Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšta krūtinė

Kiek zinau, visos pries maitinima jaucia tempima ir krutys buna patine. As maitinu menesi ir 10 dienu, pieno pakanka, bet krutys ir pries ir po maitinimo minkstos, todel neaisku, kada istusteja viena ir reikia duot vaikui kita, o pati maze neparodo. Tenka nusitraukinet. Kas cia per nesamone?
Atsakyti
Sveika,man irgi taip buvo bet gyditoja man sake kad vaikuj pakanka pieno ir as taip maitinau kas 1,5 -2val ir dar dabar maitinu nors buvo momentu kad galvodavau dar duoti misini,bet kai nueidavau pas gyd viskas gerai vaikas priaugdavo po kilograma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 08 11, 14:15)
Kiek zinau, visos pries maitinima jaucia tempima ir krutys buna patine. As maitinu menesi ir 10 dienu, pieno pakanka, bet krutys ir pries ir po maitinimo minkstos, todel neaisku, kada istusteja viena ir reikia duot vaikui kita, o pati maze neparodo. Tenka nusitraukinet. Kas cia per nesamone?

Pas mane irgi taip, krutis visad buvo minkstos ir paciupinejus tuscios, bet pieno pakako.Zindau jau metus ir 7 menesius smile.gif
Atsakyti
Aciu, nuraminot smile.gif Bet kaip zinot kada vaikui duot kita papa?
Atsakyti
pas mane taip pat visuomet minksta krutine, pries maitinima gal tik vos vos tvirtesne ir pienukas lasa, ir taip pat vis galvoju,kad mazyliui nepakanka pienuko, vis gundausi duoti misinukus, taciau gydytojas sako kad viskas gerai, svorio priaugom mazai, taciau dar neva normos ribose, o jis toks maziukas ir lieknutis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 08 11, 15:33)
Aciu, nuraminot  smile.gif  Bet kaip zinot kada vaikui duot kita papa?

Mano mamai irgi tas pats buvo, tai ji sege ziogeli ant megstuko tuoj pusei, is kurios maitino, kad kita karta zinoti. biggrin.gif
Atsakyti
pas mane krutys taip pat beveik visada minkstos.gal tik kokius pora kartu pacioje pradzioje pienukas lasedavo ilgiau nemaitinus,o dabar jau nebe. matyt turiu butent tiek kiek reikia.dukrytei svoris auga puikiai.svere virs pries tris sav 8050.taip,kad nesuku galvos.
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 08 11, 23:34)
pas mane krutys taip pat beveik visada minkstos.gal tik kokius pora kartu pacioje pradzioje pienukas lasedavo ilgiau nemaitinus,o dabar jau nebe. matyt turiu butent tiek kiek reikia.dukrytei svoris auga puikiai.svere virs pries tris sav 8050.taip,kad nesuku galvos.


Na ir liux thumbup.gif Svarbiausia neskubeti duoti misinelio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 08 11, 23:20)
Mano mamai irgi tas pats buvo, tai ji sege ziogeli ant megstuko tuoj pusei, is kurios maitino, kad kita karta zinoti. biggrin.gif



Sneku apie ta pati maitinima smile.gif Kai krutis kieta, tai aisku, kada vaikas viska isvalgo-kai suminksteja biggrin.gif O kai mano visada minksta, tai kaip suprast, kada ji tuscia? Nes mano maze neparodo, jai dzin doh.gif Biski pageria ir davolna, o pavalgyt tingi, tai as ir noriu, kad ji kuo daugiau riebesnio pienuko gautu
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 08 13, 07:27)
Sneku apie ta pati maitinima  smile.gif  Kai krutis kieta, tai aisku, kada vaikas viska isvalgo-kai suminksteja  biggrin.gif  O kai mano visada minksta, tai kaip suprast, kada ji tuscia? Nes mano maze neparodo, jai dzin  doh.gif  Biski pageria ir davolna, o pavalgyt tingi, tai as ir noriu, kad ji kuo daugiau riebesnio pienuko gautu

pas mane ji taip pat nuolat minksta. tai kai buvo mazute siulidavau kruti kuo dazniau. pavalgo,kaip tu sakai davolna guli,tai as po kokios 1h vel pasiulau. taip ir vargau pirmus men.
o kaip supasdavau kad tuscia.. na kai maniske traukdavo,ir jau nesigirdedavo jos gurksniuku tai aisku budavo,kad nieko nebera. doh.gif nezinau ar aiskiai parasiau.
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 08 13, 11:21)
pas mane ji taip pat nuolat minksta. tai kai buvo mazute siulidavau kruti kuo dazniau. pavalgo,kaip tu sakai davolna guli,tai as po kokios 1h vel pasiulau. taip ir vargau pirmus men.
o kaip supasdavau kad tuscia.. na kai maniske traukdavo,ir jau nesigirdedavo jos gurksniuku tai aisku budavo,kad nieko nebera. doh.gif  nezinau ar aiskiai parasiau.


O maniskei negalima daznai duot, tik kas 3 val, kad praalktu, kitaip ji tik po 10 ml paciulpia ir tingi toliau valgyt... doh.gif Nors siaip aktyvi pana, ir kalba ( aou, agu, amam), ir zvengia balsu, ir zaislus kalbina, o vat valgyt jai tingisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 08 14, 13:03)
O maniskei negalima daznai duot, tik kas 3 val, kad praalktu, kitaip ji tik po 10 ml paciulpia ir tingi toliau valgyt... doh.gif  Nors siaip aktyvi pana, ir kalba ( aou, agu, amam), ir zvengia balsu, ir zaislus kalbina, o vat valgyt jai tingisi lotuliukas.gif


nu ir kas, kad 10 min, tevalgo g.gif Manai neužtenka? Manoji irgi nuo pat gimimo max 10 valgydavo ir nieko, jai užtenka. Traukia intensyviai ir soti po 10 min. 2-3 valandom, o krūtys visada minkštos. Svorio daug nepriaga maniškė, bet užtenka į normas telpa, o dukra visada judri, linksma, tai aš ir nesuku galvos.

Neskubėkit su tais mišinukais, jei vgaikutis linksmas, vadinasi jam užtenka, jei trauktų tuščią krūtį, tada pyktų mirksiukas.gif
Atsakyti