Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija

Nauja temelė skirta mūsų išgyvenimams..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 08 07, 13:50)
Nauja temelė skirta mūsų išgyvenimams..... wub.gif

Ačiū už naujus namukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 08 07, 13:50)
Nauja temelė skirta mūsų išgyvenimams..... wub.gif

Aciu uz namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdziai linkiu, kad situose nameliuose butu kuo maziau gyventoju.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 08 07, 14:04)
Nuosirdziai linkiu, kad situose nameliuose butu kuo maziau gyventoju.... wub.gif

Taip pat, kad mums netektų čia daugiau grįžti,nebent palaikyti mergaites arba pasakyti, kad viskas visada turi gerai baigtis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 08 07, 14:50)
Nauja temelė skirta mūsų išgyvenimams..... wub.gif

aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
O aš sėdžiu susuktais smegenais.. su ta mintim.. kad gal nelaukti nei tų trijų mėnesių.. doh.gif biggrin.gif

Antradienį eisiu pas gydytoją.. tai pasižiūrėsiu ką sakys.. ar viskas ten normaliai susitvarkė, jei taip.. gal reikės pabandyt? smile.gif Nes JOS nuomonę tai visus pusę metų reiktų laukt.. g.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėta @ 2008 08 07, 15:50)
O aš sėdžiu susuktais smegenais.. su ta mintim.. kad gal nelaukti nei tų trijų mėnesių.. doh.gif biggrin.gif

Antradienį eisiu pas gydytoją.. tai pasižiūrėsiu ką sakys.. ar viskas ten normaliai susitvarkė, jei taip.. gal reikės pabandyt? smile.gif Nes JOS nuomonę tai visus pusę metų reiktų laukt.. g.gif dry.gif

labas, teisingiausiai tau pasakys tavo gydytoja, viskas priklauso kaip atsistate organizmas. Bet ir tu gydytoju, ir nuomoniu apstu doh.gif Tas gydytojas, kuris man dare abrazija, sake laukti 6 men. O nuejusi pas savo gine gavau leidima po pirmu menesiniu. Ir dar jis man paaiskino, kad senai atsaukta ta teorija, kad reikia laukti puse metu iki kito planavimo g.gif Mes palaukem 2 menesius ir kibom i darbus blush2.gif Dabar jau penktas ciklas po abrazijos.
Atsakyti
QUOTE(Saulėta @ 2008 08 07, 15:50)
O aš sėdžiu susuktais smegenais.. su ta mintim.. kad gal nelaukti nei tų trijų mėnesių.. doh.gif biggrin.gif

Antradienį eisiu pas gydytoją.. tai pasižiūrėsiu ką sakys.. ar viskas ten normaliai susitvarkė, jei taip.. gal reikės pabandyt? smile.gif Nes JOS nuomonę tai visus pusę metų reiktų laukt.. g.gif dry.gif



sveikos naujuose laikinuose namučiuose.

o aš va geras nuorodėles radau, tik angliškai kas moka.
man daug praaiškėjo ir dėl priežasčių:
http://en.wikipedia....iki/Miscarriage

ir dėl to, po kiek laiko bandyt:
http://americanpregn...gnantagain.html

gal ir jums bus įdomu paskaitinėt.

o aš nuėjau šiandien kraujo tyrimų pasidaryt, tik susivėlinau, tai padarė tik dėl skydliaukės,o dėl kitų žygiuosiu kitą kartą..
džiaugiuosi bent tuo, kad pagaliau atgaunu veiklumą. aš lyg ir neliūdžiu, susitaikiau greitai su netektimi, bet matyt kūnas ir protas pailsėti nori nuo bet kokios užuominos apie ją...... jau mėnuo praėjo, o visą tą laiką toks durnas jausmas- lyg ir noriu kuo greičiau pasidaryt tyrimus, sužinot, kad viskas gerai ir vėl bandyt, o iš kitos pusės - nerandu savy jėgų tam visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuke29 @ 2008 08 07, 14:08)
Taip pat, kad mums netektų čia daugiau grįžti,nebent palaikyti mergaites arba pasakyti, kad viskas visada turi gerai baigtis  nestuke.gif

laukiu to momento, kai galesiu parasyti siuose namuciuose - "man irgi taip buvo, bet viskas baigesi gerai"
ir tikiu taip bus viena grazia diena smile.gif
mergaites nepasiduodam biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Irongė @ 2008 08 07, 16:24)
jau mėnuo praėjo, o visą tą laiką toks durnas jausmas- lyg ir noriu kuo greičiau pasidaryt tyrimus, sužinot, kad viskas gerai ir vėl bandyt, o iš kitos pusės - nerandu savy jėgų tam visai  doh.gif

aciu uz nuorodas
as zinok, irgi tos nuomones, kad nerandu jegu.. ateme daug emociskai ir jauciuosi silpna, jei dbr viskas vel greit ivyktu, ar buciau pakankamai pamirsus ta skausma ir ta baime, kai lauki vis kt vizito - "ar gerai" - trijose skirtingose klinikose buvau adrytis tu aciu echo, kad tik skirtingas nuomones isgirsti...
nzn.... geriau palauksiu, uzsiimsiu kt darbu planavimu... noriu pailseti kur.. .dar nebuvau atostogu siemet normaliu, su vyru pasidziaugt reik, musu metines ne uz kalnu tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad reikia palaukti ne tik kol kūnas atsigaus, bet ir psichologiškai sutvirtėti reikia, atsikratyti baimių.
Atsakyti
QUOTE(Berta @ 2008 08 07, 20:05)
Aš irgi manau, kad reikia palaukti ne tik kol kūnas atsigaus, bet ir psichologiškai sutvirtėti reikia, atsikratyti baimių.

as visiskai nenoriu laukti, nemanau ,kad baime praeis, jei tik pastociau ta baime kad vel pasikartos vistiek bus. Dar nebuvau to patyrusi kai tik suzinaojau kad laukiuosi baime buvo iskarto, kad tik viskas butu gerai,vos suskaudus pilvui begdavau i toleta ziureti ar tik nekraujuoju. Tiesiog nebegaliu laukti,pavargau laukti.
Atsakyti