Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd. Kriūnienė

Sveikutės, taip likimas susiklostė, kad patekau pas šią gydytoją. Ji dirba II lig. patologiniam skyriuj ir ko gero man teks pas ją gimdyti. Gal girdėjot ką apie ją ar šiaip pasidalinsit patirtim ar atsiliepimais.. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Prieš pora savaičių ir man teko gulėti II ligoninėj,nėštumo patologijos skyriuje ir kaip tik pas gydytoją Kriūnienę. Man ji patiko ax.gif Nežinau kaip su gimdymu,bet tiek,kiek mums teko bendrauti (gulėjau dėl gręsiančio unsure.gif ),tai labai maloniai ir apžiūrėdavo,ir rūpinosi,ir nuteikdavo optimistiškai. Vienu žodžiu- faina mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų aprašyti jos išvaizdą? Galvoju apie vieną, bet nežinau tiksliai ar tai būtent ji.
Atsakyti
Aukšta,liekna,trumpai kirpti,šviesiai dažyti plaukai,staigiai nukirpta labai trumpa grifkutė.Kiek tų metų jai galėtų būt,tai net nežinau g.gif Gal apie 35... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meida: 06 birželio 2005 - 11:17
man va keista pasidarė, kai ji pareiškė, kad lytį leliaus pamatytų 28 savaičių blink.gif
kiti mato 16-20 sav. g.gif
kai paklausiau ar gali būti, kad pilvo skausmai man nuo to, kad placenta labai žemai, tai ji manęs paklausė: "o tau skausmai nepadidėjo, kai sužinojai, kad placenta labai žemai??" blink.gif
vienu žodžiu, ji man kaip ir nieko, bet mes matyt nelabai susišnekam g.gif
įdomu, kiek ji aplamai gimdymų priėmus g.gif
apie tai susimąsčiau, kai ji pareiškė, kad per gimdymą vistiek viską daro akušerė, tipo gydytojas čia nelabai prie ko blink.gif
Atsakyti
Maloni dar nereiškia atsakinga. Labai linkiu kad Ta Kriūnienė nebūtų ta apie kurią galvojau perskaičiusi pavardę. Ot negerai kad neščia buvau išsiblaškiusi.
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 06 06, 13:57)
Maloni dar nereiškia atsakinga. Labai linkiu kad Ta Kriūnienė nebūtų ta apie kurią galvojau perskaičiusi pavardę. Ot negerai kad neščia buvau išsiblaškiusi.

Na,turėjau omeny,kad man tikrai patiko jos priežiūra ir dėmesys,ką žadėjo,tą padarė,ko tikėjaus,tą ir gavau.Tik gal tų reikalų pas mane su ja buvo ne tiek daug,kad taip gerai perprasčiau ją unsure.gif
Bet jei jau apie tą gydytoją tokie negeri atsiliepimai,tai gal tada tikrai geriau susirasti kitą...Toj pačioj ligoninėj dirba ir gyd. Leščiova,tai jei aš gimdyčiau Lietuvoj- tai tik pas ją.
Atsakyti
noreciau atnaujinti tema apie sia daktare smile.gif perskaiciau visus komentarus tai del blogos prieziuros ir uzmarsumo absoliuciai nesutinku schmoll.gif bent jau manimi rupinosi tiek,kad pati skambindavo ir klausdavo kaip jauciuosi? o kaip daktaryte del savo supratingumo,rupescio,svelnumo ir realistiskumo (niekada nemeluoja,viska isaiskina) yra thumbup.gif gydytoja.
Atsakyti
As pas ja gimdziau 2005 spali. Nuostabi gydytoja. Nepaliko amnes visa gimdyma, buvo salia. Ramino, guode, aiskino. Lanke mane kasdien, apziurejo kasdien. Pasirode, kad gimdant siek tiek problemu buvo, bet manes negasdino. Antra vaika gimdysiu vel pas ja.
Situacija buvo tokia. 38 savaite isejo kamstis, buvo sekmadienis. Pirmadieni nulekiau i poliklinka, paziurejo echo - viskas ok, tureciau per 3 dienas pagimdyt. Atejo penktadienis, o veiklos gimdymo nulis. Penktadieni buvau susitarus su ta gydytoja apziurai. Nuvaziavom, apziurejo, tonus pakaluse - tiesiu taikymu i gimdykla nusiunte: kaklelis 4 cm, isilygines, gimdymo veiklos nulis. Matavo tonus, skatino, nuleido vandenis, padare epidura. I gimdykla atejau 22val be jokiu saremiu, o 02.20 jau laikiau savo kleckiuka. Pasirode, kad dalis vandenu buvo zali, placenta buvo pradejus dalintis ir senti. Kleckas nutare pasauli isvyst ne kaip visi vaikai ir lindo veiduku i prieki. Plysau labai mazai. gydytoja labai palaike, aiskino ka ir kaip daryt, kur ir kaip stumt, kaip kvepuot.
Mano prisiminimai apie gimdyma patys geriausi, tarsi graus spanas. ta apti galiu pasakyti ir apie prieziura po gimdymo.
Atsakyti
Man si gyd. irgi atrodo visai maloni. Tik nzn kaip ji priimineja gimdymus. Lyg ir noreciau pas ja gimdyt, bet cia tiek mazai atsiliepimu, toks vaizdas, kad ji labai mazai gimdymu priimineja. Tik viena beda, kad tada tektu gimdyt IIlig. o ten kazkoks siaubas o ne ligonine, pradedant nuo sovietmecio remonto nemaciusiom sienom ir baigiant personalu... Dar ypac kai buvo pasirode straipsniu apie sios lig. direktoriu, per kurio statybas nesciosioms net ant maisto pinigu nelieka...
Nu gal ten nera viskas taip baisu kaip man atrodo... rolleyes.gif
Atsakyti
As pas sia gydytoja lankausi. Iki gimdymo dar tolokai, bet kiek lankaisui ji man pasirode maloni, bet apziuros irgi trunka penkias minutes. Net nesveria paklausia kiek priaugai, pamatuoja spaudima ir viskas... Gal taip ir turi buti... Pirmas vaikas tai nera su kuo palyginti.
Atsakyti
Aš irgi lankausi pas šią gydytoją. Gimdysiu dar negreitai. Kaip žmogus labai maloni, o kaip gydytoja, net nezinau g.gif visiškai pritariu Eglucia, vizitas užtrunka maksimum 5-10 min., bet mano nestumas nera komplikuotas tai gal taip ir turi būti. Noretųsi gimdyti pas gydytoją, kuri prižiūrėjo tave visą nėštumo laikotarpį. Gal kas nors pas ją gimdėte? Parašykit naujesnių atsiliepimų, o ta gydytoja ilgais šviesiais plaukais tikrai ne Krūnienė, jei neklystu Kavoliūnienė ar Kavaliauskienė , tikrai labai maloni, bet ligoniais nelabai rūpinasi, jei nori ką nors sužinoti reikia pačiai visko klausti.
Atsakyti