Įkraunama...
Įkraunama...

Gervuogės žiemai

turiu 3 litrus gervuogių. na, litras bus suvalgytas, o kitas noriu žiemai kažkaip pasilikti. net nežinau ką daryti: šaldyti, virti uogienę... gal kuri esate iš gerviuogių kažką meistravusi žiemai... patarkite, paprotinkite mane... nete nelabai ką randu...
Atsakyti
QUOTE(baltažiedė @ 2008 08 10, 00:40)
turiu 3 litrus gervuogių. na, litras bus suvalgytas, o kitas noriu žiemai kažkaip pasilikti. net nežinau ką daryti: šaldyti, virti uogienę... gal kuri esate iš gerviuogių kažką meistravusi žiemai... patarkite, paprotinkite mane... nete nelabai ką randu...

Laba smile.gif pries kelias dienas kaip tik dariau gervuogių uogienę:
1 kg gervuogių.
Sirupui: 1 1/2 stiklinės vandens; 1,2 kg cukraus; 1/2 šaukštelio citrinų rūgšties; 15-20 citrininių melisų lapelių ir 20-30 vyšnių lapelių.
Gervuoges perrinkite ir, jei reikia, nuplaukite. Cukrų suberkite į užvirusį vandenį ir maišydama ištirpinkite. Tada dėkite nuplautus melisų ir vyšnių lapelius ir vėl užvirinkite. Sirupu užpilkite paruoštas uogas ir palikite 3-4 valandas pastovėti.
Tada melisų lapelius išgriebkite, o vyšnių - galite palikti. Užvirinkite ir pakaitinkite dar 2-3 kartus.
Išvirtą uogienę išpilstykite į iš anksto sterilizuotus stiklainiukus ir užsukite paruoštais dangteliais.
Lb skaniai gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
kasmet vargstu su gervuogem lotuliukas.gif
is ju lb skanus ir grazus kompotai iseina thumbup.gif ir uogos paskui susivalgo, kai kompotas isgeriamas.
o uogienems jos nlb tinka, nes tie ju kauliukai traska tarp dantu doh.gif bet aisku, vietiek marmalinu as jas uogienems, nes daug turim blush2.gif
skaniausia gervuoges derinti su rugsciais dalykais - esu dariusi gervuogiu uogiene su apelsinais, su citrinomis, siemet darau su geltonomis slyvaitemis (sutryniau pabandymui - gavosi skaniai) rolleyes.gif receptu nedalinu, nes viska darau is akies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltažiedė @ 2008 08 09, 23:40)
turiu 3 litrus gervuogių. na, litras bus suvalgytas, o kitas noriu žiemai kažkaip pasilikti. net nežinau ką daryti: šaldyti, virti uogienę... gal kuri esate iš gerviuogių kažką meistravusi žiemai... patarkite, paprotinkite mane... nete nelabai ką randu...




Man viena kaimo moterėlė davė litrą gervuogių ir liepė sutrinti jas su cukrum ir degtine. Gautą masę dėti į šaldytuvą ir ten laikyti. Sakė kai tik sukarščiuosi, prie arbatos 5 šaukštus suvalgyti ir nežinosi kas yra gripas. Nu, dar nieko nepadariau, nes, nežinau ar tikėti tuo ar ne... blink.gif
Atsakyti
kad gervuoges nuo persalimo gerai tai dar is mociutes zinau, bet kaip ziemai tas uogas trintas su degtine vaikui duoti?
Uogienies ir kompotai man nepatinkas, jos toki kartuma suteikia...
Atsakyti
Kadangi turiu gervuogiu daug, tai irgi vargstu su jomis. doh.gif
Siemet sutryniau su cukrumi ir ispilscius i mazesnius indelius (pacius maziausius kur parduotuvese misraines sveria) pastaciau i saldikli. Tik manau, kad reikejo kokio rugstaus vaisiaus sulciu truputi ipilti cool.gif
Atsakyti
as gervuoges uzsaldziau ,po to labi tinka visu tortu ir pyragu idarams(jei spesiu ),nes vaikai juos kaip ledus valgo,net cukraus nereikia ....paaugliai
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 08 19, 21:51)
as gervuoges uzsaldziau ,po to labi tinka visu tortu ir pyragu idarams(jei spesiu ),nes vaikai juos kaip ledus valgo,net cukraus nereikia ....paaugliai

Tai tu saldai vienas uogas?
As pernai bandziau, tai niekas nevalge schmoll.gif
Atsakyti
vienas ,net be cukraus mano vaikai viska suvalge,nespejau as i tortus ideti
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 08 20, 11:56)
vienas ,net be cukraus mano vaikai viska suvalge,nespejau as i tortus ideti

Pries tai atsaldai ar saltas vaikai valgo
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 08 20, 12:45)
Pries tai atsaldai ar saltas vaikai valgo


na mano jau dideli tai ledines valgo,jos kaip ledai ,na tie vaisiniai,,,bent jie taip vadina, thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 20 rugpjūčio 2008 - 14:43
aš paprasčiausiai pasiklioviau kaimynės patarimu - gervuoges suverčiau į puodą, pridėjau aviečių ir cukraus šiek tiek, 2 apelsinus supjausčiau, pritarkavau apelsinų ir citrinų žievelių... ir paviriau kokį 15 ar 20 min. tada supyliau citrinos sultis išmaišiau ir į stiklainiukus ir į šaldytuvą (aišku, kai stiklainiukai ataušo)
man skanu labai...
Atsakyti