Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

siandien aptikau, kad yra toks daiktas "menulio puodelis": http://www.mooncup.co.uk/
Ar kuri jau isbandete? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Ji jau viena dalyve pirko biggrin.gif Na bet dar kol kas atsiliepimu ner.
Atsakyti
Aš naudoju. Dar labai neseniai, tai ir atsiliepimai kuklūs.

Patogu, nes nereikia skalbt nieko, mikliai perplovei ir ramu.
Pirkau, nes su įklotais vasarą jaučiuosi kaip skerdžiama - nuolat išprakaitavusi ir vis atrodo, kad per kojas bėga smile.gif O tamponai sausina ir taip ne itin drėgną mano vietą smile.gif Be to, jį rečiau reikia keist nei tamponą ar įklotą, patogu kelionėse.

Trūkumai - ne taip patogu ir lengva įsidėt ir išsiimt kaip tamponą, reikia daugiau praktikos. ir aišku, tai, kad perplaut reikia, viešoj vietoj ne visad gali.

Va ir visa išpažintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2008 08 07, 17:42)
Aš naudoju. Dar labai neseniai, tai ir atsiliepimai kuklūs.

Patogu, nes nereikia skalbt nieko, mikliai perplovei ir ramu.
Pirkau, nes su įklotais vasarą jaučiuosi kaip skerdžiama - nuolat išprakaitavusi ir vis atrodo, kad per kojas bėga smile.gif O tamponai sausina ir taip ne itin drėgną mano vietą smile.gif Be to, jį rečiau reikia keist nei tamponą ar įklotą, patogu kelionėse.

Trūkumai - ne taip patogu ir lengva įsidėt ir išsiimt kaip tamponą, reikia daugiau praktikos. ir aišku, tai, kad perplaut reikia, viešoj vietoj ne visad gali.

Va ir visa išpažintis  biggrin.gif


o galima keleta praktisku klausimu? pvz. kur LT ju galima rasti? kiek kainuoja? ar tik kokiuose online shopuose galima aptikt?
Atsakyti
Vilniuje
Atsakyti
to purpsius: aciu tau uz atsiliepimus 4u.gif Dar noreciau paklausti viena delikatu klausima: ar ji "devint" jauciasi koks diskomfortas ar visiskai nesijaucia?

vienam forume skaiciau, kad tam, kad viesuose wc ji isplauti, galima tureti buteli vandens.

idomu, kad tas daiktas israstas net 1930 m. , o iki siol nera labai populiarus. Manau tai gali buti del dvieju priezsciu: arba vienkartiniu iklotu gaminimo kompanijos savo reklama nustelbe, arba jis turi kokiu zymiu trukumu g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mare: 08 rugpjūčio 2008 - 10:20
"Dėvint" tai tikrai nesijaučia, taip pat, kaip ir tamponų. Kad būtų patogiau, aš truputį pasitrumpinau tą galiuką, kuris skirtas lengvesniam išėmimui. Va įsidedant aš dar kartais užsigaunu, nes jį įsidėt reikia sulankstytą, o visuj jis išsiskleidžia. Tai tuo metu kartais stukteli nemaloniai.

O nepopuliarus gal dėl to, kad visgi reikia būt apsipratusiam su savo kūnu ir jo funkcijom, nes labai jau matosi, kas ten iš tavęs išteka smile.gif Visi krešuliukai ir panašiai, gal ne visoms tai priimtina. Ir apskritai, nuomonė apie naudojančius ką nors daugkartinio - bomžiška, hipiška, nesterilu, nešvaru biggrin.gif
Atsakyti
Purpsiau, ačiū, kad pasidalini info smile.gif
Mane šitas daiktas sudomino, nes tamponai, kaip ir tau, sausina gleivinę, o įklotai mane alergizuoja... Tai taip ir blaškausi po šiai dienai tarp vienų ir kitų biggrin.gif
Krauju nesibjauriu, tuo labiau aš juk mama - mane ne taip lengva "subritkinti" biggrin.gif

Jaučiu, susigundysiu bigsmile.gif
Atsakyti
nežinau aš kažkaip abejočiau šiuo "malonumu". ginekologai pataria,kad paprastą tamponą netinkamai įkišus reik imt naują, dėl bakterijų ir tt. o čia daiktą laikysi ilgiau nei tamponą,plius nu sorry ten bakterijų daugybė ir su paprastu vandens buteliuku visko neišprausi. žodžiu kiši atgal brudą. šia ne pažastis,kur būtų galima vos ne bet ką kišti,juk su tokiais organais nesinori eksperimentuot. a vdrug koks uždegimas atsiras? tfu tfu tfu g.gif
Atsakyti
Tai kad bakterijų toje vietoje tikrai ir taip gausiai. O ir vyras gi nesterilus, nusiprausęs geriausiu atveju biggrin.gif Šiaip tai nežinau, man kažkaip nebaisu dėl to. Va su kažkuo dalintis tokiu daiktu tai tikrai nevertėtu, ir sterilizuot jį galima - pavirint ar kokiam tirpale pamirkyt. Galiausiai ir patys tamponai tikrai nėra sterilūs, anksčiau net to celofaniuko nebūdavo.
Atsakyti
Aš irgi naudojausi Mooncup. Tik pas mane buvo DivaCup. Tiesiog kita firma. Galiu patvirtinti viską, ką sakė Purpsius. Reikia įgudimo įsidėti ir išsiimti. Tiesiog reikia "susidraugauti" su juo. Bet paskui viskas labai patogu. Tik man vis dėl to priimtinesni daugkartiniai įklotai. Tiesiog nemėgstu vaikščioti su kažkuo viduje. Nors ir nesijaučia, aš vis tiek apie tai ŽINAU doh.gif

O dėl sterilumo... Vyro gi niekas nesterilizuoja, kai kurios vibratoriais naudojasi, juk irgi nevirina, o ir pati gleivinė nėra sterili. Svarbiausia yra ne sterilumas, o sveika mikroflora, pusiausvyra, tada bakterijos tiesiog negalės prikibti. O tam įtakos turi ir maistas, ir higienos priemonės. Manua, užtenka paprasčiausios švaros. Galų gale, kai nebuvo tų sterilių priemonių (tamponų, vienkartinių įklotų), moterų lytinė sveikata buvo kur kas geresnė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiogelis: 08 rugpjūčio 2008 - 19:06
QUOTE
Žiogelis Tik man vis dėl to priimtinesni daugkartiniai įklotai. Tiesiog nemėgstu vaikščioti su kažkuo viduje. Nors ir nesijaučia, aš vis tiek apie tai ŽINAU 



O man atvirkščiai - negaliu naudot daugkartinių įklotų, nes jų skalbimas kelionėse ir aktyviai gyvenant nelabai patogus. O nejaukumo dėl kažko viduje nejaučiu, naudodavau ir tamponus anksčiau.
Atsakyti