Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

QUOTE(l'eau @ 2008 08 23, 03:01)
taip pat įdomu ar po kiaušinio teko mest lygintuvą von ar atsiplovė? g.gif


ne neišmečiau lygintuvo, po fotosesijos vienu brūkštelėjimu su medine mentele nusiėmė biggrin.gif , o kliaušinį tai tikrai kepiau ant lygintuvo, reikėjo suktis labai geritai, nes po minutės jau buvo iškepęs ax.gif

Dėkui labai visiems balsavusiems, tikrai nesiikėjau tiek daug balsų surinkti, nes jau buvau pradėjusi gailėtis, kad pakeičiau nuotrauką......
Prieštai guvau įdėjusi su mergyte velkanšia senovinį lygintuvą, bet kadangi atsirado panaši nuotrauka doh.gif o taip norisi dalyvauti su išskirtine nuotruka.... biggrin.gif

Ir žinoma didžiausi sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif
Atsakyti
Dideliausi sveikinimai nugalėtojoms thumbup.gif 4u.gif ir didelis dėkui už man atiduotus balsiukus 4u.gif rolleyes.gif aciuks.gif

dabar laukiam kito konkurso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2008 08 24, 19:38)
Prieštai guvau įdėjusi su mergyte velkanšia senovinį lygintuvą, bet kadangi atsirado panaši nuotrauka doh.gif  o taip norisi dalyvauti su išskirtine nuotruka.... biggrin.gif 


Dėl tos pačios priežasties savo ištryniau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2008 08 24, 21:38)
ne neišmečiau lygintuvo, po fotosesijos vienu brūkštelėjimu su medine mentele nusiėmė biggrin.gif , o kliaušinį tai tikrai kepiau ant lygintuvo, reikėjo suktis labai geritai, nes po minutės jau buvo iškepęs ax.gif

rimtai? O aš maniau, kad prieš tai jis skrudo keptuvėj bigsmile.gif Šaunuolė, tikrai neblogai išėjo thumbup.gif

QUOTE(Terija:) @ 2008 08 25, 14:57)
Dėl tos pačios priežasties savo ištryniau mastau.gif

O gal be reikalo... Kartais būna panašių nuotraukų arba vienodų idėjų. Bet turi kažką tokio ypatingo, kas žavi labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 25, 23:26)
Kartais būna panašių nuotraukų arba vienodų idėjų.

kai aš sugalvojau kokią fotkę darysiu tai konkurse buvo tik trys berods nuotraukos.. kol viską sufotkijau paruošiau.. atsidarau ogi žiūriu jau garbanė su senu lygintuvu doh.gif susinervijau nes gaunasi taip kad aš pasivogiau idėją.. bet paskui pagalvojau kad kai fotkijau tai tos nuotraukos dar nebuvo ir mano sąžinė švari biggrin.gif taigi ir įdėjau rolleyes.gif
Atsakyti
atiduodu skolas blush2.gif
medalius jau prikabinau pioneer.gif

user posted image
user posted image VIETA: Vijolė "Jūreivis sugrįžta namo!"
user posted image

user posted image VIETA: Gaziulka "Nusivylusios namų šeimininkės"
user posted image

user posted image VIETA: Pupeliukas "Procesas"
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ooo, tik dabar užsukau pažiureti balsavimo rezultatų. SVEIKINU nugalejotas, man šios fotkes labai patiko ir už 2 irgi balsavau thumbup.gif

O kad mano nuotraukyte tiek daug balsų gaus net nesitikėjau. Ačiū 4u.gif Kažkas pamenu, sake, kad reklama kvepia, žinokit net nepagalvojau nieko reklamuoti, ir iš vis, prieš išvažiuojant į atostogas, kaip tik apsikrovus lagaminams taip buvau, o tą lygintuva dar į kadrą įkišau. Vaikas nenuorama, pagriebiau pries auto nustatant ir viskas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2008 08 27, 22:03)
O kad mano nuotraukyte tiek daug balsų gaus net nesitikėjau. Ačiū  4u.gif Kažkas pamenu, sake, kad reklama kvepia, žinokit net nepagalvojau nieko reklamuoti, ir iš vis, prieš išvažiuojant į atostogas, kaip tik apsikrovus lagaminams taip buvau, o tą lygintuva dar į kadrą įkišau. Vaikas nenuorama, pagriebiau pries auto nustatant ir viskas  biggrin.gif

user posted image

tai čia vos ne ekspromtu gavosi? bigsmile.gif Šaunuolė!
Atsakyti
štai ką aptikau - ši nuotrauka šiame konkurse liko paskutinė, o kitame laimėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 01 rugsėjo 2008 - 18:59
QUOTE(l'eau @ 2008 09 01, 19:58)
štai ką aptikau - ši nuotrauka šiame konkurse liko paskutinė, o kitame laimėjo bigsmile.gif

otai tau kaip būna drinks_cheers.gif , na ten ir tema kita buvo.

nepapasakojau, kodėl man lyginimas nėra kančia.
turiu garinę lyginimo sistemą (pavadinimo neminėsiu, nenoriu čia reklamuoti).

anksčiau patalynę lygindavau 3h...dabar susisuku per 1h (negaliu nelyginti, kiek bandžiau, negaliu, mama taip išmokino, ir taip jau yra)... garai "praeina" per keturis kartus sulankstytą užvalkalą ir perbraukus kelis kartus išsilygina visos pusės tongue.gif
Atsakyti
sian atsiverciu delfi, ir ka matau

user posted image

primine ta lygintuva dzeksona biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 09 01, 20:12)
otai tau kaip būna drinks_cheers.gif , na ten ir tema kita buvo.

nepapasakojau, kodėl man lyginimas nėra kančia.
turiu garinę lyginimo sistemą (pavadinimo neminėsiu, nenoriu čia reklamuoti).

anksčiau patalynę lygindavau 3h...dabar susisuku per 1h (negaliu nelyginti, kiek bandžiau, negaliu, mama taip išmokino, ir taip jau yra)... garai "praeina" per keturis kartus sulankstytą užvalkalą ir perbraukus kelis kartus išsilygina visos pusės tongue.gif


Man tėvai padovanojo irgi prieš dvi sav. garinę lyginimo lentą yahoo.gif ,geras daiktas ,sutaupai laiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti