Įkraunama...
Įkraunama...

Blogai (tinklaraščiai)

Apklausa: Ar žinote, kas yra blogas (tinklaraštis)? (176 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Gal kas nors iš čia esančių bigsmile.gif yra užsiregistrave šiose svetainėse, labai būtų įdomu sužinoti, kaip ten viskas daroma, pvz. fono ar blogo kūrimas, muzikos įkėlimas į blogus ir pan., nes aš tai nelabai pagaunu kampo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2006 12 26, 17:17)
Gal kas nors iš čia esančių  bigsmile.gif yra užsiregistrave šiose svetainėse, labai būtų įdomu sužinoti, kaip ten viskas daroma, pvz. fono ar blogo kūrimas, muzikos įkėlimas į blogus ir pan., nes aš tai nelabai pagaunu kampo  schmoll.gif


Mano manymu tie blogai nesąmonė. Kas rašo dienoraščius, tas daro tai pasislėpęs namuose ir savo užrašų niekam nerodo (aš taip suprantu, nes pats niekada to nedariau), o čia kažką rašinėja ir nori kitiems demonstruoti, suprantu tuos kurie yra itin kūrybingos asmenybės, bet užsiimti tuo vien tam, kad kažką veiktum... nežinau. Juk yra ir daugiau naudingų užsiėmimų.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 26, 17:34)
Mano manymu tie blogai nesąmonė. Kas rašo dienoraščius, tas daro tai pasislėpęs namuose ir savo užrašų niekam nerodo (aš taip suprantu, nes pats niekada to nedariau), o čia kažką rašinėja ir nori kitiems demonstruoti, suprantu tuos kurie yra itin kūrybingos asmenybės, bet užsiimti tuo vien tam, kad kažką veiktum...  nežinau. Juk yra ir daugiau naudingų užsiėmimų.


kiek esu blogu skaicius tai tikrai nepasakyciau, kad jie labai asmeniski biggrin.gif .
bet pvz. myspace yra kitokio pobudzio, ten ir muzikos gali klausytis ir draugu ieskotis.

man paciai vien idomu, kaip susikurti savo bloga su ivairiais grafikais, nuotraukomis, nes ten taip ir aiskiai nepaaiskinta doh.gif , kazkokius html isikelt, is kur ji istraukti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 27 gruodžio 2006 - 10:38
QUOTE(Aristokratė @ 2006 12 27, 11:38)
man paciai vien idomu, kaip susikurti savo bloga su ivairiais grafikais, nuotraukomis, nes ten taip ir aiskiai nepaaiskinta  doh.gif , kazkokius html isikelt, is kur ji istraukti  doh.gif


Sako blogas.lt yra populiaru. Ir paaiškinta viskas ten, nors pats tuo nesidomėjau.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2006 12 27, 11:38)
kiek esu blogu skaicius tai tikrai nepasakyciau, kad jie labai asmeniski biggrin.gif .
bet pvz. myspace yra kitokio pobudzio, ten ir muzikos gali klausytis ir draugu ieskotis.

man paciai vien idomu, kaip susikurti savo bloga su ivairiais grafikais, nuotraukomis, nes ten taip ir aiskiai nepaaiskinta  doh.gif , kazkokius html isikelt, is kur ji istraukti  doh.gif

vat man my space irgi idomu butu pasidaryt bloga, bet kad html nekertu tai faktas, o be to ten taip kvailai, kad nieko nepaaiskinta tai net siutas ima doh.gif nemoku nei backgroung isikelt doh.gif
Atsakyti
na tai lietuvaites bigsmile.gif , maciau jusu blog'us myspace, paaiskinkit, kaip viskas daroma bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif padariau blog'a, bet kur background padaryt ar srifta pakeist... zalias miskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2007 08 25, 22:41)
4u.gif  padariau blog'a, bet kur background padaryt ar srifta pakeist... zalias miskas 4u.gif

Galima nete susirasti jau padarytų arba pasidaryti pačiam su myspace editor ar panašiai.Įdėčiau nuorodą,tk kad nerandu dabar.
Uj,aš čia ne apie blogą,o apie myspace kalbėjau ;D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katzeee: 25 rugpjūčio 2007 - 22:36
Nerašau blog'ų, kažkaip nelimpa jie man. Tačiau turiu profilį MySpace. Jei kam įdomu, jį galima rasti čia. Kodavimą dariau pati, jei yra klausimų, galėsiu padėti. Jei kam css ir html - visiškai žalais miškas, galiu nurodyti, kur rasti paruoštukų. Deja, dažniausiai jie neatrodo originaliai, todėl patartina naudoti savo kūrybos layout'us. ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(3Raminta3 @ 2007 08 26, 00:02)

Nu, ilgiau kaip 1 min. neįmanoma žiūrėti, labai jau varginantis.
Atsakyti
Naudojatės myspace.com?

beje norėjau paklausti, kas či per geocities.com? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2008 07 07, 00:43)
Naudojatės  myspace.com?

beje norėjau paklausti, kas či per geocities.com?  blush2.gif  g.gif

atsidarykit puslapį - pamatysit rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(3Raminta3 @ 2007 08 26, 00:02)
Tačiau turiu profilį MySpace. Jei kam įdomu, jį galima rasti čia.

100 metų? blink.gif
Atsakyti