Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos plovimas

Nebeisivaizduoju kad daryti. Mano 2,5 metuku dukryte tiesiog isteriskai bijo plauti galva. Kuo toliau tuo blogiau. Nesinori to vaiko prievartauti, bet ir su neplauta galva gi negali leisti vaikscioti. Uztenka tik uzsiminti apie galvos plovima ir pasipila asaros, o jei bandai plauti tai tai taip klykia ir spardosi kad net man baisu darosi.
Gal turite kokiu patarimu? Busiu labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(ilmacka @ 2008 07 29, 20:40)
Nebeisivaizduoju kad daryti. Mano 2,5 metuku dukryte tiesiog isteriskai bijo plauti galva. Kuo toliau tuo blogiau. Nesinori to vaiko prievartauti, bet ir su neplauta galva gi negali leisti vaikscioti. Uztenka tik uzsiminti apie galvos plovima ir pasipila asaros, o jei bandai plauti tai tai taip klykia ir spardosi kad net man baisu darosi.
Gal turite kokiu patarimu? Busiu labai dekinga.


Aš su savo didžkiu irgi turėjau tokią bėdą ir gana ilgai doh.gif . Ilgą laiką maudydavomės ir galvą plaudavome tik atsistoję ir tai su siaubingu riksmu doh.gif . Tuomet pabandžiau sulankstyti mažą rankšluostuką ir plaudama galvą laikiau uždengusi akis. Tuomet situacija šiek tiek palengvėjo, pavyko vaiką pasodinti į vonią smile.gif . Mums tai jau buvo įvykis. Paskui pabandžiau ant galvos pilti vandenį ne su dušu, o tiesiog su ranka iš tekančio čiaupo. Tada vaikas nustojo rėkti thumbup.gif , verkdavo tik tada, kai vanduo užbėgdavo ant ausų, bet noro maudytis nebuvo dar kurį laiką. Bet vieną kartą pagaliau man pavyko įtikinti didžkį, kad nesimuistytų, kai pilu vandenį, o atloštų galvą atgal ir tuomet vanduo nebėgs nei ant akių, nei ant ausų. Pabandėm, ir tikrai pavyko biggrin.gif . Dar po 2 tokių maudynių atsirado ir noras maudytis ir dingo baimė plauti galvą thumbup.gif .
Bet ir dabar plauname galvą tik akis uždengę rankšluosčiu ir vandenį pilu ne su dušu, o ranka, tiksliau abiem rankom, nes rankšluostį laiko pats, iš tekančio čiaupo.
Atsakyti
pas mus tas pats kai tik plauti galva tai asaros ir isterika doh.gif
Atsakyti
pas mus ir ne pats geriausias uzsiemimas plauti galvyte ,taip pat nesileidzia ,bet as visad sakau uzmerk stipriai akytes ir greit mamyte isplaus sampuna is plaukuciu ,dar sakau kad ir mamyte plauna galva ir leles plauna galvytes ir tau turiu isplauti kad butum svarus ir kvepiantis ax.gif visa tai darau aisku greitai po dusu ,o seip leidziasi kaip paaiskini kekviena karteli mirksiukas.gif o maudytis tai galetu visa diena doh.gif is vandenuko neislipa ,megsta maudytis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 30 liepos 2008 - 14:08
As savo dukrytei plaunu galvyte po dusu, ji sedi voneleje, truputi atgal atlosia galvyte, kad nepakliutu ant akyciu, ir greitai issiplaunam, kol kas asaru nera. Tikiuosi ir ateityje nebus smile.gif Parduotuveje maciau toki gaubta, tipo skrybele su skyle, kad vaikuciams galvyte plauti manau gal ir geras uzdedi ant galvytes ir vandenukas per krastus nubega ir nepatenka i akytes. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu bet idomu butent nuo ko ir kodel vaikutis (temos autores) taip bijo maudytis nezinia g.gif g.gif ar del to kad vandenukas patenka i akis ? ar nuo ko kito ,gal bijo vandens ?ar dar kas ,gal buvo kaskada issigandes nuo kasko ir dabar bijo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žana B @ 2008 07 29, 21:10)
pas mus tas pats kai tik plauti galva tai asaros ir isterika  doh.gif


O as galvojau tik pas mus taip. Na bet po truputuka jau situacija gereja mirksiukas.gif
Atsakyti
As savajam su sampunu plaunu galva tik kas antra sav. suslapinti galva ir istrinkti sampunu be problemu, o kai reikia isskalauti tuomet prasideda... Net ranksluoscio dejimas ant akiu nepadeda, o duso bijo isteriskai. O kitais kartais tik suslapinu plaukucius su mazuoju bezaisdama, juk vaiku plaukai dar nesiriebaluoja-tai kam kankint kas karta.
Atsakyti
QUOTE(babumm @ 2008 07 31, 14:19)
As savajam su sampunu plaunu galva tik kas antra sav. suslapinti galva ir istrinkti sampunu be problemu, o kai reikia isskalauti tuomet prasideda... Net ranksluoscio dejimas ant akiu nepadeda, o duso bijo isteriskai. O kitais kartais tik suslapinu plaukucius su mazuoju bezaisdama, juk vaiku plaukai dar nesiriebaluoja-tai kam kankint kas karta.

g.gif o mes tai i savaite karteli tai tikrai issiplaunam su sampunu ,mano vaikinuko plaukuciai ilgi ,tai negaliu ziureti i nesvarius plaukucius schmoll.gif
Atsakyti
Auginant sunu irgi isgelbejo ranksluostukas.O mazoji tik neseniai dusa atrado,labai patinka stovet po tekancia srove,tuo momentu ir isplaunu jai galvyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilmacka @ 2008 07 29, 21:40)
Nebeisivaizduoju kad daryti. Mano 2,5 metuku dukryte tiesiog isteriskai bijo plauti galva. Kuo toliau tuo blogiau. Nesinori to vaiko prievartauti, bet ir su neplauta galva gi negali leisti vaikscioti. Uztenka tik uzsiminti apie galvos plovima ir pasipila asaros, o jei bandai plauti tai tai taip klykia ir spardosi kad net man baisu darosi.
Gal turite kokiu patarimu? Busiu labai dekinga.

tai duok koki zaisliuka kurio negalima,as taip darau ir jokiu problemu neturim ax.gif
Atsakyti
Maudytis tai mėgstam thumbup.gif , bet va su galvos plovimu problema schmoll.gif
Atsakyti