kažko tikėtis, o gal mano meilė sukūrė kažką stebuklingo? Kartu ir bijoti, juk mokslai dar nebaigti... Visgi su draugės palaikymu nuėjau į vaistinę ir įsigijau tą į šį klausimą galintį atsakyti dalykiuką, bet jo panaudoti vis nedrįsau. Pagaliau sukaupusi drąsą atlikau testą, baisu buvo žiūrėti, kas jame atsiranda, nes kartu ir norėjau ir ne, nes bijojau...pažiūrėjau ir matau vertikalius du brūkšnelius... uoj kaip aš tada verkti pradėjau, visa drebėjau, galvojau kas dabar bus? Bet tvirtai žinojau, kad gimdysiu, auginsiu ir mylėsiu, nes visgi jis iš meilės wub.gif , nors ir nevisai tobulos kokios visą laiką tikėjausi...

Grįžus į Lietuvą būsimam tėveliui pasakiau apie šį netikėtą stebuklą, reakcija buvo netokia kokios norėjau, siūlė tuoktis, atsisakiau, priežasčių daug... viena iš jų vaikutis kuris nusipelno geresnio gyvenimo, nors ir atskirai nuo tėvelio... bet dabar ne apie tai... rolleyes.gif

Praėjo daug laimingų laukimo mėnesių, kuriuose nebuvo nei dienos, kad nepagalvočiau, koks bus mano stebuklas...

Ėjo aštuntasis mėnuo, mano šeimoje nutiko nelaimė verysad.gif mano tėvas pateko į ligoninės reanimacijos skyrių... mano vaikelis pilvuke irgi juto mane slegiančius jausmus ir tartum norėdamas paguosti judėdavo taip, kaip niekada anksčiau...Tėtis mirė...po tokios žinios prasidėjo skausmai, nuvykau į ligoninę pasitikrinti, paaiškėjo, kad jie psichologiniai, nuo nervų...Bet pagaliau sužinojau savo vaikučio lyti, tai JIS!!!

Po nelaimės stengiausi kuo greičiau atsitiesti, dėl sūnaus, nes žinojau jam reikia jausti, kad mamytei viskas gerai...

Toliau tesėsi laukimas vis artėjančio mano stebukliuko gimimo...

Terminas buvo nustatytas Rugsėjo 4d, vis laukiau vizitų pas gydytoją, paskutinis jis buvo Rugpjūčio 24, gydytojo žodžiai, jei nepagimdysi iki 09 04 tai ir lauksiu tavęs 4, nusijuokė ir pasakė, kad tikriausiai nebepasimatysim bigsmile.gif

Grįžau namo tinginiavau ir ilsėjausi ir vėl laukiau...

Kitą dieną po vizito pas gydytoją grįžo sesuo, atvyko jos draugė kuri šventė savo gimtadienį ir vis ragino gimdyti per jį, bet laukimas tesėsi toliau...kitą dieną vėl likau viena namie, išleidau sesę pas senelius patikinus, kad dar tikrai negimdysiu, jos draugė atvežė raktus ir atsisveikinant linksmai pajuokavo nugis gimdyk jau gal? lotuliukas.gif

Susitvarkiau namus, atėjo vakaras, na galvoju dabar tai pailsėsiu, atsisėdau prie televizoriaus ir jį žiūriu, tai valgyt noriu tai į tualetą... reikia miegot...kažko nesigauna g.gif nugara skauda...galiausiai penktą ryto rašau sesei, man kažkas netaip(ir pačiai nesuvokiama, kad tas stebuklas jau prašosi į gyvenimą ) o ji sako tai jau gimdysi, aš ne, negali būt... bet pradėjau ruoštis vykimui į ligoninę blush2.gif taip iki 9 kažkur susiruošiau. Vykau su taksi, man vis dažniau ir skaudžiau įsitempia pilvas ir kerta per strėnas, bet nemaniau, kad tai sąrėmiai.

Nuvykau...kažkokia neštukė laukia į priimamojo kabinetą, galvoju palauksiu, bet išėjusi sesutė pakvietė mus abi... na ką gi abi atsisėdom, padavėm savo korteles, abiem jau kaip ir laikas, bet aš vis tvirtinu, kad tikriausiai man nieko nėra ir pan.. lotuliukas.gif sesutė vis dirst į mane kai man skauda ir klausia ar skauda, atsakymą patys žinot ir sako linksmai kikendama, kad į gimdyklą tuoj keliausiu, o aš vėl sakau, kad dar negimdau...

Pakvietė mane į apžiūrų kambariuką... žodžiai 6cm ir bėgantys vandenys manęs vos neišvertė iš koto blink.gif ir kaip gi kitaip, gi aš dar negimdau doh.gif mintyse pagalvojau, kad tie vandenys ir yra mano nesulaikomas sysiukas blush2.gif

Na ką gi apsirengiau ir į gimdyklą... rankose telefonas ir vis rašomos žinutės sesei, kas? kaip? kur?

Po ilgų kankinimųsi pagaliau leido stumti thumbup.gif stūmiau švelniai tariant kaip kokia nevėkšla doh.gif ir koks pyktis EXMB kad per jį tiek kentėti turiu blush2.gif na ką gi, po mokymų kaip ką reikia daryti, ir pagaliau supratus ką reikia daryti, girdžiu galvutė jau matau, mintyse galvoju, bet kūnas tai dar vidui ir skausmas ima viršų...Galvoju reikia kentėt ir pagaliau sukaupus visas jėgas ir drąsą nugalėt skausmą imt ir iš tikro stumti doh.gif na ką gi pavyko!!! 11:50 gimė sūnus!!!!

Skausmas dingo lyg jo ir nebūtų buvę, mano stebukliuką pakėlė ir parodė man, nukirpo virkštelę ir uždėjo jį man ant pilvuko. Kaip šiandien prisimenu jo skleidžiamą tartum kriuksėjimą(gi kiaulės metai lotuliukas.gif ) ir nuostabų veiduką, o odos švelnumas, dabar net džiaugsmo ašaros kaupiasi, o širdis virpa, niekados nepamiršiu šios nuostabios akimirkos...Ji amžiais užrakinta mano širdyje be teisės išeiti... wub.gif

Paėmė iš manęs mažiuką, reikėjo užrašyti skaičiukus, apvalyti...dar dabar atsimenu, kaip kokius stebuklingus skaičiukus 3650g ir 53cm...

Pradėjau kraujuoti, bet man tai neatrodė reikšminga, norėjau kuo greičiau paimti mažiuką...gavau narkozę, atsijungiau per kelias sekundes...pabudau nuo angeliuko verkimo...atėjusi sesutė paklausė: maitinsi? O kaip kitaip, pamaniau ir atsakiau aš... atnešė paguldė šalia, koks nenusakomas jausmas, širdis ir daužosi ir virpa kartu, o akys bei lūpos šypsosi...

Pagaliau perkėlė į palatą, nors buvau nemiegojus prieš tai visą naktį, bet buvau kupina jėgų, matyt džiaugsmas sulaukus taip ilgai laukto stebuklo dovanojo man sparnus...Šypsena niekaip neblėso man iš veido, žiūrėdama į mažylį atėjusį pagaliau pas mane, niekaip negalėjau patikėti, kad tokį stebuklą gali dovanoti meilė... wub.gif

Grįžome namo laikas lekia nepastebimai, nebespėju atmintyje fiksuoti naujų savojo stebuklo pasiekimų, jų tiek daug... Kiekvieną dieną esame vis laimingesni, žiūrėdama į ji vis dar šypsausi akimis ir lūpomis...O kaip kitaip? juk tai pats didžiausias džiaugsmas koks galėjo atsirasti mano gyvenime, tai mano gyvenimo pilnatvė, kurios anksčiau neturėjau...ex koks nuostabus jausmas kai žinai, kad esi kažkam reikalinga wub.gif nuostabus netik tas žinojimas, kad aš jam reikalinga, bet ir tas, kad reikalingas jis man...


Atsiprašau, kad tokia ilga, bet visgi istorija yra tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nettle: 28 liepos 2010 - 16:04
Saunuole mamyte, augink savo turteli ir bukit laaabai laimingi 4u.gif
Atsakyti
labai graži istorija 4u.gif sekmės jums 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Jums labai 4u.gif 4u.gif dar ir už tai ačiū, kad nepatingėjot skaityt lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Būkite laimingi 4u.gif
Atsakyti
Aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti
`ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu susilaukus sunelio 4u.gif
Sveikatos ir stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Labai gražu, sėkmės Jums abiems. 4u.gif

Greit ir gimtadienis artėja smile.gif
Atsakyti
negalejau neskaityti sios istorijos iki galo ax.gif skaitant siurpuliukai begioju kunu, o akyse kaupesi asaros ax.gif tikrai labai grazi istorija ir malonu skaityti tokius siltus isgyvenimus wub.gif bukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
Silta istorija, darbsti ir entuziastinga mamyte, puikuolis sunutis!
Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū mergaitės
oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti