Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški maisto produktai

Nauja tema pokalbiams apie ekologiškus maisto produktus.

Pirmoji tema štai čia.

Viskas, ką aš pati išbandau yra čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 03 rugpjūčio 2008 - 17:38
Gal zinote, kur gauti paprasciausiu alyviniu obuoliu--labai labai noriu. Nors atrodo ir ne nestuke.gif , bet obuoliu noriu jau kelinta diena hihihi.gif
Atsakyti


Sveikos,

Domina mane ši tema sonokai, stengiuosi pati namie daug ką gamint, kad nereiktų pirkt su visokiom chemijom. Bėda ta, kad gyvenu provincijoj ir pritrūkus vieno ar kito produkto į Klaipėdą nenulėksi, nes, kad ir Maximoj pas mus nėr tokių produktų, kaip pvz. Vilniuj ar Kaune.
Kiek teko girdėt Klaipėdos duona kol kas nededa kenksmingų medžiagų į kai kuriuos savo gaminius. Geriausia yra pirkti Klaipėdos batoną, bet nepjaustytą, nes peilius galanda ir ištepa su kažkokia baisia medžiaga. Iš bandelių tai-Roželė ir Trikampis ar trikampėlis.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 06, 08:46)
Kiek teko girdėt Klaipėdos duona kol kas nededa kenksmingų medžiagų į kai kuriuos savo gaminius. Geriausia yra pirkti Klaipėdos batoną, bet nepjaustytą, nes peilius galanda ir ištepa su kažkokia baisia medžiaga. Iš bandelių tai-Roželė ir Trikampis ar trikampėlis.

Klaipėdos duoną aš irgi galiu pagirti. Mano sesės vyras yra alergiškas, tai jį beria nuo duonos gaminių, išskyrus Klaipėdos duoną. Tai gal tikrai nededa ten kenksmingų medžiagų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 06, 08:46)
Geriausia yra pirkti Klaipėdos batoną, bet nepjaustytą, nes peilius galanda ir ištepa su kažkokia baisia medžiaga.

blink.gif Negirdėjau dar taip, bet jei jie taip daro, tai turbūt ir kitos kepyklos taip galanda g.gif Gal tikrai geriau pirkt nepjaustytą g.gif
Atsakyti
Nusipirkau vakar "Biovelos" dešrelių "be E". Nu bet sudėtis... doh.gif Ypač patiko paskutinis įrašas: "kvapioji medžiaga" doh.gif Dar: vanduo doh.gif , lašiniai, salieras doh.gif , vaisių ekstarktai doh.gif , dekstrozė doh.gif , prieskoninių augalų ir prieskonių ekstraktai... Žodžiu, mano vaikai valgyti griežtai atsisakė, nors dešrelės yra jų skanėstas, nes labai retai gauna. O pasidžiaugiau, kad įvairesnių produktų be E atsiranda. Žodžiu, esu žioplė kokių reta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2008 08 06, 12:17)
blink.gif Negirdėjau dar taip, bet jei jie taip daro, tai turbūt ir kitos kepyklos taip galanda g.gif Gal tikrai geriau pirkt nepjaustytą g.gif


Ir aš nebuvau girdėjus, bet info patikima-iš Klp duonos darbuotojos. Tik sužinojus iškart dulkes nupūčiau nuo duonkepės.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 06, 16:01)
Tik sužinojus iškart dulkes nupūčiau nuo duonkepės.


O kas čia per duonkepė? g.gif
Atsakyti
O sakykit, lengva ta duonkepe naudotis? Nesunku tešlą ruošti? Domina mane, bet bijau su tomis mielėmis dažnai terliotis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 06 rugpjūčio 2008 - 19:11
Nebekyla ranka pirkti kramtomos gumos, tad prižadėjau vaikui surasti internete ir nupirkti ekologiškos.

Kažkas minėjo praeitoj temoj, kur galima užsakyti, bet aš neišsisaugojau info unsure.gif Gal kas žinot kur galima užsisakyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 06, 20:02)
O kas čia per duonkepė?  g.gif



QUOTE(Cinside @ 2008 08 06, 20:10)
O sakykit, lengva ta duonkepe naudotis? Nesunku tešlą ruošti? Domina mane, bet bijau su tomis mielėmis dažnai terliotis  g.gif


Jų būna įvairių, kainos svyruoja nuo 120 iki 500 lt. Priklausomai nuo firmos. Dažniausiai būna 11 programų-nuo prancūziško batono iki džemo gamybos. Galima joje tik kildinti tešlą. O naudotis-paprasčiau nebūna-eilės tvarka sumetei produktus, užprogramavai i psio. Po trijų valandų turi duoną. Galima atidėt kepimo laiką ir ryte pažadins kepamos duonos kvapas. Receptų ir nuorodų labai daug Kulinarijos skyrelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 07 rugpjūčio 2008 - 05:56
gal yra megstanciu zuvyte, nes zinau viena puslapi, kuriame galima uzsisakyti sviezios arba ka tik is rukymo kameros istrauktos zuvytes. www.emaistas.lt maciau ir ekologiskos mesytes idejo, o kainos panasios kaip parduotuvej, bet cia tikrai sviezia, nes nesivolioja parduotuves sandelyje ar lentynoje. karta ragavau ir man patiko biggrin.gif thumbup.gif net seile nutiso, begu uzsisakyti biggrin.gif
Atsakyti