Įkraunama...
Įkraunama...

piešimas ant šilko

sveikos merginos,
nors šiuo metu gan populiaru piešti ant šilko, bet informacijos apie kursus nera labai daug...
siūlau pasidalinti informacija/atsiliepimais kokius kursus lankėte, ko išmokote, kur patariate lankyti....
man labiausiai rūpi kursai organizuojami Vilniuje.
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina1975: 06 rugpjūčio 2008 - 10:03

http://www.menassau.lt/?q=node/6
Kaina 60Lt.


Atsakyti
Gal zinote, kur dar organizuojami tokie uzsiemimai Vilniuje? Gal vyksta savaitgaliais?
Atsakyti
Menas Sau
Šv.Stepono g. 9, Vilnius
My Webpage
Atsakyti
Apie "Menas sau" kursus jau buvo rasyta. Bet man nelabai tinka ju tvarkarastis, todel ir klausiau ar kas negali nezino dar kokiu kursu Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Agneza @ 2008 08 11, 07:33)



80 lt parasyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykstė @ 2008 09 23, 17:42)
Sveikos, merginos,

Pamėnkalnio galerija organizuoja edukacinius uzsiėmimus ir kursus. Šiuo metu, kiek žinau renka grupes i tapybą, grafiką, tapybą ant šilko ir keramika.

Aš esu lankius pas juos grafika, tai labai patiko.
Žvilkterkit, kam idomu smile.gif
www.galerija-lds.lt



as ten apie keramika girdejau, nes turbut mokys mokytoja is vaiku ir jaunimo centro.
bet ka ten per 4 uzsiemimus galima ismokt ? g.gif
noreciau ir grafikos, ir silko, ir keramikos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2008 09 25, 04:43)
as ten apie keramika girdejau, nes turbut mokys mokytoja is vaiku ir jaunimo centro.
bet ka ten per 4 uzsiemimus galima ismokt ?  g.gif
noreciau ir grafikos, ir silko, ir keramikos...  ax.gif



Kiek zinau, tai kursus veda profesionalus meninikai smile.gif Grafika mums vede grafike Kristina Norvilaite, o keturiu uzsiemimu tikrai pakanka, jei nori pameginti ir pasiziureti ar tau tiks. Ismoksti visu pagrindu. Po to jie renka testines grupes, kas nori toliau gilintis ir rimciau uzsiimti. o grafikos man tikrai pakako keturiu uzsiemimu. Dabar drasiai galiu ir pati daryti visokius dalykelius smile.gif
Atsakyti
sveikutes, o gal kas kokiu kursu znot Kaune? lb jau noretusi pradet mokintis smile.gif
Atsakyti
www.vejufeja.lt
Atsakyti