Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

QUOTE(grange @ 2008 08 23, 16:16)
Aš dar noriu pagirti Rustės foto, labai fainas zuikis  thumbup.gif

oi kaip ačiū aciuks.gif
rinkau,derinau,dėliojau ir vis kažkaip nesisekė.
Beje tas zuikis pats įsiprašė nuperkamas,buvo jau po Velykų,bet kažkokia jėga pritraukė ir nusipirkau. Ir va,koks modelis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 08 23, 20:01)
rinkau,derinau,dėliojau ir vis kažkaip nesisekė.

na štai, ir pavyko thumbup.gif Ir visai graži atvirukinė nuotrauka gavosi, bei gi balsų susirinko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 23, 21:26)
na štai, ir pavyko thumbup.gif Ir visai graži atvirukinė nuotrauka gavosi, bei gi balsų susirinko bigsmile.gif

na sitam konkursui isties daug dariau foto,ir vis neitiko man.o sita idejau ir patiko,o uz balsus tikrai labai aciu!
Favorites grazios,tikrai ne eilines foto laimejo!
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 08 23, 21:17)
Favorites grazios,tikrai ne eilines foto laimejo!

Tikrai labai gražios foto, man ypač Gaziulkos... ir Vijolės ... ir Akvilytės, nors pati tyčia balsavau už tas, kurios nebuvo favoritės - už vyra su lygintuvu ant kaktos, už "pasikorusį" lygintuvą ir už senovinę kompziciją - žvilgsnis atgal smile.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus - malonu skaityt rolleyes.gif . Ir pati sveikinuju laimetojas, taip pat Anasko ir Rhealife, uz kuriu foto balsavau, bet jos liko siek tiek toleliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu uz mums skirtus balsiukus. Nuotrauka buvo nesurezisuota, nes metu senumo smile.gif

Ir sveikinu nugaletojus 4u.gif Uz pirma pati balsavau drinks_cheers.gif:
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2008 08 24, 11:22)
aciu uz sveikinimus - malonu skaityt rolleyes.gif . Ir pati sveikinuju laimetojas, taip pat Anasko ir Rhealife, uz kuriu foto balsavau, bet jos liko siek tiek toleliau drinks_cheers.gif

o kaip jūs pagavot tokį kadrą? konkrečiai apšvietimą?
Atsakyti
user posted imageSveikinimai visoms 3 nugalėtojoms user posted image
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 24, 11:17)
o kaip jūs pagavot tokį kadrą? konkrečiai apšvietimą?

kad apsvietimas labai paprastas, namines lempos nuo lubu, vakare jau fotografuota. o ten kur ant sienos matosi tokia kaip eglute tai cia jau musu interjeras toks, dizaineres ismyslas, beje labai paprastas - viena lempa matosi ten virs tos rubu kruvos, tai tokios kvadratines 3 vienoj eileje yra, ir kai sviecia, susidaro ta eglute 4u.gif

o kadras tikrai nera 'pagautas' - visiskai surezisuotas. Biguduku gyvenime nenaudoju, teko is seses skolintis ir dar paklaust, kaip juos susukt tongue.gif Apsirengimas irgi - po namus retai taip vaikstau, meskiukas tycia numestas. Rubu kruva gal tik autentiska biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Kažkodėl man jūreivio gryžimas unikalus vistiek thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
balsavau už šitas cool.gif

sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
SVEIKINIMAI KONKURSO NUGALĖOJOMS!!! 4u.gif
Mano balsiukai atiteko pirmos ir trečios vietos nuotraukoms wub.gif wub.gif wub.gif , o trečiasis-Džeksono antrininkui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti