Įkraunama...
Įkraunama...

Duphostan ir strijos

sveikos, gydytoja israse duphostan. israse labiau apsidraudimui, nes maudzia ir tempia pilva, skauda strenas. kazkuri is mamyciu sake, kad nuo sito vaisto atsiranda strijos. ar galit pasidalinti patirtimi tos, kurios ji naudojot?
Atsakyti
schmoll.gif Niekada nepatikesiu, kad nuo Duphaston'o (manau, truputi suklydai rasydama pavadinima) mirksiukas.gif atsiranda striju... Strijos - tai odos problema, jos atsiranda del dregmes odoje trukumo, del prarasto elastingumo, del per staigiai priaugto ar prarasto svorio... Siaip manau oda buna linkusi i strijas, arba ne, panasiai kaip ir su celiulitu. Aisku, nestumo metu ne pamaisys ir pamaitint oda papildomai mirksiukas.gif
O jei i tema - tai naudojau Duphaston'a iki berods 20 nestumo savaites. Dabar likusios vos kelios dieneles iki susitikimo su mazium - na, tfu tfu tfu - striju neatsirado thumbup.gif
Atsakyti
atsiprašau, suklydau su vaistukų pavadinimu.. blush2.gif
Atsakyti
vartojau Duphaston iki 16 savaites. Dabar mum jau 30 savaiciu. Siek tiek striju turiu ant krutines. Manau, kad jos atsirado ne del vaistu, o del to, kad krutine per trumpa laika gerooookai padidejo. Ant pilvo striju neturiu, nors ir jis dar daugiau uzaugo smile.gif.
Atsakyti
didesnes nesamones neteko girdeti blink.gif
Atsakyti
Nesamone visiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai nesąmonė,nes pati vartojau šį vaistą pirmame nėštumo trimestre ir po gimdymo neturėjau nė vienos strijos 4u.gif
Atsakyti
Vartojau visa nestuma. Priaugau 26 kg. strijos nei vienos niekur. Sis vaistas kaupia skyscius tada daugiau storejam. Tempiam oda - vienom atsiranda kitom neatsiranda striju. Cia manau ne nuo vaisto o nuo moters fiziologijos priklauso tos strijos.
Atsakyti
as taip pat uzsirasiau pavadinima ir sakiau paklausiu gines ar man nepervelu dar vartoti ir patepti nes man jau 36 sav., pilvas atrodo baisiai labai sutrukinejes. gal kiek nors pades. g.gif
Atsakyti


tikrai ne nuo Duphaston atsiranda strijos schmoll.gif aš vartojau pirmam trimestre - kol kas nieko panašaus nėa g.gif schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti