Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

na turiu toki klausimeli biggrin.gif mano vyro sesei pries metus dare operacija po kurios liko gana didokas randas virs krutines, ir tepaliuka kontratubex naudoja ir kazkoki pleistra nuo randu o jis nelabai sparciai mazeja g.gif . gal kas zinote kokiu nors dar priemoniu kurios padeda randams greiciau gyti? ir kaip del soliariumo, nes ji labai nori nueiti. na zinot dvylikta klase, simtadienis rolleyes.gif aciu jums visoms is anksto kurios pasidalinsite savo mintimis biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai padejo tas tepaliukas, kur minejai, kontraktubex berods smile.gif Nors ir randai nebuvo dideli... Tai tas tepaliukas aisku, nepanaikino randu, bet tiesiog pasidare odos spalvos. O vasara, kai idegu, tai tie randeliai neidega, bet kadangi yra ant kojos, tai nelabai ir matosi. O del soliariumo, tai nezinau, manau nereiktu ten eit, jei ji nenori, kad tas randas dar labiau isrysketu... nebent ta vieta bus pridengta smile.gif
Atsakyti
O gal kas zinote, kokia priemone arba koki tepaliuka, kuris panaikintu atsiradusia demele po spuogelio... rolleyes.gif
Nes po spuogelio ant vedio atsirado tokia demele ir ja uzmaskuoti net sunku mad.gif blink.gif tai net nebezinau ka daryti, kaip pagreitinti tos demeles isnykima...
Atsakyti
Mane irgi labai domintu priemones nuo randeliu, atsiradusiu nuo spuogeliu...
Atsakyti
Tas naujas tepalas nuo randu, kur per TV reklamuoja kainuoja 130 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 12 01, 09:44)
Tas naujas tepalas nuo randu, kur per TV reklamuoja kainuoja 130 Lt blink.gif

O ka man daryti ir su kuom tepti, jei pas mane yra ne randelis, o tamsi demele ??? mad.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 12 01, 09:44)
Tas naujas tepalas nuo randu, kur per TV reklamuoja kainuoja 130 Lt blink.gif

tai koks to tepaliuko pavadinimas?
Atsakyti
tepaliukas vadinasi DERMATIX( silikono gelis).
kaina skiriasi vaistinese, galima rasti ir apie 112.
tamsiai demeliai taip pat tinka.
Atsakyti
Sveikos
Na bet jus mergaiciukes ir randat del ko pergyvent, del tokiu smulkiu randeliu g.gif , kuriuos tikrai galima uzmaskuoti thumbup.gif ..
Pavyzdziui, jus, pasakykit man, kaip reikia panaikinti randa ant skruosto g.gif , kuri jau turiu net 14 metu sad.gif , tai ka man daryti unsure.gif ?kol jaunesne buvau tai labai kompleksuodavau doh.gif dabar pagaliau baigia isnykt tas kompleksas smile.gif ...
Atsakyti
Siguciuk, nepergyvenk kas nores pamils ir su randeliu wink.gif
Atsakyti
wa turiu tokia problemele aisku ji nera tokia kad trukdytu gywent bet wis delto gal yra budu ir priemoniu jai panaikint smile.gif ant weiduko yra keletas nedideliu 'grioweliu'- randeliu kurie liko po inkstiriuku ar spuogiuku ir wis norisi kad ju nebebutu g.gif ar imanoma, ar esa kam is jusu iskylus tokia problemele? kokiu priemoniu griebetes?
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2004 12 01, 15:39)
O ka man daryti ir su kuom tepti, jei pas mane yra ne randelis, o tamsi demele ???  mad.gif

Kazkada tokia demele panaikinau balinanciu tepaliuku, tik neatsimenu dabar jo pavadinimo. Vaistinej paklausk, turetu patart, kaina neadidesne nei 10 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti