Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gimdymas

Mamytės būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte patiritim, kokie gydytojai priima natūralius gimdymus (t.y. moka (ir yra tam sąlygos) vaikutį "pagauti" vandenyje, be problemų gali gimdymą priimti ne tik ant stalo, bet ir kita padėtimi, tik gimusį vaikutį pirma duoda mamai sušildyti ir pasidžiaugti, o tik po to sveria, matuoja ir t.t., prieš pat vaikučio gimimą prigesina šviesas, virkštelę kerpa tada, kai ši nustoja pulsuoti...)
Atsakyti
Tai turbut Banga is KGN didziausia naturaliste Kaune, bent jau as daugiau negirdejau
Atsakyti
Apie Bangą aš girdėjau smile.gif Tai taip pat vienintelė gydytoja, kurią aš žinau. Gal kas iš mamyčių žino dar?
Atsakyti
Apie gyd Banga tik geri atsiliepimai- ji tikrai naturaliste. Siaip manau reiktu kalbeti su pacia gydytoja- pasakyti savo pageidavimus del gimdymo ir uz papildoma mokesti viskas imanoma ar tai Mazylyje ar klinikose smile.gif
Atsakyti
Klinikose Kliucinskas atsizvelgia i moters norus (pas ji gimdziau antraji vaikiuka) ir, kiek girdejau Maciuleviciene irgi nesikisa per daug i procesa (sesuo klinikose dirbo, tai pasakojo).
Kaip del gimdymo vandeny, nezinau, del kitu pozu, tai reik pasakyt gydytojui atvykus. As pas Kliucinska gimdziau pusiau sedom - dar pats eigoj klause, ar gerai, ar nereik dar suvertikalint pozicijos, tai dar kiek atlenkem atlosa.
Epiduru jis irgi nebruka, gimdziau visai naturaliai, neziuri kaip i ufonauta, jei esi naturalistiniu paziuru, labai palaiko tave. Beje, man ir neaktyvu placentini laikotarpi taike, t.y. leido placentai paciai uzgimt, neskatino, nors paprastai visur visada skatina, nors ji pas mane po kokiu 5-7 min pati ir gime smile.gif

Vaika dabar visuomet pirma mamai ir duoda, bent klinikose. O siaip tai galiu pasakyt, kad visus savo norus del virksteles, pozicijos ir t.t. turi susakyt gydytojui, girdint ir akuserei, pries aktyvuji gimdyma, o ne tada, kai jau viskas vyksta, ir bent jau Kliucinskas, tai to laikosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 23 rugpjūčio 2008 - 08:42
Vilke, o kaip Tu susitarei su šiuo gydytoju?
Labai šaunu, kad vis daugiau žinių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 23 rugpjūčio 2008 - 12:22
paprasciausiai pasiskambinau ir pasakiau, kad noreciau pas ji gimdyti, tuomet susitarem del susitikimo laiko. O mano drauge tiesiog susirado ji klinikose darbo metu ir pasake, kad nori su juo padraugauti biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už informaciją, Vilke 4u.gif
Galbūt kas nors dar pažįsta kokį gydytoją natūralistinių pažiūrų?
Atsakyti
Jeigu nieko prieš keliu temukę į viršų 4u.gif
Vis dar neapsisprendžiu unsure.gif
Kartais atrodo labai dideli tie mano norai unsure.gif :
1. Noriu pagimdyti natūraliai, jei tik įmanoma kuo mažiau visokių intervencijų ir vaistų
2. Kad gydytojas/a būtų galėtų priimti gimdymą įvairiomis padėtimis
3. Per sąrėmius (o gal ir gimdymo metu,bet nebūtinai) galėčiau pasėdėt vonioj
4. Laisvai judėti
5. Kad mano vyras gimdymo metu galėtų visada būti kartu (kad jo neišprašytų lauk, kaip aną kartą kerpant vandenis verysad.gif )
6. Prieš pat gimstant vaikučiui prigesintų šiek tiek šviesą.
7. Ką tik gimusį vaikutį iš karto duotų man pasidžiaugti ir sušildyti, o po to visokios procedūros, kaip svėrimas, matavimas ir t.t.
8. Virkštelę nukirptų tada, kai ji baigtų pulsuoti.
9. Gydytojas ranka netrauktų placentos, o leistų jai pačiai užgimti.
10. Būtų galima, kad ir už papildomą mokestį gauti vienvietę palatą.
11. Na ir aišku būtų šaunu, jei toj vietoj, kur gimdysiu būtų jauki aplinka.
12. Na, o šauniausia, jei gydytojo supratimas apie gimimą būtų panašus, kaip mano 4u.gif
Labai jau nerealūs tie mano norai man kartais atrodo unsure.gif Ar visai įmanomi?
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 09 01, 14:38)
Jeigu nieko prieš keliu temukę į viršų 4u.gif
Vis dar neapsisprendžiu unsure.gif
Kartais atrodo labai dideli tie mano norai unsure.gif :
1. Noriu pagimdyti natūraliai, jei tik įmanoma kuo mažiau visokių intervencijų ir vaistų
2. Kad gydytojas/a būtų galėtų priimti gimdymą įvairiomis padėtimis
3. Per sąrėmius (o gal ir gimdymo metu,bet nebūtinai) galėčiau pasėdėt vonioj
4. Laisvai judėti
5. Kad mano vyras gimdymo metu galėtų visada būti kartu (kad jo neišprašytų lauk, kaip aną kartą kerpant vandenis verysad.gif )
6. Prieš pat gimstant vaikučiui prigesintų šiek tiek šviesą.
7. Ką tik gimusį vaikutį iš karto duotų man pasidžiaugti ir sušildyti, o po to visokios procedūros, kaip svėrimas, matavimas ir t.t.
8. Virkštelę nukirptų tada, kai ji baigtų pulsuoti.
9. Gydytojas ranka netrauktų placentos, o leistų jai pačiai užgimti.
10. Būtų galima, kad ir už papildomą mokestį gauti vienvietę palatą.
11. Na ir aišku būtų šaunu, jei toj vietoj, kur gimdysiu būtų jauki aplinka.
12. Na, o šauniausia, jei gydytojo supratimas apie gimimą būtų panašus, kaip mano 4u.gif
Labai jau nerealūs tie mano norai man kartais atrodo  unsure.gif Ar visai įmanomi?

nemanau,kad nerealus norai...as tiesiog nieko neprasydama savo gydytojos Mazylio GN gavau 9 is tavo isvardintu 12 punktu.jei buciau ka uzsiminusi,gal ir visi 12 butu,bet as taip nesureiksminau.svarbu,kad mazyliui laiku butu suteikta pagalba uzgimusiam.nes tarkim apsivijusi vaikuti virkstele jau joks naturalistas nepuls mamai deti,o pirmiausia vaikiuku rupinsis,ji gaivins.Viska,ka dare,niekad vyro neisprase lauk schmoll.gif sako,jei jau atejai iki to,tai buk malonus ir buk visada su zmona.gi gale koju jis nestovi rolleyes.gif zodziu viskas vyko laisvai,siule ir vonia,bet atsisakiau.ir be jokio gimdymo plano,kuriame galima surasyti savo pageidavimus,man viskas buvo ideliai.tik geriausi prisiminimai apie gimdyma.gal todel ir dabar,artejant antrajam gimdymui,as nebijau cool.gif
Atsakyti
II ligoninėj daktaras Kalvinskas. Ten gimdo ištisos virtinės natūralisčių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 09 01, 15:38)
1. Noriu pagimdyti natūraliai, jei tik įmanoma kuo mažiau visokių intervencijų ir vaistų
2. Kad gydytojas/a būtų galėtų priimti gimdymą įvairiomis padėtimis
3. Per sąrėmius (o gal ir gimdymo metu,bet nebūtinai) galėčiau pasėdėt vonioj
4. Laisvai judėti
5. Kad mano vyras gimdymo metu galėtų visada būti kartu (kad jo neišprašytų lauk, kaip aną kartą kerpant vandenis verysad.gif )
6. Prieš pat gimstant vaikučiui prigesintų šiek tiek šviesą.
7. Ką tik gimusį vaikutį iš karto duotų man pasidžiaugti ir sušildyti, o po to visokios procedūros, kaip svėrimas, matavimas ir t.t.
8. Virkštelę nukirptų tada, kai ji baigtų pulsuoti.
9. Gydytojas ranka netrauktų placentos, o leistų jai pačiai užgimti.
10. Būtų galima, kad ir už papildomą mokestį gauti vienvietę palatą.
11. Na ir aišku būtų šaunu, jei toj vietoj, kur gimdysiu būtų jauki aplinka.
12. Na, o šauniausia, jei gydytojo supratimas apie gimimą būtų panašus, kaip mano 4u.gif



taigi realūs norai buvo. gimdžiau KKGN pas Bangą visiškai pagal šitą sąrašiuką, tik be vonios, nes nenorėjau pati ax.gif ir šeimyninė palata buvo užimta doh.gif
esu labai labai patenkinta, viskas pavyko itin sklandžiai. kai pagalvoju, lygiai prieš metus dar tik svajojau, kad mano toks gimdymas būtų, o jau 4ri mėn, kai noras išsipildė blush2.gif
nei nuskausminimo, nei epidiūro nereikėjo. daktarė priminė kaip kvėpuoti, paaiškino vyrui, kaip masažuoti. vis ateidavo ir patardavo, pagelbėdavo, atsigert davė per stangas. leido judėti, tupint stumti, vandenų neskubėjo nuleisti, pagimdžiau prieblandoje (nereikėjo nė prašyt). svarbiausia, kad neskatino gimdymo praėjus savaitei po termino, o dar leido laukti, kol mažylė pati pasibeldė bigsmile.gif tuo tarpu dauguma gydytojų paskatina ir bijo "pernešiojimų" (mano atveju jo nebuvo, tiesiog data neteisinga). taigi, mano dukrytė atėjo tada, kada norėjo be jokio skubinimo thumbup.gif
tos 8val. 15min praėjo labai greitai, paskaudėjo kaip reikiant, tačiau tas "siaubas" priklauso nuo to, kaip morališkai ruošiesi gimdymui. man buvo tiesiog smagu biggrin.gif
mano išvada tokia - gimdžiau lengvai, nes noriu DAR biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 28 balandžio 2009 - 20:12