Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Pasidalinkim atsiliepimais apie Everyday minerals:

user posted image

Gamina: Mineralinę pudrą, skaistalus, šėšėlius, šepetėlius, lūpų blizgius, korektorius ir pan.

Tinklapis: https://www.everydayminerals.com


Čia atspalviai ir aprašymai:

user posted image

WARM - yellow or red, peachy complexion
GOLDEN - deep rich yellow color or sheen of gold
COOL - pinkish and soft red undertones
BEIGE - pale brown with tinge of yellow or pink
BUFF - natural yellowish brown undertones
OLIVE - yellowish green undertones

Everyday Minerals foundation also comes in four different formulae to cater to different skin types.
SEMI-MATTE - ideal for normal to combination skin types, giving you a creamy matte finish with a subtle shine while controlling oil
MATTE - For normal to oily skin types, giving you an essentially shineless yet silky smooth matte finish while it controls
INTENSIVE - For all skin types, providing an extra boost of lasting intensive coverage with a silky near-matte finish. This formula controls oil where needed without drying the skin.
ORIGINAL GLO - Ideal for dry to normal skin types, providing you with a dewey glow and youthful appearance.


Atsakyti
turiu parsisiuntus nemokamu meginuku rinkinuka..
is to ka parsisiunciau, labiausiai skaistaliukai patinka smile.gif emiau Wake Up Call spalva
o nepatiko Concealer'is, emiau Pearl Mint, labai blizus, vien del to nesinori tept ant veido biggrin.gif
pudros pas mane tokios - Soft Butter Peach, Cool Fair, Cool Fair Medium.. emiau Semi-Matte.. tai apie spalvas galiu parasyt stai ka: is siu triju spalvu Soft Butter Peach yra tamsiausia, silto atspalvio.. nors maniau bus sviesiausia.. nes EM puslapyje ji sviesiausia nuotraukoj g.gif
man vasara Cool Fair Medium yra kaip tik, ziemai tiktu Cool Fair g.gif (EM puslapy jos tai labai tamsios pavaizduotos, bet is tikruju tai Cool Fair yra vos ne balta biggrin.gif ).. zodziu ten vadovautis labiau uzrasais reikia, o ne paveiksliukais..
Atsakyti
Kad aprašymais labiau vadovautis reikia tai jau supratau smile.gif 4u.gif

O kaip dengiasi ir kaip laikosi ?

Mano spalvinė gama kažkas panašaus į šitą:
user posted image

She's wearing:
Foundation: Olive Medium
Concealer: Multi-tasking
Eyeliner: Black
Eye Lid: On the Phone
Cheeks: Deep Wine Blush
Lips: Chit Chat & Spring Pink Lip Color


Tai galvoju pasiimti tą Olive medium, Buttered tan, Golden Winged butter, Olive Golden medium. Tik gal verta kokį ir šaltesnį šviesesnį pasiimt jei pamašyt norėsis g.gif:

Va susigalvojau pasiimti 12-os rinkinuką, vis tiek ne taip ir baisiai kainuoja, tuo pačiu siuntimu jei ką...

Prie to paties Sunlight consealerį (nes patoviai pas mane tamsesni paakiai).

Ir aišku pagrindą ir viršutinį sluoksnį kokį tikrai reiks pasiimt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 07 rugpjūčio 2008 - 21:03
QUOTE(jadzka @ 2008 08 07, 21:51)
Kad aprašymais labiau vadovautis reikia tai jau supratau smile.gif  4u.gif

O kaip dengiasi ir kaip laikosi ?

dengimasis labai nuo sepetelio priklauso.. turiu TBS didiji sepeteli ir Shiseido naturaliu sereliu sepeteli pudrai, tai su Shiseido zymiai graziau pasidengia g.gif laikosi gerai, bet irgi, daug kas priklauso nuo naudojamo kremo.. viena kart dariau eksperimenta su BE pudra - kiekviena diena tepiau ant skirtingo kremo, tai pastebejau, kad ant riebesnio kremo graziau pasidengia pudra, bet ir veidas susiriebaluoja greiciau.. ant matini efekta duodancio kremo uztepus, veido poros labiau isryskeja doh.gif .. na cia su BE taip buvo.. o su EM tik ant matinio kremo tepiau.. kadangi emiau Semi Matte pudras, tai jos neblizga, matinis veidas isliko beveik visa diena.. bet man pasirode, kad EM nelabai maskuoja g.gif ta prasme jei su maskavimo sepeteliu tepsi, tai uzsimaskuos kas nors, bet seip lyginant su BE tai EM maziau maskuojanti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 rugpjūčio 2008 - 21:01
QUOTE(Palomina @ 2008 08 07, 22:00)
dengimasis labai nuo sepetelio priklauso.. turiu TBS didiji sepeteli ir Shiseido naturaliu sereliu sepeteli pudrai, tai su Shiseido zymiai graziau pasidengia  g.gif laikosi gerai, bet irgi, daug kas priklauso nuo naudojamo kremo.. viena kart dariau eksperimenta su BE pudra - kiekviena diena tepiau ant skirtingo kremo, tai pastebejau, kad ant riebesnio kremo graziau pasidengia pudra, bet ir veidas susiriebaluoja greiciau.. ant matini efekta duodancio kremo uztepus, veido poros labiau isryskeja  doh.gif .. na cia su BE taip buvo.. o su EM tik ant matinio kremo tepiau.. kadangi emiau Semi Matte pudras, tai jos neblizga, matinis veidas isliko beveik visa diena.. bet man pasirode, kad EM nelabai maskuoja  g.gif  ta prasme jei su maskavimo sepeteliu tepsi, tai uzsimaskuos kas nors, bet seip lyginant su BE tai EM maziau maskuojanti  g.gif


Nu dėl maskavimo tai kiek skaičiau, kad reikia tada intensive formula imti, atseit geriau maskuoja g.gif: man realiai reikia pamaskuot paakius, kartais kokį spuogeną išlendantį ir sulyginti veido spalvą. Tai tikriausia užtektų to maskavimo g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 08 07, 22:05)
Nu dėl maskavimo tai kiek skaičiau, kad reikia tada intensive formula imti, atseit geriau maskuoja g.gif: man realiai reikia pamaskuot paakius, kartais kokį spuogeną išlendantį ir sulyginti veido spalvą.  Tai tikriausia užtektų to maskavimo g.gif:

tai ir as manau, kad uzteks maskavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 08 07, 22:10)
tai ir as manau, kad uzteks maskavimo  smile.gif

O kuri tau geriau BE ar EM ?
Ir ar nekemša porų?
Ir kokia tavo oda?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 08 07, 22:11)
O kuri tau geriau BE ar EM ?
Ir ar nekemša porų?
Ir kokia tavo oda?

nezinau kuri geresne g.gif man EM labiau patinka gal tik del to, kad matine g.gif del poru irgi nezinau, nes nenaudoju nuolat, seip nepastebejau kad kimstu g.gif mano oda i riebuma
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 08 08, 06:22)
nezinau kuri geresne  g.gif  man EM labiau patinka gal tik del to, kad matine  g.gif  del poru irgi nezinau, nes nenaudoju nuolat, seip nepastebejau kad kimstu  g.gif mano oda i riebuma

Maniškė irgi į riebumą.. tai gal ir nenuvils smile.gif
na ką, atia pinigėliai smile.gif Jadzka išlaidaus ....
Atsakyti
Video apie EM 4u.gif

http://www.youtube.c...PE&feature=user

http://www.youtube.c...PE&feature=user

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

jadzka, čia apie tavo norimą rinkinį ax.gif

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 09 rugpjūčio 2008 - 13:28
QUOTE(jadzka @ 2008 08 08, 13:33)
Maniškė irgi į riebumą.. tai gal ir nenuvils smile.gif
na ką, atia pinigėliai smile.gif Jadzka išlaidaus ....



ka uzsisakei ax.gif ?
as labai irgi noriu uzsisakyt daaaug daaaug smile.gif pirmiausia tai aisku sepeteliu reiktu, nes dabar tai geru neturiu, ir vat idomu ar EM sepeteliai geri tam reikalui.
Atsakyti
As tai vakar issiunciau uzsakyma smile.gif
jau prisisakiau tai visko.. :
sepetelius du (viena jau turiu - skaistalam, tai man labai liuks smile.gif )
large size pudra (nes labai patiko ir spalva buvau atitaikius, taip kad nebebuvo ko dvejot thumbup.gif )
antra nemokama rinkinuka meginuku ir dideli mixing jar smile.gif planuoju visas arba tas, kurios patiks, gautas spalvytes sumaisyt i viena ir pasidaryt unikalia pudra biggrin.gif raso, akd taip daryt galima, tai vat ir gausis kaip ir antra pudra.
tiesa ilgai dvejojau del skaistalu - tie, kuriuos jau turiu, tai labai faini, bet spalva visai neatitiko paveiksliuko, tai pabijojau imti dideli kieki kitos spalvytes, nes galvoju jei bus visai ne i tema g.gif
tai vel kolkas tik miniuka uzsisakiau smile.gif
lauksiu kol pareis, ana karteli po 2-3 sav parkeliavo viskas - meginukai pirma, sepetukas po to. Tai kazi kiek dabar laukt reiks, kai pastininkai atostogauja g.gif
Atsakyti