Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgesys

Sudie... Vėl tavo lūpos sukuždėjo,
Krūtinė lyg krauju užliejo...
Ir pasigirdo žingsniai. Du...
Tu išeini?... paklausiau...
O balsas kaip styga virpėjo,
Plasnojo mintys galvoje...
Kažką dar pasakei,
Bet aš tylėjau...
Girdėjau, tik kaip žingsniai aidi širdyje...


user posted image

Kai nusileis tamsi naktis, aš prisiglausiu mintimis... Gal prisiminsi tu mane, gal aplankysi sapnuose... Labai tavęs pasiilgau...
Atsakyti
graudziai skamba eilutes, bet tokia temute, toks gyvenimas verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Labai graziai pradejai nauja tema Sachar friends.gif
Atsakyti
Man irgi dabar sviesos tunelio gale nematyti... Bet laikas visad viska sudelioja i vietas. Kaip baisu suprasti viska per velai, kai per velu pasimokyti is savo klaidu, ir kaip gyventi toliau, zinant, kad griauni, kas svarbiausia...
Atsakyti
Graziai graudi pradzia verysad.gif verysad.gif
Kaip reiks istverti jei mums nepavyks... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 07 30, 15:56)
Kaip reiks istverti jei mums nepavyks...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Neliudek taip stipriai 4u.gif Viska galima istverti, kaip sakoma - nei vienas nuo to dar nenumire mirksiukas.gif bent sitoje temeleje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 07 30, 16:03)
Neliudek taip stipriai  4u.gif Viska galima istverti,  kaip sakoma - nei vienas nuo to dar nenumire  mirksiukas.gif bent sitoje temeleje  biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 07 30, 16:03)
Neliudek taip stipriai  4u.gif Viska galima istverti,  kaip sakoma - nei vienas nuo to dar nenumire  mirksiukas.gif bent sitoje temeleje  biggrin.gif  4u.gif


aciu smile.gif
na mirt kaip gulbe is sielvarto gal nemirsiu... bet... sunku nerealiai... laukiu nesulaukiu kada palengves...
blogiausia kad negaliu juo pasitiketi... neina tiesiog... kartais rodos jei kirstu saka - lai kerta dabar... vienu kartu atkenteciau ir baigtusi, o dabar nezinia kiek teks...
kurpiu planus kaip gauti jo pokalbiu telefonu isklotines, ne tam kad jam po nosim pakisti, o tam kad zinociau ir nebuciau kvailinama... jei reiks taska padesiu pati, jei matysiu kad kitaip neina... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
gryzta siandien is keliones darbines nu nelaukiu... ir laukiu... ir vel nelaukiu... rase kad pasiilgo, nu bet netikiu... guodzia tik mane... niekuo nebetikiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 07 30, 19:07)

Nera uz ka 4u.gif svarbu, kad tau tai pedetu 4u.gif

Dziaugiuos girdedama tokius zodzius, kad jei reikes gali ir pati viska nutraukti, tu tikrai stipri ir sauni moteris taigi eil gyvenimu su pakelta galva wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Štai ir aš į naują temukę atkeliavau. Ačiū, sachariuk 4u.gif
Atsakyti
Nera uz ka, mergytes 4u.gif

Biski su liudesiuku pradejau, nes ziuriu vis daugiau nauju, liudnu veidu atsiranda unsure.gif
Atsakyti
aš labai labai tikiuos, kad tas liūdesiukas tik laikinas ir greit dings.. sleep.gif
Atsakyti