Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

IX kadras 4u.gif

tesiam temą smile.gif
Atsakyti
įkelsiu dar viena foto mirksiukas.gif

http://public.fotki....foto-2/140.html

Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 08 11, 10:52)
na gal bent jau nuotraukos bus neblogos  4u.gif bet tai pirmąkart girdžiu apie tokias suktybes  doh.gif  o gal turi pasižiūrėt jų interneto puslapį kokį? į nuotraukas norėtūs akį užmest..  ax.gif

jie neturi kiek girdejom, esu ziauriai nusivylusi parsisku elgiasiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 08 11, 14:21)
jie neturi kiek girdejom, esu ziauriai nusivylusi parsisku elgiasiu schmoll.gif


aš dėl jų padariau tokią "išvadą". Kai žmogus paskambina ir klausia ar tą dieną jie užimti (o tą dieną jau kažkas kitas užsisakęs) tiesiog pameluoja, kad yra laisvi ir "savo" vietoj pasiunčia kitą fotografą (studentę tą). Ir turbūt susitardami jog kažkokia tai dalis pinigų (manau kad nedidukė kokia) atiteks tai studentei,o visa kita tai fotografei ..
Atsakyti
Sveikos, ar galetumete parekomenduoti fotografa, kuris apsiimtu fotografuoti vestuves 1-2 valandas, na jei tiksliau man reiketu tik, kad baznycioje ir prie jos fotografuotu.


Atsakyti
sveikutes!na,as jau atsokau vestuves,liko tik vyras,ziedas ir grazios nuotraukos 4u.gif .. todel drasiai galiu rekomenduoti fotografa Algi Alkovika.nerealus zmogus,nerealios nuotraukos bigsmile.gif .toks paprastas,prie bajerio,neikirejo.kas mate nuotraukas liko mazu maziausiai suzaveti blush2.gif ..todel jei reik info,klauskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramashka22 @ 2008 08 11, 21:49)
sveikutes!na,as jau atsokau vestuves,liko tik vyras,ziedas ir grazios nuotraukos 4u.gif .. todel drasiai galiu rekomenduoti fotografa Algi Alkovika.nerealus zmogus,nerealios nuotraukos bigsmile.gif .toks paprastas,prie bajerio,neikirejo.kas mate nuotraukas liko mazu maziausiai suzaveti  blush2.gif ..todel jei reik info,klauskit mirksiukas.gif


O man jo nuotraukos nelabai schmoll.gif Mano draugės vestuves jis fotkino... Tai jos vestuvių ir tos foto, kur fotopro.lt yra galima sakyti vienodos, pozos, vietos, viskas vienoda, tik, kad žmonės skiriasi...
Man norisi kažko įdomesnio ir originalesnio ax.gif

Čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2008 08 11, 20:33)
O man jo nuotraukos nelabai  schmoll.gif Mano draugės vestuves jis fotkino... Tai jos vestuvių ir tos foto, kur fotopro.lt yra galima sakyti vienodos, pozos, vietos, viskas vienoda, tik, kad žmonės skiriasi...
Man norisi kažko įdomesnio ir originalesnio  ax.gif

Čia tik mano nuomonė  4u.gif


na,savosiomis as patenkinta,nes jos tikrai skiriasi nuo tu internete,beje,pati turejau keleta ideju ir jo padedama igyvendinau ax.gif .. kiekvieno individualus skonis 4u.gif
Atsakyti
Na mums tai nepatiko ta siusta Kupavicienes studente.Kazkokia issigandus, tokia drovi, pas mus pulkas 20 zmoniu buvo, tai ji ju nesugebejo kontroliuoti, nei sustatyti, nors man pozuojant foto isvis nepatinka schmoll.gif , O jus irgi sutarties neturit? jei taip, tai nieko jiems nepaaiskinsi. Bet manau jei jie taip ir toliau darys, tai ju isvis niekas nesamdys, nes yra gobsus, visu pinigu juk neuzdirbsi yu.gif
Atsakyti
Mes esam labai patenkinti savo fotografu! wub.gif

Nuotraukos nerealiai grazios, originalios (tiesa, ir musu paciu vestuves buvo netradicines, paciam fotografui labai patiko, sake, noretu dar kada pafotografuoti tokias biggrin.gif ) Taigi, jei ka domintu geras ir charizmatiskas fotografas, kuris NEDARO kico ir banalybiu, galit kreiptis, duociau kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 08 13, 13:29)
Mes esam labai patenkinti savo fotografu!  wub.gif

Nuotraukos nerealiai grazios, originalios (tiesa, ir musu paciu vestuves buvo netradicines, paciam fotografui labai patiko, sake, noretu dar kada pafotografuoti tokias  biggrin.gif ) Taigi, jei ka domintu geras ir charizmatiskas fotografas, kuris NEDARO kico ir banalybiu, galit kreiptis, duociau kontaktus  smile.gif


ikelk nors viena foto butu idomu pamatyti. beje kuom jusu vestuves buvo netradicines?
Atsakyti
beje, Rimanciuke, gražios Jūsų vestuvių nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti