Įkraunama...
Įkraunama...

Terariumai

Ir viskas prasidejo nuo to, kad is savo mazojo 25 l. akvariumo persikrausteme i 120 l., ir is mazojo parduotuveje pamaciusi vezliuka sugalvojau padaryti terariuma.
Tik va nezinau nuo ko pradeti, kokio grunto reikia, zoliu ir t.t. gal kas jau turit ir pasidalinsit patirtim? ax.gif
Atsakyti
Aš turiu pasidarius terariumą iš akvariumo, bet pas mane ne vežliukas gyvena, o gyvalazdės. biggrin.gif Tai tiesiog padariau tokį dangtį su daug skylučių, kad ventiliuotusi ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 08 06, 22:09)
Ir viskas prasidejo nuo to, kad is savo mazojo 25 l. akvariumo persikrausteme i 120 l., ir is mazojo parduotuveje pamaciusi vezliuka sugalvojau padaryti terariuma.
Tik va nezinau nuo ko pradeti, kokio grunto reikia, zoliu ir t.t. gal kas jau turit ir pasidalinsit patirtim?  ax.gif

Nieko ypatingi ir nereikia. Mes turim pribėrę smėliuko, skaldelės ir įdėja medžio šaknį. Ir viskas. Nieko vėžliukas ypatingi nereikalauja. Auga pas mus jau 4 metus thumbup.gif Vasarą iš pajūrio smėliuko parvežam. Tik reikia nepamiršti keisti ten pabarstų tų. Nes pradeda smirdėti. O dangčio tikrai nereikia. Vėžliukas tikrai neišlips lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet manau tos specialios lemputės tai reikia g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 07, 16:18)
Nieko ypatingi ir nereikia. Mes turim pribėrę smėliuko, skaldelės ir įdėja medžio šaknį. Ir viskas. Nieko vėžliukas ypatingi nereikalauja. Auga pas mus jau 4 metus thumbup.gif  Vasarą iš pajūrio smėliuko parvežam. Tik reikia nepamiršti keisti ten pabarstų tų. Nes pradeda smirdėti. O dangčio tikrai nereikia. Vėžliukas tikrai neišlips lotuliukas.gif

GALIU pasiulyti juros smeliuko.
Atsakyti
nu o vandens??? juk rerikia vandens vezliukui vandens biggrin.gif nes be vandens tik apie 2 sav. gali isgyventi verysad.gif tad maniau reikia deti grunta gal ne smeli, sildytuva, termoreguliacijai palaikyti, filtra....

Atsakyti
Tai čia jau akvariumas o ne trerariumas, aš galvojau,kad tas vežliukas sausumos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lamella @ 2008 08 07, 19:27)
Tai čia jau akvariumas o ne trerariumas, aš galvojau,kad tas vežliukas sausumos... biggrin.gif


tereriumas su vandens balute lotuliukas.gif
Atsakyti
Nėra pas mus jokio vandens schmoll.gif Kas antrą ar trečią dieną jį išmaudom. Tiesiog vonioje pripilu vandens tiek kad jis drąsiai siektu dugną. Tik atsargiai, nepaskandinkit mirksiukas.gif Ten jis geria vandenuką, ir taip išvalo viduriukus. Jokių problemų su vėžliuku thumbup.gif Valgo visokius žalumynus. Daržovės ir vaisiai. O terariumo nereikia įruošti visam laikui. Ten gi jis ir kakina. Aš kas 3 savaites viską ten keičiu ir valau. Taip kad per ilgą laiką išbandėm ir akvariumo akmenukus, smėliuką, skaldeę, net žolytės visokios buvom pridžiovinę. Labai jau tie vėžliukai neopūs. Viskas jiems tinka. O lemputę deginam visiškai paprastą stalinę. Tokią prisegamą Senukuose pirkau. Bet deginam tik šaltuoju periodu. Nakčiai visada išjungiam. Vasarą nenaudojam lemputės. Terariumas mūsų stovi ant rytinės palangės.
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 08, 09:23)
Nėra pas mus jokio vandens schmoll.gif  Kas antrą ar trečią dieną jį išmaudom. Tiesiog vonioje pripilu vandens tiek kad jis drąsiai siektu dugną. Tik atsargiai, nepaskandinkit mirksiukas.gif  Ten jis geria vandenuką, ir taip išvalo viduriukus. Jokių problemų su vėžliuku thumbup.gif  Valgo visokius žalumynus. Daržovės ir vaisiai. O terariumo nereikia įruošti visam laikui. Ten gi jis ir kakina. Aš kas 3 savaites viską ten keičiu ir valau. Taip kad per ilgą laiką išbandėm ir akvariumo akmenukus, smėliuką, skaldeę, net žolytės visokios buvom pridžiovinę. Labai jau tie vėžliukai neopūs. Viskas jiems tinka. O lemputę deginam visiškai paprastą stalinę. Tokią prisegamą Senukuose pirkau. Bet deginam tik šaltuoju periodu. Nakčiai visada išjungiam. Vasarą nenaudojam lemputės. Terariumas mūsų stovi ant rytinės palangės.


nu pas mane akva su dangciu, tai apsvietimas jau butu.
Nu cia tik varliukai gyvena, bet kazka panasaus noriu padaryti, kad butu grazu wub.gif ax.gif nes man egzotikos parduotuvej pasakojo kad gerai vanduo pacioj akva tik reikia saleles ir apsvietimo pasisiltinimui biggrin.gif o as dar gi ir zoiliu noriu prisodinti blush2.gif
[attachmentid=153028]
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 08 08, 09:59)
nu pas mane akva su dangciu, tai apsvietimas jau butu.
Nu cia tik varliukai gyvena, bet kazka panasaus noriu padaryti, kad butu grazu  wub.gif  ax.gif  nes man egzotikos parduotuvej pasakojo kad gerai vanduo pacioj akva tik reikia saleles ir apsvietimo pasisiltinimui  biggrin.gif  o as dar gi ir zoiliu noriu prisodinti  blush2.gif
[attachmentid=153028]

O tai kaip tu ji valai? Ir ar varliukai nekakina? Nes vėžliukas tai kakina ir tada per kokias 2 savaites taip prasmirsta, kad tenka viska mest lauk. Terariumą plauti. Kartais akmenukus praplaunu per kelis kartus, turiu tokį rėtį per ji prasijoju ir vėl atgal į terariumą.
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 08, 10:47)
O tai kaip tu ji valai? Ir ar varliukai nekakina? Nes vėžliukas tai kakina ir tada per kokias 2 savaites taip prasmirsta, kad tenka viska mest lauk. Terariumą plauti. Kartais akmenukus praplaunu per kelis kartus, turiu tokį rėtį per ji prasijoju ir vėl atgal į terariumą.



cia interne radau foto blush2.gif tikkad labai patiko aplinka, saknis gruntas vandenuko.... o kakaliuka manau kaip ir zuvytems nusiurbti galima, ar nea? as cia dar zalia bet tuoj daug visko zinosiu thumbup.gif
Atsakyti