Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Ka darote, kai pykina? Ar geriate vaistus nuo pykinimo, ar padeda kazkokie maisto produktai ar gerimai? Pavydziui man labai padeda coca cola, bet as galvoju, kad nesveika gerti cola kiekviena diena, kartais net po kelis kartus blush2.gif Radau, kad yra homeopatiniai vaistai nuo pykinimo, tai dabar galvoju, geriau gerti vaistus ar ta limonada g.gif Pasidalinkite savais receptais 4u.gif
Atsakyti
pastebėjau, jog mane pykina tada kai nepavalgau nors kas 3val.taigi, kai pykina:
1.jei galiu, pavalgau maisto, nuo kurio nepyks;
2.jei negaliu, suvalgau kokį saldainį ar šokolado, kad padidėtų cukraus kiekis kraujyje;
3. jei negaliu ir to, atsigeriu vandens
4. jei nieks nepadeda-vemiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2008 07 31, 10:09)
Ka darote, kai pykina? Ar geriate vaistus nuo pykinimo, ar padeda kazkokie maisto produktai ar gerimai? Pavydziui man labai padeda coca cola, bet as galvoju, kad nesveika gerti cola kiekviena diena, kartais net po kelis kartus  blush2.gif Radau, kad yra homeopatiniai vaistai nuo pykinimo, tai dabar galvoju, geriau gerti vaistus ar ta limonada  g.gif Pasidalinkite savais receptais  4u.gif

Na, coca cola apskritai labai nesveika gerti, o dar besilaukiant, tai as tavo vietoj tikrai nei uz ka jos negerciau, jau geriau vaistukai. Man gydytoja patare gerti imbiero saknies kapsules (tabletes), pirkau jas vaistineje, negaliu pasakyti, kad visai nebepykina, bet tikrai padeda, pabandyk mirksiukas.gif

QUOTE(Doviljana @ 2008 07 31, 12:11)
pastebėjau, jog mane pykina tada kai nepavalgau nors kas 3val.taigi, kai pykina:
1.jei galiu, pavalgau maisto, nuo kurio nepyks;
2.jei negaliu, suvalgau kokį saldainį ar šokolado, kad padidėtų cukraus kiekis kraujyje;
3. jei negaliu ir to, atsigeriu vandens
4. jei nieks nepadeda-vemiu biggrin.gif

Patiko man tavo isvardinti punktai thumbup.gif biggrin.gif ypac paskutinis lotuliukas.gif Aisku sutinku, kad nejuokinga, bet labai gerai parasei mirksiukas.gif Man su pirmu nestumu nei dabar nei karto neteko vemti, taciau sleikstuli jauciau ir tada ir dabar, kartais pagalvoju, kad geriau jau butu issivemti doh.gif

O gydausi nuo pykinimo, tik visa laika ka nors kramsnodama (kiek galima maziau koloringa ar nesveika maista)., o dabar dar ir tas tabletes geriu rolleyes.gif
Atsakyti
Man šis klausimas ypatingai aktualus, nes pykina nuolatos.. unsure.gif
Kai prasideda pykinimas, stengiuos kur prie kriauklės nubėkt, ar iš šaldytuvo ką šalto ant kaktos užsidėt.. rašo, kad reik gerti kažką gazuoto ir išlėto.. bandžiau-mineralinio šalto, kartais tai suveikia.. nestuke.gif dar padeda mėtinis TicTac, grynas oras, kokio sauso maisto kramsnojimas - pvz vakar pictacijos taip tiko pakeliui į darbą thumbup.gif galvoju kokių džiovintų greifruktų ar vyšnių džiovintų nusipirkt ir kramsnot po biški.. šiandien ryte padėjo iš lovos išlipt sausas paprastas naminis sausainis drinks_cheers.gif
bet apie homeopatinius vaistus irgi pradėjau domėtis.. darbe sunku kai pykina, ypač kai su žmonėm dirbi.. gi nepabėgsi vidury pokalbio ir pan... karsta.gif
bet su vaistais bijau pakennkt mažiukui.. verysad.gif
Atsakyti
Negi nieko nepykina? blink.gif nestuke.gif
Mane šiąnakt visąnakt pykino.. darbe nes pėjau į tualetą lakstyt.. nežinau kaip pati sau padėt? g.gif
vien nuo minties.. pvz. druska.... surrender.gif sukyla..
Mamytės, kaip jūs tai išgyvenat?
Atsakyti
Gerkit daug imbiero arbatos. Aš darydavau taip- susipjaustau šaknies gabaliuką su citrina, užplikau didelį arbatinį, plius medus ir siurbiu visą laiką... man padėdavo smile.gif
Atsakyti
sveikos ,
Mane laukiantis dukrytes labai pykino ,teko net ligoninej pagulet pora kartu del to. Noreciau patarti kuo daugiau gerti , nes jeigu nesinori ir mazai geri ,vemi netenki daug skysciu . Man buvo labai kalis kraujyje sumazejes nuo to , taip buvau nusilpus kad pastoveti nebegalejau, ligoninej su lasalinem atstate skyscius ir kali. Taigi butinai gerkite , geriau aisku sveikesnius gerimus .
Atsakyti
su pirmu,valgydavau batono riekute ir arbata,tada nepykindavo.
su antra turejau valgyti imbierinius sausainukus ir nesiojau kartais ant ranku tokius kaip dirziukus(travel/sickness bands),tai jie uzspaudzia kazkokius ten taskus ir padeda truputi.
su trecia dabar kai pykindavo,tai turedavau ka nors suvalgyt,nesvarbu ka,tik,kad i skrandi isimest ka nors.
Atsakyti
pacioje pradzioje ir mane pykino doh.gif , bet as noredama kad nepykintu, tai turedavau visa laika ka nors kramtyti. guma netiko, nes tik dar labiau sudirgdavo skrandis, taciau tikdavo visi duoniukai, sausainiukai, razinos, riesutai... net is lovos nesikeldavau ryte, kol nesuvalgydavau kokio duoniuko... tuomet ir nepykindavo... tongue.gif smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 08 05, 10:10-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 08 05, 10:10)
net is lovos nesikeldavau ryte, kol nesuvalgydavau kokio duoniuko... tuomet ir nepykindavo... tongue.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif su antra as irgi taip pat 4u.gif
Atsakyti
Aš ir pradedu pastebėįt, kad svarbiausia ką burnoj turėt.. Mėgiamos kramtoškės paskutiniu metu išvis netinka. Dabar perėjau ant džiovintų dalykėlių stadijos. Vakar važiuojant iš darbo namo vėl pagelbėjo pistacijos. Dabar nuspirkau IKI "Damų mišinio"(ten anakardžiai, razinos, vyšnaitės ir šokolado gabaliukai pieniško), irgi patiko thumbup.gif
O taip tai pykina nuo bet kokio maisto, sumuštinio net praryt negaliu.. Greičiau tai baigtųsi verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 08 07, 08:51)
Aš ir pradedu pastebėįt, kad svarbiausia ką burnoj turėt.. Mėgiamos kramtoškės paskutiniu metu išvis netinka. Dabar perėjau ant džiovintų dalykėlių stadijos. Vakar važiuojant iš darbo namo vėl pagelbėjo pistacijos. Dabar nuspirkau IKI "Damų mišinio"(ten anakardžiai, razinos, vyšnaitės ir šokolado gabaliukai pieniško), irgi patiko thumbup.gif
O taip tai pykina nuo bet kokio maisto, sumuštinio net praryt negaliu.. Greičiau tai baigtųsi verysad.gif

nenusimink mirksiukas.gif , dazniausiai tai baigiasi po 3-4men, na buna, kad kitas iki galo kankina... taciau ne visas schmoll.gif ... as jau baigiu pamirsti tas pirmas dienas tongue.gif smile.gif ... dabar jau kitos bedos kankina ax.gif ax.gif
Atsakyti