Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnis: l/d "Ąžuoliukas"

Nuo rudens užrašiau savo slibinaitį į "Ąžuoliką". Bet dabar jau pradėjau mėtytis. Labai keistas privažiavimas. Sukom su vyru ratais, kol radom kažkur už sporto halės. Jei ne žmonės būtumėm neradę. O gal yra paprastesnis kelias? Neįsivaizuoju kaip reikės žiemą privažiuoti tomis siauromis gatvelėmis. g.gif
Šiaip gerai, kad vieta nuošaliau nuo gatvės. Ir vidus neblogai įrengtas. Koridoriuj radom net smėlio dėžę tongue.gif

Pasakykit savo nuomonę.
Atsakyti
Kristinka, mes lankome si darzeli, jau daugiau kaip puse metu, neturiu jokiu nusiskundimu, viskuo esu labai patenkinta, o ypac aukletojomis. Maniskis noriai eina ir labai myli abi aukletojas ir auklyte, o man to uztenka, svarbiausiai, kad jis ten gerai jauciasi. O del privaziavimo tai tu nepergyvenk, taip tos gatveles siauros, nelabai praleksi jomis didesniu greiciu, bet problemu nebuvo, visa ziema kiekviena diena veziojom, tfu tfu nesirgo, mes is draugystes gatves veziojam, del to tikrai neverta jaudintis, bet aplinka ten super, tyras oras, nera triuksmo, lauko zaislai labai ivairus ir gausus. Del to mes ir vaziuojam taip toli ir esam patenkinti. biggrin.gif
Atsakyti
Man viena pažįstama labai rekomendavo šį darželį. Gyvenam Šiaurės pr. , tad tolokai reiktų vežioti. Ruošiamės artimiausiu metu nuvažiuot pasižvalgyt. Jeigu labai patiktų - ryžčiausi vežioti. g.gif
Atsakyti
Mamos,

kas vedate savo mažylius į šį darželį, pasidalinkite, kas patiko, kas nepatiko, kaip auklėtojos, ar reikalauja "priemokų" ir pan.
Atsakyti
As kaip ir uzrasiau ten savo mazaja, tik gavau neseniai toki ilga sarasiuka, ir kazkaip noras atsoko... dar be to eina net metais mazesni leliukai, su sauskelnem i ta pacia grupe, ir direktore nelabai nore manaja perkelti pas didenius.....
Atsakyti
Na, mes kaip ir pradejome eiti, pirma savaite viskas ok, o dabar mazoji jau nebenori i darzeli, baisus verksmai, asaros....
Aukletoja lopselinuku labai maloni, bet auklyte man visiskai nepatinka. Nuolat kalbos pas ja sukasi apie pinigus, t.y. vaikams viska aiskina per pinigu prizme.... Ir siek tiek gal blogai, kad pripras prie aukletojos, o kitais metais jau iskels is lopselinuku grupes i didesniuju, ar nebus kazi jai soko. Del maitinimo - kiek patys valgo tiek, o nepaskatina, tik paklausia, anenori? nereikia. na jei po to, vaikas uzsimano ir dar yra like tai duoda.
Atsakyti
mes jau vesim trecius metus.V iskas labai neblogai;ir aukletojos, ir auklyte.Svarbiausia uzsiima logopede labai gera ir del kojyciu problemu gavom masazus ir manksteles daro.Bet siemet atejom rugsejo pirma ir suzinojom, kad mus perkele i parengiamuku grupe musu nepaklause.Gal ir gerai, bet mes dar dvejojom, nes jam tik suejo penki metukai.O dabar ir vaikai , ir aukletojos pasikeite- neaisku kaip bus.O del sarasiuko tai manau visur tas pats.Nieko ten ypatingo.
Atsakyti
Miaukse, ar ne į skruzdėliukų grupę savo mergytę vedi?
Dar tik pora savaičių vedu, tai nepatiko vienas dalykas, kad mažesnius vaikus prausykloje basus veda prasti veda, o ten labai šaltos plytelės. O maniškiui labai jau patinka angina sirgti. Tad tos plytelės anginai pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Kristinka @ 2005 09 14, 19:23)
Miaukse, ar ne  į skruzdėliukų grupę savo mergytę vedi?
Dar tik pora savaičių vedu, tai nepatiko vienas dalykas, kad mažesnius vaikus prausykloje basus veda prasti veda, o ten labai šaltos plytelės. O maniškiui labai jau patinka angina sirgti. Tad tos plytelės anginai pats tas.


i skruzdeliuku, bet mes pradejom eiti nuo rugpjucio, tik manajai labai sunku atsisveikint ir mane paleisti. Tai as is pat pradziu pabudavau su ja po keleta valandu. Kaip tik pastebejau, kad neleidzia basiems - po pietu miego tiek puodukus sunesa i miegamaji, kad jie nelektu basi, o poto rengiasi, o po valgio prastis visada eina, bet juk vaikuciai ten su tapkemis laksto.... tikrai nepastebejau, kad kada basi i prausykla eitu....
Man siaip labiausiai aukletoja asta patinka (jaunesne storuliuke), gal todel. kad kai pradejpm vesti, ji tik viena tedirbo, o kita tuo metu dar atostogavo...
Atsakyti
QUOTE(Miaukse @ 2005 09 15, 07:38)
i skruzdeliuku, bet mes pradejom eiti nuo rugpjucio, tik manajai labai sunku atsisveikint ir mane paleisti. Tai as is pat pradziu pabudavau su ja po keleta valandu. Kaip tik pastebejau, kad neleidzia basiems - po pietu miego tiek puodukus sunesa i miegamaji, kad jie nelektu basi, o poto rengiasi, o po valgio prastis visada eina, bet juk vaikuciai ten su tapkemis laksto.... tikrai nepastebejau, kad kada basi i prausykla eitu....
Man siaip labiausiai aukletoja asta patinka (jaunesne storuliuke), gal todel. kad kai pradejpm vesti, ji tik viena tedirbo, o kita tuo metu dar atostogavo...



O mano vaikas dar pampersinis. tad reikia užpakalį praust. Tai kai pamačiau kad basą pasistačiusi ant ledinių plytelių užpakaliuką valo, iškart paprašiau to daugiau nedaryti, nes iš ligų neišsivaduosim. ir dar vienas pastebėjimas, kad kai vieni vaikai po miegelio jau būna grupėje kur žaidžia, o kiti dar rengiasi ar ant puodo sėdi, tai ne visuomet uždaromi langai. Gaunasi skersvėjis.
Atsakyti
Labutis mano mažasis irgi Skruzdeliukas 4u.gif
Mums beveik viskas tinka tik yra keletas nedideliu dalyku kurie mums nepatinka.Bet svarbiausia Karoliui patinka ir pradejas lankyti darzeli jis tapo savarankisksnis
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2005 09 29, 13:48)
Labutis mano mažasis irgi Skruzdeliukas 4u.gif
Mums beveik viskas tinka tik yra keletas nedideliu dalyku kurie mums nepatinka.Bet svarbiausia Karoliui patinka ir pradejas lankyti darzeli jis tapo savarankisksnis


Pažįstu Karolį smile.gif Teko nemažai laiko praleisti grupėje, kol pratinau savo slibiną. Labai draugiškas. Kai maniškis bliaudavo, priedavo ir guosdavo sakydamas, kad mama ateis. 4u.gif Kiti vaikai sugeba ir apsistumdyti, žaislais apsimėtyti.
Atsakyti