Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

na laukiau laukiau ir sulaukiau , bet ir fantazija pas kažka konkursams doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 08 03, 15:44)
na laukiau laukiau ir sulaukiau , bet ir fantazija pas kažka konkursams doh.gif:

spėju tas "kažkas" labai tiesiogiai susijęs su tais lygintuvais, todėl nieko labai keisto nematau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 08 03, 16:18)
spėju tas "kažkas" labai tiesiogiai susijęs su tais lygintuvais,

na gali būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 08 03, 15:44)
na laukiau laukiau ir sulaukiau , bet ir fantazija pas kažka konkursams doh.gif:



QUOTE(Karbynė @ 2008 08 03, 16:18)
spėju tas "kažkas" labai tiesiogiai susijęs su tais lygintuvais, todėl nieko labai keisto nematau.  smile.gif

čia užsakytas konkursas iš rėmėjų.

Lygintuvas tai reklama, todėl ir prizas, ir nuotrauka su lygintuvu pageidautina smile.gif
Atsakyti
šita su visu pavadinimu prajuokino biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Naujas konkursas bigsmile.gif bigsmile.gif ,smagu thumbup.gif

Man ši foto patiko biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
ir man patiko su senoviniu lygintuvo, pirma mąsčiau, kad negera bus, bet pasididinus supratau, kad lygintuvas kuo tikriausias tongue.gif

Natiurmortas su liepžiedžiais irgi fainas, neblogas rakursas thumbup.gif
Atsakyti
oi, kaip smagu, kad naujas konkursėlis pasirodė thumbup.gif Gal reiks pasukt galvelę ir sudalyvauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 08 03, 17:14)
čia užsakytas konkursas iš rėmėjų.
Lygintuvas tai reklama, todėl ir prizas, ir nuotrauka su lygintuvu pageidautina smile.gif

kadangi mano postas nebus skirtas tau tai , nereaguok asmeniškai tik išsakysiu savo nuomonė : visu pirma reikėtu trinti temą su pasiūlymais nes į juos mažiausiai kas nors reaguoja aplamai, kitas dalykas tema Ligink mano akim žiūrint nesąmonė tikrai , na bent jau aš tikrai nedalyvausiu schmoll.gif
deja , visur tik reklama komercija ir pan... žodžių ....

viskas baigiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 03 rugpjūčio 2008 - 17:32
QUOTE(Karbynė @ 2008 08 03, 18:18)
šita su visu pavadinimu prajuokino  biggrin.gif
user posted image

Super bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 08 03, 19:31)
kitas dalykas tema Ligink mano akim žiūrint nesąmonė tikrai , na bent jau aš tikrai nedalyvausiu  schmoll.gif


O aš manau tema puiki, nėra plati, bet reikalauja vaizduotės ir originalumo thumbup.gif
Atsakyti
gražu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 08 03, 20:07)

man tai schmoll.gif , nesuprantu tokio meno biggrin.gif ir lygintuvas pabraizytas tongue.gif

man sita thumbup.gif user posted image
Atsakyti