Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

nuo kelintos klasės leidžiat vaikus nueit-pareit iš mokyklos vienus rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2005 05 31, 11:09)
nuo kelintos klasės leidžiat vaikus nueit-pareit iš mokyklos vienus  rolleyes.gif ?


Maniskis eina i pirma klase, tai nuo pavasario jau nueina ir pareina vienas. Is pradziu buvo nedrasu, taciau dabar jau viskas gerai.


Atsakyti
Mono eidavo viena į darželį.
Atsakyti
Vyresnioji duktė pradėjo eiti į mokyklą viena net 4 klasėje. Aš bijojau visokių iškrypelių, narkomanų, valkatų verysad.gif Na o antroji duktė vaikšto į mokyklą kartu su sese. smile.gif
Atsakyti
Saviškę pirmoj klasėj palydėjau kokias 4 dienas, o po to pati parkulniuodavo namo. Viena būna, ir valgyti pasišildo, ir pamokas bando ruošti. Nuvežt nuvežu, bet jei mašinai kas būdavo, pati ir nueidavo.
Kai nėra pasirinkimo, tai nėra net ką galvoti. Eina ir tiek. Ir į treniruotes troleibusu viena važinėjo, dar 7-ių nebuvo. ax.gif
Atsakyti
Maniškei mokykla visai netoli, bet pakeliui į mokyklą yra viena gatvė, faktiškai prie pat mūsų namo, tai kai pradėjo eiti į mokyklą aš ją kokią savaitę vedžiojau iki pat mokyklos ir parsivesdavau iš jos, paskui maždaug dvi savaites pervesdavau per gatvę ir grįžtančią pasitikdavau prie gatvės. Kai pamačiau, kad jau pakankamai gerai supranta, kaip reikia elgtis pereinant per gatvę, kokias porą savaičių tik per langą pažiūrėdavau, kaip ji pereidinėja ir jei ką nors negerai darydavo, grįžusiai paaiškindavau.
Atsakyti
Viešpatie, kaip kada? Nuo pirmos klasės, žinoma cool.gif Tam ir mokykla, nebe darželis, kad žmogus savarankiškesnis patampa. Maniškiui mokykla labai toli nėr - kokia 15 minučių ėjimo, gal dar arčiau - tiek, kad per 4 gatves, dvi - ganėtinai judrios. Viena - Taikos prospektas... Tai iki rugsėjo pirmosios kokia 10 kartelių suvaikščiojom, atsiminėm, kaip saugiai eit per gatvę, ties kuria vieta kokią gatvę pereit... Pirmą dieną dar nuvedžiau, nes ir pati su juo ėjau, šventė visgi, o toliau - pats. O ką? Gal aš jį iki 5 klasės vedžiot turėčiau? blink.gif Ir kuprinę nešiot? biggrin.gif Dudki laugh.gif
Atsakyti
Pirmoje klasėje kelias dienas į mokykla nuvedžiau, kelias parvedžiau ir prasidėjo savarankiškas mokinio gyvenimas. Dabar antrą baigė, į kitą rajoną persikraustėme, tai troleibusu namo tenka parvažiuoti, po to vėl troleibusu į treniruotes... O ką daryti, toks gyvenimas

Bet gal tai tik geriau, vaikas sąvarankiškesnis, atsakingesnis tampa.
Atsimenu labai manę nustebino vaikas. Pirmoje klasėje, po kelių savaičių toks didelis pasijautė, toks savarankiškas. Grįžtu namo po darbo, o vaikas sako, šaindien pažiūrėjau, batonas kietas buvo, tai va nuėjau, nupirkau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bite_Maja: 04 birželio 2005 - 21:46
QUOTE(Bite_Maja @ 2005 06 04, 22:45)
Pirmoje klasėje, po kelių savaičių toks didelis pasijautė, toks savarankiškas. Grįžtu namo po darbo, o vaikas sako, šaindien pažiūrėjau, batonas kietas buvo, tai va nuėjau, nupirkau.  biggrin.gif


Manoji kai nuotaikoj, tai man sumuštinių pridaro, ir dar iškepa juos mikrobangėj biggrin.gif Aišku, kai grįžtu reikėtų juos dar kartą kepti, ir nevisada noriu aš tų sumuštinių, bet kemšu, storėju ir giriu biggrin.gif
Nuo rudens šutins į treniruotes troleibusais per visą miestą. Sakiau rinkis - ar autobusu 5 stotelės, ar mikriuku apie 12 stotelių. Sakė, troleibusu važinės. Nes mamai taip pigiau kainuos, negu mikriukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 06 04, 17:49)
Viešpatie, kaip kada? Nuo pirmos klasės, žinoma cool.gif  Tam ir mokykla, nebe darželis, kad žmogus savarankiškesnis patampa. Maniškiui mokykla labai toli nėr - kokia 15 minučių ėjimo, gal dar arčiau - tiek, kad per 4 gatves, dvi - ganėtinai judrios. Viena - Taikos prospektas... Tai iki rugsėjo pirmosios kokia 10 kartelių suvaikščiojom, atsiminėm, kaip saugiai eit per gatvę, ties kuria vieta kokią gatvę pereit... Pirmą dieną dar nuvedžiau, nes ir pati su juo ėjau, šventė visgi, o toliau - pats. O ką? Gal aš jį iki 5 klasės vedžiot turėčiau? blink.gif Ir kuprinę nešiot? biggrin.gif Dudki laugh.gif
Aplodismentai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškei mokykla tolokai, reikia važiuoti 3 stoteles, pereiti prospektą. Vieną pradėjom išleisti, kai suėjo 7 m. - o tai buvo jau antra klasė. Savarankiškumas - smagu, bet yra kita medalio pusė. Iškart prasidėjo "gastrolės" - palydėti arčiau mokyklos gyvenančius vaikus, nevažiuoti troliku, o eiti pėsčiom, užsukant į visas pakeliui esančias parduotuves... Kartą nesulaukusi vaiko išvažiavau su reikalais ir matau pro troleibuso langą, kaip mano vaikelis kulniuoja atsisagsčius paltą visai į kitą pusę nuo namų. Gastrolės kiek sutrumpėjo kai pagąsdinom, kad teks ateiti į mokyklą pasitikti ir parsivesti už rankos - tai reiškė didžiausią gėdą laugh.gif
Atsakyti
as dar atsimenu kad budama 5-6 metu pati kulniuodavau i darzeli viena..
aisku jis buvo vos ne uz namo bet vistiek...
karta atsimenu jog mes su kitais vaikais konkuruodavom kas pirmas ateis i darzeli tai viena karta atejau pati viena 6h ryto o dar kita karta tai net 3h ryto atsikeliau kad nueiciau pirma laugh.gif
tai aciu dievui tevai sustabde mane biggrin.gif
tevas vos pramerkes akis tada i mane pasiziurejo kai i kvailele blink.gif
nu biski nusivariau ne y tema blush2.gif
Atsakyti