Įkraunama...
Įkraunama...

DĖL NAUJO LSP

Užsiregistravau internete dėl naujo LSP.
Atsiuntė man tą prisijungimo numerį - viskas ok. Prisijungiu toj sistemoj, man rodo, kad mano duomenis dar turi patvirtinti aukštoji mokykla, kurioje studijuoju.
Kai paspaudžiu ant "LSP duomenys" man rodo, kad studijų forma, pakopa, kursas, trukmė nenurodyta blink.gif blink.gif verysad.gif

Tai ar čia taip turi būti??? g.gif Ką rodo kitiems, kas darosi naują LSP? AR TAIP PAT?
verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 06 rugpjūčio 2008 - 11:41
QUOTE(aistutėlė @ 2008 08 06, 11:39)
Užsiregistravau internete dėl naujo LSP.
Atsiuntė man tą prisijungimo numerį - viskas ok. Prisijungiu toj sistemoj, man rodo, kad mano duomenis dar turi patvirtinti aukštoji mokykla, kurioje studijuoju.
Kai paspaudžiu ant "LSP duomenys" man rodo, kad studijų forma, pakopa, kursas, trukmė nenurodyta  blink.gif  blink.gif  verysad.gif

Tai ar čia taip turi būti???  g.gif  Ką rodo kitiems, kas darosi naują LSP? AR TAIP PAT?
verysad.gif  verysad.gif

Mane jau dvi savaites "tvirtina" aukštoji mokykla doh.gif Abejoju, ar be rugsėjo mėnesio kas nors pasikeis. Nepanikuok. Perskaityk DUK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 08 06, 13:00)
Mane jau dvi savaites "tvirtina" aukštoji mokykla  doh.gif  Abejoju, ar be rugsėjo mėnesio kas nors pasikeis. Nepanikuok. Perskaityk DUK  mirksiukas.gif

nu nepanikuoju aš mirksiukas.gif . Tik labai nervas ima, dėl tos nesąmoningos sistemos kažkokios.
preitais metais norėjau prasitęsti savo lsp, tai taip ir nesulaukiau jokio patvirtinimo ir jokios anketos neleido atsispausti. O kadangi dabar reikia naujo lsp, tai išvis šansų jokių nėra.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2008 08 06, 13:05)
nu nepanikuoju aš  mirksiukas.gif . Tik labai nervas ima, dėl tos nesąmoningos sistemos kažkokios.
preitais metais norėjau prasitęsti savo lsp, tai taip ir nesulaukiau jokio patvirtinimo ir jokios anketos neleido atsispausti. O kadangi dabar reikia naujo lsp, tai išvis šansų jokių nėra.

NEPATVIRTINO??? Tokiu atveju reikia kreiptis į savo universiteto studentų atstovybę g.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 08 06, 15:11)
NEPATVIRTINO??? Tokiu atveju reikia kreiptis į savo universiteto studentų atstovybę  g.gif

gal ne taip biški parašiau. Tą patvirtinimo numerį man atsiuntė į el.paštą ir prisijungiu aš su juo. tik rašo, jog visus duomenis turi patvirtinti ta mokykla, kurioje studijuoju. kai tai padarys, leis anketą atsispausti
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Manau, kad per kelias dienas turėtų viskas būti gerai smile.gif Aš jau nebeatsimenu, tiesą sakant, kaip ten man su LSP buvo pirmą kartą jį darant, bet kai reikėjo lipduko (na, kai jau antras kursas prasideda), tai nenešiau aš jokios anketos, man tiesiog bankininkė viską sutvarkė, užpildė ir tiek mirksiukas.gif matyt, gera pasitaikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2008 08 06, 15:54)
gal ne taip biški parašiau. Tą patvirtinimo numerį man atsiuntė į el.paštą ir prisijungiu aš su juo. tik rašo, jog visus duomenis turi patvirtinti ta mokykla, kurioje studijuoju. kai tai padarys, leis anketą atsispausti

As supratau taip, kad mokykla nepatvirtino. Mano situacija kol kas tokia pat, bet kazkaip tikiuosi, kad patvirtins iki mokslo metu pradzios g.gif
Atsakyti
Nu dabar atostogos.. tai nemanau, kad jums kasnors kąnors patvirtins.. smile.gif Kiek žinau, apie rugpjūčio vidurį chebra grįžta.. gal tada ir patvirtins.. smile.gif

Aš pamenu rašiau mail'ą.. ar skambijau.. nes rašė, kad jau baigiau mokslus.. biggrin.gif Tai paskui patvarkė.. patvirtino.. ir pavyko ten su tuo pažymėjimu.. smile.gif

Geriausia SKAMBYT tokiais atvejais jaučiu.. tik tiek, kad šiuo metu atostogos.. smile.gif
Atsakyti
as taip pat turiu karčios patirties su studentų atstovybe: pernai gaminausi pažymėjimą, tai to nelemto patvirtinimo laukiau mėnesį bash.gif. Parašiau jiems gal tris laiškus. Kai jau patvirtino, nurodė ne tą fakultetą. Tada jau puoliau skambint, o jie: "na koks jums skirtumas, koks tas fakultetas" gun_bandana.gif. Neiškenčiau nepaklaususi, ar jam tas pats VU ar Maxima.
Šiemet reikėjo tą nelaimingą pažymėjimą pratęst. Į banką pėdinau du kartus, nes pirmąjį kažko ten vėl studentų atstovybė iki galo nesutvarkė. BAISU.
Atsakyti
blink.gif blink.gif blin nesuprantu tu kurie paleidzi tokia sistema fool.gif pusiau neveikiancia doh.gif , o jus tvarkykites kaip norit ir kaip suprantu ta sistema jau kelis metus nesutvarkoma iki galo. kam leidzia prisiregistruoti o paskui reikia neasku kiek ir ko laukti, tai leistu pradeti registruotis tada kai gris poo atostogu ir mokyklos gales patvirtinti. negaliu net nervas mane suime aggressive.gif
Atsakyti
man rašo 'studentų atstovybė klaidingai nurodė galiojimo datą' ir neleidžia pratęst g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 07, 08:53)
man rašo 'studentų atstovybė klaidingai nurodė galiojimo datą' ir neleidžia pratęst g.gif


pabandyk parašyt studentų atstovybei piktą laišką. Vargau lygiai taip pat. Tik po pikto laiško reikalas pasitaisė.
Atsakyti