Įkraunama...
Įkraunama...

Išblėsę jausmai.

Absurdiškai skamba tikriausia, bet aš kankinuosi, nes, manau, kad nebemyliu savo vyro. Net nebežinau kada ir ką pražiūrėjau, bet, atrodo, kad atsipeikėjau tik dabar. Nebenoriu jo artumo, netraukia, kaip vyras,visiškai, nei trupučio, nebegaliu su juo mylėtis verysad.gif nebenoriu su juo leisti laiko, pagalvojau, kad mus sieja tik vaikas ir materialus turtas. Bet jis mane myli, ir dukra, o ir aš nelinkus draskyti šeimos, nes neįsivaizduoju gyvenimo ne šeimoje.
Bet man blogai, man sunku, aš nesijaučiu laiminga, su pavydu žvelgiu į kitas šeimas, kurių dauguma man atrodo vos ne idealios.Ar jus, pragyvenusias septynis ir daugiau metų santuokoje traukia jūsų vyrai, gal visoms taip yra, ir be reikalo panikuoju? verysad.gif
Atsakyti
Gal kontraceptikus pradėjai gerti? Šitie labai libido numuša ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 08 07, 12:05)
Gal kontraceptikus pradėjai gerti? Šitie labai libido numuša  ax.gif


Ne, negeriu kontraceptikų. Manes tik nuosavas vyras netraukia blush2.gif , bet nenoriu su kitais prasidėt, tada jau tikrai galas santuokai verysad.gif Ah, kaip tikiuosi, jog tai praeis.
Atsakyti
Sunku... tikrai sunku ka ir patarti... Manau, kad jei nebera meiles vyrui tai ilgai vistiek kartu negyvensit...Kaip gi galima ramiai eit vakare i lova zinant, kad joje guli nemylimas, netraukiantis vyras... schmoll.gif Oi, man tai butu labai sunku, net labai nemalonu, sakyciau...
Draskyt seima aisku visada suspesi, pabandyk dar palaukt kazkiek. Butu gerai pasikalbeti su vyru prie zvakiu, vynelio, toliau nuo namu, rupesciu ir vaiko. Gal kazkiek mintys susideliotu, gal suprastum, kad tai vistiek yra meile- nebe tokia stipri, nebe tokia aistringa ir nuostabi, bet tiesiog kitokia meile vyrui, tavo vaiko tevui,jusu seimos nariui. Ar isivaizduoji gyvenima be savo vyro? ar nepasiilgtum jo jei ilgokai nematytum? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GreTa.Z @ 2008 08 07, 11:58)
Ar jus, pragyvenusias septynis ir daugiau metų santuokoje traukia jūsų vyrai, gal visoms taip yra, ir be reikalo panikuoju?  verysad.gif


Septyneri metai. Vis gi magiškas šis skaičius biggrin.gif
Siūlau neskubėti priimti drastiškų sprendimų, o požiūrį į savo vyrą galite pakeisti pati. Pabandykite.
Atsakyti
QUOTE(com @ 2008 08 07, 12:51)
Septyneri metai. Vis gi magiškas šis skaičius  biggrin.gif



g.gif a va man idomu krize uzklumpa kai 7 metai sukanka ar pries sukankant?? ar po?? bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif
dabar aktualu man tai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 08 07, 14:00)
g.gif a va man idomu krize uzklumpa kai 7 metai sukanka ar pries sukankant?? ar po??  bigsmile.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
dabar aktualu man tai  mastau.gif


Gali ir visai ta krizė neužklupti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 08 07, 14:00)
g.gif a va man idomu krize uzklumpa kai 7 metai sukanka ar pries sukankant?? ar po??  bigsmile.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
dabar aktualu man tai  mastau.gif


Reikia statistikos, kaži būna tokia išsami kur? g.gif Gal kam sutampa su vedybų ar draugystės sukaktimi? Na, šiaip sakoma, kad žmogus keičiasi kas 7 metai, keičiasi jo požiūris, vertybės ir pan.
Atsakyti
manau būtų neprošal pasikalbėti su psichologu. Arba paieškoti kokios literatūros šia tema ... gal ten būtų galima rast atsakymų.. mastau.gif
Atsakyti
na gal elementariai reiktų nors savaitėlę pabūti atskirai, nesikalbėti, nesiskambinti, gal tai padėtų suprast ar vis dar tau reikia tavo vyro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputaite @ 2008 08 07, 14:10)
na gal elementariai reiktų  nors savaitėlę pabūti atskirai, nesikalbėti, nesiskambinti, gal tai padėtų suprast ar vis dar tau reikia tavo vyro  4u.gif


Įsivaizduojat, vyras nė nenutuokia, kad jo moteris taip jaučiasi, jis gyvena ir mano, kad viskas gerai. Juk autorė ne šiaip atsikėlė vieną rytą ir pajuto, kad kažkas čia ne taip. O jeigu pajuto seniau, tai kodėl nieko nesakė, nekalbėjo su juo apie tai? Ir dabar jūs siūlote nesikalbėti, nesiskambinti ir atskirai pagyventi. Gal reikia pradžiai jį informuoti apie pasikeitusią jos būsena būnant su juo, pasidomėti ar jis nesijaučia taip pat ir tada jau spręsti kalbėtis ar ne.
Atsakyti
QUOTE(com @ 2008 08 07, 14:15)
Įsivaizduojat, vyras nė nenutuokia, kad jo moteris taip jaučiasi, jis gyvena ir mano, kad viskas gerai. Juk autorė ne šiaip atsikėlė vieną rytą ir pajuto, kad kažkas čia ne taip. O jeigu pajuto seniau, tai kodėl nieko nesakė, nekalbėjo su juo apie tai? Ir dabar jūs siūlote nesikalbėti, nesiskambinti ir atskirai pagyventi. Gal reikia pradžiai jį informuoti apie pasikeitusią jos būsena būnant su juo, pasidomėti ar jis nesijaučia taip pat ir tada jau spręsti kalbėtis ar ne.

o gal elementariai tai kasdienybės klausimas, gal pabuvus atskirai pasikeistų požiūris, kam taip iškart gąsdinti vyrą g.gif
Atsakyti