Įkraunama...
Įkraunama...

Naujokas, senbūvis, ištikimas dalyvis

Butu tikrai miela, kad ir statusas butu moteriskos gimines, juk cia renkasi daugiausia mamos. O jei ir prisiregistravo koks vyriskis, tai galetu ir statusa turet vyriskos gimines. Taigi noretusi skirti gimines smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tai labai svarbu, man gerai ir taip. Vyriška galūnė liet.k. yra ta universalioji, gaila nieko neutralaus savo kalboj neturim. O šiaip prie nario logo ir kitos info galėtų būti eilutė: f arba m, bet man rodos, ir taip labai lengva atskirti, kur vyrai, kur moterys... Taip kad jokio esminio pakeitimo visai nereikia.
Atsakyti
wink.gif as irgi to visai nesureiksminu, tiesiog tokia jau ta lietuviu kalba...
Atsakyti
Nesamone, kad universalioji gimine yra vyriska mad.gif busiu feministe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (monie @ 2004 05 04, 09:28)
Nesamone, kad universalioji gimine yra vyriska mad.gif busiu feministe biggrin.gif

Nebūkim feministės, nekriskim iki vyrų lygio. biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi netrukdo rolleyes.gif
Atsakyti
Nemanau, kad reiktu i tokius dalykus demesi kreipti, niekada net nebuciau pagalvojusiu apie kazkokius pakeitimus del statuso gimines g.gif
Atsakyti
Jei labai idomu ar mot ar vyr gimine slepiasi uz niko, tai visai nesunku suzinoti paskaicius to zmogeliuko zinutes. O ir nikas daznai isduota, kai baigiasi mot galune smile.gif
QUOTE (Vukas @ 2004 05 04, 14:00)
Nemanau, kad reiktu i tokius dalykus demesi kreipti, niekada net nebuciau pagalvojusiu apie kazkokius pakeitimus del statuso gimines  g.gif

Vukas atveju parasytas zodis pagalvojusi, tad ne vyras smile.gif

Kiek suprantu vyru cia labai labai mazai lyginant su moteriskos lyties atstovem:). Pati tik viena dabar pamenu (voveriukas36). Tad reiktu labai paistengti norint juos aptikti. Idomu kiek procentaliai vyru yra uzsiregistrave supermamos forume? Bus 1% ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 04 gegužės 2004 - 14:13
Žodis "Žmogus"- irgi vyriškosios giminės, nors apibūdina abiejų lyčių individus. Tai gal ta intencija ir pasilikime prie vyriškų galūnių?
Atsakyti
QUOTE (WildCat @ 2004 02 24, 18:35)
Butu tikrai miela, kad ir statusas butu moteriskos gimines, juk cia renkasi daugiausia mamos. O jei ir prisiregistravo koks vyriskis, tai galetu ir statusa turet vyriskos gimines. Taigi noretusi skirti gimines smile.gif

Tikiuosi mano statusas aiskus wink.gif smile.gif Nors nuskambes juokingai, bet esu tevelis, ir siam forume tikrai turiu ka paskaitineti rolleyes.gif
Atsakyti
del vyriskos gimines,tai kazkaip nesusimasciau,bet dzin cia yra..bet as asmeniskai noreciau pasiulyti,kad dalyviu statuso pavadinimai keistusi pav taip: iki 100 zinuciu kas 20 parasytu,iki 500 zinuciu kas 100 parasytu,iki 1000 kas 200 zinuciu rolleyes.gif iki 2000 gal kas 500 rolleyes.gif
o pavadinimus galima irgi butu pakeisti...na kokiais nors imantresniais,idomesniais rolleyes.gif galite geriau pavadinimus pasiulyti o ne diskutuoti ar pakeisti vyriska i moteriska gimine... rolleyes.gif na as galiu pavyzdi duoti: naujokas tai-naujagimis,veliau-kudikis,lopselinukas,darzelinukas,ikimokyklinukas,pradinukas,pirmokas,antrokas,treciokas..........dvyliktokas,studentas laugh.gif ...kaip toliau? g.gif doh.gif surinkes 10 000 zinuciu jau butu pensininkas... laugh.gif laugh.gif ei o kaip toliau huh.gif

Atsakyti
Aš pritariu rusnės žinutei, jeigu įdomu kas slepiasi už niko, tai reikia paskaityti to žmogaus žinutes.
Atsakyti