Įkraunama...
Įkraunama...

Namas ar butas?

Diskutuojame toliau. Kas naudingiau ar butas ar namas uzmiestyje?

Sena temelė čia:
http://www.supermama...?...=65150&st=0

Atsakyti
Aš pradžioj galvojau, kad bute gyvent geriau, dabar - kad name, bet kai iš tikro pagyvensiu, tai galėsiu ir pagrįsti savo nuomonę. O kokie jau turinčių patirties atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
kazin ar galima uzskaityti mano patirti, nes esu gyvenusi savam name kaime tiktai, tai turi savo niuansu. pirmiausia jauciausi truputi atskirti smile.gif, bet buvau gamtos prieglobsty, o tas daug ka atperka, bet ziema labai nelengva budavo, nes kartais uzsnigdavo ir nenoredavo niekas atvaziuot valyt smile.gif
o kiek tvarkyt reikia...
zodziu jei eliminavus sitas bedas, tai manau namas turi daugiau pliusu, bet priklauso nuo to, ka zmogus vertina, gi prie namo vajergau kiek darbo ir ziema, ir vasara...

mano sese padare savas isvadas ir apsigyveno dideliam bute per kelis aukstus. namas stovi ramioj vietoj netoli upes ir yra nemazai zaliu erdviu .labai laiminga jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
Kad daug tvarkyt ir pati dabar patyriau, gerai, kad namas nedidelis, darzo dali naikinsim ir pievele sodinsim, bei aikstele masinai irengsim. O atskirty kol kas nesijauciu, bet dar tik savaite kaip ten gyvenam. Po menesiuko kito planuojam interneta isivest, tai visai gerai bus. O i buta dar kartais atvaziuoju, bet name jauciuosi geriau. ax.gif
Atsakyti
Man kažkaip atrodo, kad aš name bijočiau viena būti. Nors gal kai savus kampus aptrini, apsipranti, įsitikini, kad saugu, tai ir nebebijai. ax.gif
Atsakyti
Nors gyvenu bute bet manau,kad namas geriau. Turi savo kiemą, gali pasisodinti truputėli daržovių ir jau ant jų sutaupai, nereikia pirkalioti rolleyes.gif niekas ant galvos nešokinėja (apie kaimynus aš čia). 4u.gif
Atsakyti
Jeigu butu galimybe - tai tik UZ nama!!! 4u.gif
Nei tau girdisi kai kaimynai vandeni nuleidzia, nei kai maudosi, nei kai pykstasi...
Gali daryti ka nori - niekam netrukdysi, niekas nesiskus blush2.gif
Ir savas kiemas yra - tvora apsitverei, suniuka paleidai. KAIFAS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuole @ 2008 09 04, 11:36)
Jeigu butu galimybe - tai tik UZ nama!!! 4u.gif
Nei tau girdisi kai kaimynai vandeni nuleidzia, nei kai maudosi, nei kai pykstasi...
Gali daryti ka nori - niekam netrukdysi, niekas nesiskus blush2.gif
Ir savas kiemas yra - tvora apsitverei, suniuka paleidai. KAIFAS ax.gif


užtat kaip puikiai girdisi kai kaimynai savo sklype baliavoja. Kaip šuniukai kiekvieną praeivį savo lojimu palydi, o ką jau kalbėti apie žolės pjovimą iš visų pusių ir vis skirtingu metu doh.gif Su nerimu laukiu žiemos kai kiekvienas pradės nuo pat ryto "skrebinti" nuo sniego savo šaligatvius ir kelius doh.gif Man idealu būtų jeigu namas stovėtų kažkur atokiau ir per kokį kilometrą nematyčiau nei vieno kaimyno, vat tada aš būčiau už namą.
o šiaip iš savo patirties galiu pasakyti, kad su 100 kaimynų iš daugiabučio yra kur kas paprasčiau gyventi, nei su tais 2-3 gyvenančiais aplinkui. Patikrinta.
Atsakyti
Aš tai kai pavargstu belakstydama ir betvarkydama tai namus, tai daržą, tai gėlyną, tai žolę, pagalvoju - grįžčiau į 2 k. butą, padaryčiau valgyti ir sėdėčiau sau prieš teliką. O kai mažė savam kieme žaidžia, kai gali bet kada savo svogūniuką nusirauti ar gėlę nusiskinti, kai 15 min. eiti iki miško, kur ir baravykas tavęs laukia, tai galvoju, kaip gerai, kad ne dėžutėje gyvenu wub.gif Vaikystė ir jaunystė prabėgo daugiabučiame, tai žinau, ką tai reiškia. O šunys ar žoliapjovės man netrukdo, tik va kaimynka pensininkė pasiuto kažko ant mūsų - reiktų rimtesnę tvorą užsitverti, tai nereiktų surūgusios fizionomijos matyti ir nervai negestų.
Atsakyti
O ką jau kalbėti apie visokiausius teisminius ginčus su tais 2-3 kaimynais doh.gif Tai tvoros nepasidalina (mat turėjo būti 20-30 cm kairiau ar dešiniau), tai keliuko kokio (atseit keliukas priklauso tik kairėje gatvės pusėje esančių namų savininkams). mirksiukas.gif Tai tik pora realių pavyzdžių apie gyvenimo nuosavame name privalumus. Mano galva, geriau turėti gerą butą mieste (kad būtų patogus susisiekimas, išvystyta infrastruktūra), o poilsiui (išvykoms savaitgaliais)-sodybą užmiestyje prie ežero ar miško, kur būtų tyla ir ramybė.
Atsakyti
Namas gerai tik tada kai jis gerai sutvarkytas..tai yra daaaug pinigeliu investuota i kanalizacija,vandentieki ir sildyma.
Atsakyti
Apie namo "privalumus" ir kaimynus nemažai prirašiau bei diskutavau pirmoje temoje, tad SoJa ir dasa tik patvirtino tuos momentus, ypač dėl šunų, žoliapjūvių ir balių iki aušros. Dėl vaikų, tai gerai, kai nuosavas kiemas. Bet aš, užaugus daugiabutyje nuo mažens, niekada nebūčiau turėjusi tiek draugų, jei gyvenčiau nuosavo namo kieme. "Mano" kiemas - tai mano draugai, su kuriais užaugau. Skirtingo amžiaus, kone 30 personų. Įvairiausi lauko žaidimai: kvadratas, badmintonas, sekrėtai, valgoma - nevalgoma, 12 pagaliukų, strėlytės ir kt.. Patys gražiausi prisiminimai iš to laikmečio. rolleyes.gif Į nieką nekeisčiau.
Atsakyti