Įkraunama...
Įkraunama...

pirmasis pasimatymas ...

si romantis ka vakara aprasiau ne as o mano vyras, tai buvo ziema, tadabuvome tik susipazine, o dabar mes jau vyras ir zmona smile.gif tai va paskaitykite ka mano vyras grizes is pasimatymo maste ir kaip viska aprase smile.gif cia is jo internetinio dienorascio smile.gif


Štai atejo ta laukta diena,pagaliau aš eisiu y išsvajotajy pasimatyma su tavimi,visa laika apie tai tik ir tegalvoju,mintys sukasi tik apie tave,susitikima -koks jisai bus,ar aš tau patiksiu,ar patiks tas laikas praleistas su manimi.
Viskas buvo jau nuplanuota ir nutarta -susitinkam ten ir tada,ir eisim y filma,bet ne..Pirmajam kartui reikia kazko ypatingo,stebuklinga,reikia padaryti ispudy, suzaveti,pabendrauti su ja,noriu matyti jos veida,jos akis,sypsena veide,filmas tam tikrai netiks,na gal kita karta..
Galvoje gimsta naujos mintys,naujos idejos - laiko nera daug,jau velus vakaras,o viskas vyksta jau rytoi, lieka pora valandu sugalvoti viska, viska padaryti nepriekaištingai,nepamiršti svarbiu detaliu kurios gali viska keisti.
Reikia romantikos, noriu pabuti su ja ir pašneketi,noriu ja apkabinti ir jausti salia- manau tam puikiai tiks baras šalia juros,ten tikrai grazu,romantiska,ir galesiu ja apkabint,matyti jos grazias akis,pašneketi su ja,pabendrauti ir pazinti.
Na bet to bus negana,finalui reikia kazko yspudingai pribloskiancio,lyg saudanciu fejerverku koncerto gale,tai turi buti staigmena,isvis kazkas netiketo,nenuspejamo ir malonaus,tai turi parodyti ,kad man ji rupi,as noriu patikti - manau nera romantiskesnes vietos negul Palanga,tiltas,jura,zvaigzdes danguje.. Bus salta,bet verta,manau verta stengtis...
Išauso laikas -štai mano vairuotojas atskuba pas mane,jis viska zino,viska jam išpasakojau,kur ir kaip reikes ka padaryti,bet palaukit! Aš jo laukiu ne tusciom rankom ,o su šampanu ir taurem,vel mano spontaniskumas pagimde ideja,nuostabia ideja finalui..
Mes skubame pas ja,aš jaudinuosi,kaip ji y viska reaguos,kaip viskas bus,ar pavyks,nezinia..
Duru skambutis neveikia,ta jau pamenu ,drebancios rankos klibina jos duru rankena ir aš sustinges laukiu,kas dabar bus - štai ji pradaro duris,kokia ji grazi..tuojau išeis,laukiu, stoviu visas ir virpu -o gal išdrysiu ja pabuciuoti jau dabar? Ji išeina,ir..ne,negaliu aš taip,reik neskubeti ,viskam ateis savas laikas ir vieta.
Apkabinu ja ir veduosi y mašina,atsiprašau iškart uz tai,kad nenueisim siandiena y kina,bet toliau nieko nesakau,ysodinu ja y gala,ir pats atsisedu šalia,ji nustebusi ir šokiruota,jos galvoje matyt sukasi vien nezinia ,o kazkoks vaikinas sedintis šalia, ji beveik nepazysta,kokios mintys turi suktis jos galvoje,bet palauk,duok man truputeli laiko,veliau suprasi mano paslaptingus ketinimus,jie tikrai kilnus,nenuskriausiu aš taves.
Mes vaziuojame per visa miesta,ji dairosi y visas puses,negali nurimti,matos nezinia ja kankina,bet aš negaliu pasakyti tau kur vaziuojam,tai jau nebebutu staigmenta,tu gali spelioti,bet aš tau nesakysiu,tiesiog palauk,truputuka dar palauk..
Mes sukame link juros,ji jau bando speti,bet ne,prie juros mes dabar dar neisim,ir štai mes jau šalia to baro,plink tamsu,tik pora zmoniu. Mes atsisedam paciam gale,gal kyla klausimas -kodel?Ne todel,kad man nedrasu,bet tik ten galesiu ja apkabint,nes mus neskirs kedes,bus tik odine sofute,ant kurios sedes ji ir aš.
Sedime kartu,mum atneša ir padeda meniu,uzdega ant stalo zvakute,ji liepsnoja,suteikia romantiška jausma..matos tu dar pasimetusi biški,bet aš tave puikiai suprantu,tai tikrai netiketa ir neplanuota. Aš pradedu vartyti meniu,reikia išrinkti kanors skanaus,bet ledu tau negalima,skaudes gerklyte veliau dar. Mes po biški renkames,tu dar labai nedrasi,bet viskam savas laikas,nera kur skubeti Uzsisakome abu kavos ir po skirtinga deserta,neblogas pasirinkimas manyciau. Visa laika ziuriu nedrasiai tau y veiduka,y tavasias akeles,tai kazkas stebuklingo ir kerincio,atmosfera ore šyla ir tu daraisi vis drasesne,po biski parodysi man savo tikrajy veiduka.Mes bendraujam ,noriu tave pazinti,o štai ir šilta kava jau ant stalo,galesi sušilti,aš zinau kad tau šalta,bet maniau oras bus šiltesnis..Po biškuti darosi linksmiau,bet tau gaila tu gyvuneliu ant sienos,tai rodo tavo švelnia širdy,jautruma,man tai patinka..O štai mums atneša ir desertus,kaip skaniai ir egzotiškai jie atrodo,bet noras,aš noriu tave pamaitinti su šaukštuku,ka bepadarysi ,aš gi senamadiškas romantikas Štai ir atskrenda skanus mazas desertukas ant saukstelio,sakyk aaa... nai nai kaip mes spyriojames,bet darosi linksma,tai tave juokina,o tavo šypsena mane šildo,ji tokia grazi,naturali...tik nepyk uz tuos kleckiukus,biski pasijutau neveksta Nors ta viena kleckiuka nuo tavuju lupu norejau nuvalyti,bet ne su servetele,o buciniu,bet nedrysau,gal dar nelaikas,o gal bijau,kad liksiu atstumtas..Bet štai ir tu ciumpi viena desertuka,va dabar jau darosi linksma,ir ydomu kas gi man dabar bus,nejau ..ne,aš nesispyriosiu daug tau,negaliu atsispirti ir amm...vieno kasniuko jau nebeber po biškuti dingsta visi desertukai ir taures tušteja,laikas su tavimi bega taip nuostabiai ir nepastebimai,tad greit atvaziuos musu vairuotojas,bet kelione cia tikrai nepasibaigs,aš tik ypusejau savo planiuka..
Susedame y mašina ir keliaujame aplinkeliais y Palanga,o taip,ne kur kitur ,o ant tilto..nerimas ir nezinia vel tavo veide,vel teks palaukti ir ziureti ka sumasciau šy karta,bet manau tau tai turetu patikti,tik biškuti luktelk..Jau Palangos zenklas,taip,tu jau supratai kur mes vaziuojam,aš matau,kad tavo veidas nejucia nušvinta šypsena,tau tai patinka..Sustojam ties Basanaviciaus pradzia,mes išlipam,ir vairuotojas nuvaziuoja nepazystamu keliu,likome vel tik dviese,tik aš ir tiu,Palangoje,Tamsu,tiešiai šviecia zibintu kelias link tilto,ir pradedame eiti..
Man neapsakomai gera su tavimi,aš labai laimingas,viskas taip grazu ,tiesiog kaip koks sapnas,iš kurio nesinori pabusti. Mes jau priartejome prie tilto,vejas pakilo,darosi šalta,bet nevalia nusigrezti ir eiti atgal nes..tu nezinai,kad mano draugas laukia musu abieju tilto gale su šampanu ir tauremis.. Mes po biški einame,tavo kulniukai stringa tarp lentuciu,bet nuotaika nekrinta,as laikau tave kad nepaslystum ir štai mes jau beveik tilto gale..Titanikas.. man patiko tas pokštas Štai ir mano draugas,tik dabar tu jy atpazinai,sampanas atsidare,taures..manau štai kur tikroji romantika,Naktis,nuostabi mergina šalia manes,mes stovim ant Palangos tilto galo,laikom taures šampano,o virš musu galvu šviecia begalybe zvaigzdziu..Mes išgeriam šampana,darosi šalta,norisi eiti atgal,bet tauriu cia nepaliksim,jos duš del laimes..jau maniau tu jos nemesi,bet..štai pabiro šukes,ir tu apkabinai stipriai mane.. štai kuom turi pasibaigti romantiškas pasimatymas,tetruksta tik bucinio..bet nedrysau,dar vis nedrysau..bet kalbama kad vejy buciuot nevalia As laimingas,as beproto laimingas..mes pasisukam ir pradedam eiti nuo tilto.. Štai mano pirmasis pasimatymas su tavimi..ir buvo verta stengtis,del visko..tu verta daug daugiau Ir as atiduosiu tau visa save..



toks buvo musu pirmasis nuostabusis pasimatymas smile.gif po sio pasimatymo mano gyvenimas tapo rojumi, kuris tesiasi ir dabar ir tikiuosi tesis dar labai labai ilgai smile.gif
Atsakyti
pavyzdziu...
Atsakyti
QUOTE(Vilmaite @ 2008 08 23, 13:22)
pavyzdziu...

Norėjau parašyti tą patį blush2.gif blink.gif drinks_cheers.gif





wub.gif
Atsakyti
wub.gif labai grazi istorija thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif istorija mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaičiau ir šypsena vis platėjo smile.gif .Gražu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Nugi ir auksinis pas TAve vyras 4u.gif nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif MAniskis irgi nuostabus zmogus, tik jau su romantika pas mumi tai ne kas lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif SAUGOK thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabu:)
Atsakyti
Grazi, romantiska istorija.. wub.gif O jis ir po vestuviu isliko toks pat romantiskas? ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 09 gruodžio 2008 - 21:07
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Intriga @ 2008 08 11, 16:16)
si romantis ka vakara aprasiau ne as o mano vyras, tai buvo ziema, tadabuvome tik susipazine, o dabar mes jau vyras ir zmona smile.gif tai va paskaitykite ka mano vyras grizes is pasimatymo maste ir kaip viska aprase smile.gif cia is jo internetinio dienorascio smile.gif
Štai atejo ta laukta diena,pagaliau aš eisiu y išsvajotajy pasimatyma su tavimi,visa laika apie tai tik ir tegalvoju,mintys sukasi tik apie tave,susitikima -koks jisai bus,ar aš tau patiksiu,ar patiks tas laikas praleistas su manimi.
Viskas buvo jau nuplanuota ir nutarta -susitinkam ten ir tada,ir eisim y filma,bet ne..Pirmajam kartui reikia kazko ypatingo,stebuklinga,reikia padaryti ispudy, suzaveti,pabendrauti su ja,noriu matyti jos veida,jos akis,sypsena veide,filmas tam tikrai netiks,na gal kita karta..
Galvoje gimsta naujos mintys,naujos idejos - laiko nera daug,jau velus vakaras,o viskas vyksta jau rytoi, lieka pora valandu sugalvoti viska, viska padaryti nepriekaištingai,nepamiršti svarbiu detaliu kurios gali viska keisti.
Reikia romantikos, noriu pabuti su ja ir pašneketi,noriu ja apkabinti ir jausti salia- manau tam puikiai tiks baras šalia juros,ten tikrai grazu,romantiska,ir galesiu ja apkabint,matyti jos grazias akis,pašneketi su ja,pabendrauti ir pazinti.
Na bet to bus negana,finalui reikia kazko yspudingai pribloskiancio,lyg saudanciu fejerverku koncerto gale,tai turi buti staigmena,isvis kazkas netiketo,nenuspejamo ir malonaus,tai turi parodyti ,kad man ji rupi,as noriu patikti - manau nera romantiskesnes vietos negul Palanga,tiltas,jura,zvaigzdes danguje.. Bus salta,bet verta,manau verta stengtis...
Išauso laikas -štai mano vairuotojas atskuba pas mane,jis viska zino,viska jam išpasakojau,kur ir kaip reikes ka padaryti,bet palaukit! Aš jo laukiu ne tusciom rankom ,o su šampanu ir taurem,vel mano spontaniskumas pagimde ideja,nuostabia ideja finalui..
Mes skubame pas ja,aš jaudinuosi,kaip ji y viska reaguos,kaip viskas bus,ar pavyks,nezinia..
Duru skambutis neveikia,ta jau pamenu ,drebancios rankos klibina jos duru rankena ir aš sustinges laukiu,kas dabar bus - štai ji pradaro duris,kokia ji grazi..tuojau išeis,laukiu, stoviu visas ir virpu -o gal išdrysiu ja pabuciuoti jau dabar? Ji išeina,ir..ne,negaliu aš taip,reik neskubeti ,viskam ateis savas laikas ir vieta.
Apkabinu ja ir veduosi y mašina,atsiprašau iškart uz tai,kad nenueisim siandiena y kina,bet toliau nieko nesakau,ysodinu ja y gala,ir pats atsisedu šalia,ji nustebusi ir šokiruota,jos galvoje matyt sukasi vien nezinia ,o kazkoks vaikinas sedintis šalia, ji beveik nepazysta,kokios mintys turi suktis jos galvoje,bet palauk,duok man truputeli laiko,veliau suprasi mano paslaptingus ketinimus,jie tikrai kilnus,nenuskriausiu aš taves.
Mes vaziuojame per visa miesta,ji dairosi y visas puses,negali nurimti,matos nezinia ja kankina,bet aš negaliu pasakyti tau kur vaziuojam,tai jau nebebutu staigmenta,tu gali spelioti,bet aš tau nesakysiu,tiesiog palauk,truputuka dar palauk..
Mes sukame link juros,ji jau bando speti,bet ne,prie juros mes dabar dar neisim,ir štai mes jau šalia to baro,plink tamsu,tik pora zmoniu. Mes atsisedam paciam gale,gal kyla klausimas -kodel?Ne todel,kad man nedrasu,bet tik ten galesiu ja apkabint,nes mus neskirs kedes,bus tik odine sofute,ant kurios sedes ji ir aš.
Sedime kartu,mum atneša ir padeda meniu,uzdega ant stalo zvakute,ji liepsnoja,suteikia romantiška jausma..matos tu dar pasimetusi biški,bet aš tave puikiai suprantu,tai tikrai netiketa ir neplanuota. Aš pradedu vartyti meniu,reikia išrinkti kanors skanaus,bet ledu tau negalima,skaudes gerklyte veliau dar. Mes po biški renkames,tu dar labai nedrasi,bet viskam savas laikas,nera kur skubeti  Uzsisakome abu kavos ir po skirtinga deserta,neblogas pasirinkimas manyciau. Visa laika ziuriu nedrasiai tau y veiduka,y tavasias akeles,tai kazkas stebuklingo ir kerincio,atmosfera ore šyla ir tu daraisi vis drasesne,po biski parodysi man savo tikrajy veiduka.Mes bendraujam ,noriu tave pazinti,o štai ir šilta kava jau ant stalo,galesi sušilti,aš zinau kad tau šalta,bet maniau oras bus šiltesnis..Po biškuti darosi linksmiau,bet tau gaila tu gyvuneliu ant sienos,tai rodo tavo švelnia širdy,jautruma,man tai patinka..O štai mums atneša ir desertus,kaip skaniai ir egzotiškai jie atrodo,bet noras,aš noriu tave pamaitinti su šaukštuku,ka bepadarysi ,aš gi senamadiškas romantikas  Štai ir atskrenda skanus mazas desertukas ant saukstelio,sakyk aaa... nai nai kaip mes spyriojames,bet darosi linksma,tai tave juokina,o tavo šypsena mane šildo,ji tokia grazi,naturali...tik nepyk uz tuos kleckiukus,biski pasijutau neveksta  Nors ta viena kleckiuka nuo tavuju lupu norejau nuvalyti,bet ne su servetele,o buciniu,bet nedrysau,gal dar nelaikas,o gal bijau,kad liksiu atstumtas..Bet štai ir tu ciumpi viena desertuka,va dabar jau darosi linksma,ir ydomu kas gi man dabar bus,nejau ..ne,aš nesispyriosiu daug tau,negaliu atsispirti ir amm...vieno kasniuko jau nebeber  po biškuti dingsta visi desertukai ir taures tušteja,laikas su tavimi bega taip nuostabiai ir nepastebimai,tad greit atvaziuos musu vairuotojas,bet kelione cia tikrai nepasibaigs,aš tik ypusejau savo planiuka..
Susedame y mašina ir keliaujame aplinkeliais y Palanga,o taip,ne kur kitur ,o ant tilto..nerimas ir nezinia vel tavo veide,vel teks palaukti ir ziureti ka sumasciau šy karta,bet manau tau tai turetu patikti,tik biškuti luktelk..Jau Palangos zenklas,taip,tu jau supratai kur mes vaziuojam,aš matau,kad tavo veidas nejucia nušvinta šypsena,tau tai patinka..Sustojam ties Basanaviciaus pradzia,mes išlipam,ir vairuotojas nuvaziuoja nepazystamu keliu,likome vel tik dviese,tik aš ir tiu,Palangoje,Tamsu,tiešiai šviecia zibintu kelias link tilto,ir pradedame eiti.. 
Man neapsakomai gera su tavimi,aš labai laimingas,viskas taip grazu ,tiesiog kaip koks sapnas,iš kurio nesinori pabusti. Mes jau priartejome prie tilto,vejas pakilo,darosi šalta,bet nevalia nusigrezti ir eiti atgal nes..tu nezinai,kad mano draugas laukia musu abieju tilto gale su šampanu ir tauremis.. Mes po biški einame,tavo kulniukai stringa tarp lentuciu,bet nuotaika nekrinta,as laikau tave kad nepaslystum  ir štai mes jau beveik tilto gale..Titanikas.. man patiko tas pokštas  Štai ir mano draugas,tik dabar tu jy atpazinai,sampanas atsidare,taures..manau štai kur tikroji romantika,Naktis,nuostabi mergina šalia manes,mes stovim ant Palangos tilto galo,laikom taures šampano,o virš musu galvu šviecia begalybe zvaigzdziu..Mes išgeriam šampana,darosi šalta,norisi eiti atgal,bet tauriu cia nepaliksim,jos duš del laimes..jau maniau tu jos nemesi,bet..štai pabiro šukes,ir tu apkabinai stipriai mane.. štai kuom turi pasibaigti romantiškas pasimatymas,tetruksta tik bucinio..bet nedrysau,dar vis nedrysau..bet kalbama kad vejy buciuot nevalia  As laimingas,as beproto laimingas..mes pasisukam ir pradedam eiti nuo tilto.. Štai mano pirmasis pasimatymas su tavimi..ir buvo verta stengtis,del visko..tu verta daug daugiau  Ir as atiduosiu tau visa save.. 
toks buvo musu pirmasis  nuostabusis pasimatymas smile.gif po sio pasimatymo mano gyvenimas tapo rojumi, kuris tesiasi ir dabar ir tikiuosi tesis dar labai labai ilgai smile.gif

wub.gif
Atsakyti