Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

Na merginos tokios temos kaip ir neradau. smile.gif O ji man labai aktuali. Mano veido oda labai jautri, su paraudimais, nelygi. Neseniai is kosmetologes buvau nusipirkusi akademie firmos krema nuo paraudimu. Kaina nemaza 150 lt o norimo efekto negaunu. Kadangi jis jau i pabaiga suskubau ieskoti kazko kito. Lauksiu jusu atradimu ir patarimu kaip ta oda skaistesne, lygesne padaryti. 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat butu aktualu tongue.gif
Atsakyti
Negi nieks nezino? ;(
Atsakyti
Pabandykit C vitamino esencija ant veiduko patepti . Esu bandziusi Germain de Capucini ,dar keletos firmu, dabar nemoku tiksliai uzrasyti biggrin.gif Tai labai veidas paskaistejo, palygejo spalva, siek tiek ir rauksleles mazina, galima tepti ir paakius. Man patinka, nusiperku kas kart thumbup.gif
Atsakyti
Pikute22, aciu uz atsakyma, o kur galima tos ecencijos nusipirkti? kokiam nors droge, ar vaistineje?
Atsakyti
Aha ir man idomu nes dabar esu uzsienyje ir ar kazin rasiu cia tos esencijos
g.gif
Atsakyti
Va radau apie veido spalvą lyginančią kaukę. Bandėt dar kas nors? g.gif
QUOTE(Miaška @ 2008 08 10, 23:11)
Paprastutė, iš Avon, su sake ir ryžiais, kaina apie -nioliką litukų. Užtepi, sustingsta ir nuplėši. Ant mano "pamarginto" veiduko efektas matosi, pasilygina spalva smile.gif

Atsakyti
Aš irgi naudoju jau minėtąją Germain de Capucini veido priežiuros priemone.Ji tikrai padeda. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Smilgelė* @ 2008 08 12, 17:37)
Aš irgi naudoju jau minėtąją Germain de Capucini veido priežiuros priemone.Ji tikrai padeda. smile.gif)

O kur buna tokiu priemoniu pirkti ir kokia ju kaina?
Atsakyti
Vitamino C serijos galima ir body shope nusipirkti mačiau ten daug ko yra ir kremas, ir kapsulės, ir kaukė, ir šveitiklis. Tik dar pati nebandžiau, bet gundausi smile.gif
Atsakyti
As perku pas kosmetologe mirksiukas.gif Siuo metu naudoju BEOTI firmos, sake ju yra ir kai kuriose vaistinese, deja nzn kokiose ax.gif Bet efektas tikrai yra, nesigundykit o pabandykit tongue.gif Tiesa, buna kartais , kad siek tiek ''pagrauzia'' kai kurias veiduko vietas, bet nereikia bijoti, taip turi buti, ''nenugraus'' ir nenusausins odytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 12, 17:28)
Va radau apie veido spalvą lyginančią kaukę. Bandėt dar kas nors?  g.gif


As naudoju sita kauke bet ji yra tik lygumo suteikianti kauke salinanti nesvarumus. nulupamoji, na dar kazkiek padeda pastangrint veido oda tikrai neblogas dalykas.
O siaip vakar is anytos gavau dovanu Mary Kay rinkini specialiai odos lyginimui po spuogu spaudymo, na kai lieka tie randai ir t.t. Kam idomu papasakosiu daugiau, kaina 200 Lt.
Atsakyti