Įkraunama...
Įkraunama...

Nereikalinga vaikiška technika

sveikos mamytes 4u.gif

pasidalinkit patirtim, ka esate nusipirke ir ko neprireike arba beveik nereikejo, galbut taip padesime kitoms mamytems, nedaryti klaidu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai, mane irgi domina. Pasidalinkit patirtim kad naujai iskeptos mamytes neprisipirktu nereikalingu daikciuku 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif jo butu gerai kad mus biski pamokytime, nes dabar atrodo kad visko prireiks rolleyes.gif
Atsakyti
Man maitynanciai vaika papu nepryreike lovytes iki 1 metu lotuliukas.gif nes vaikismiegojo su manim.
Atsakyti
man tai per du su virs menesio neprireike pientraukio kuris taip ir guli stalciuje. gerai ,kad nepirkome sterilizatoriaus, nes vaika maitinu pati, o soskes ji nekencia smile.gif manau siuos daiktus reiktu pirkti tik pagal poreiki,o ne isanksto.
Atsakyti
Lingiu ant lovytes. Jei nepradesit linguot, tai ir nereikes. Uzauginau 3 mergytes, nei vienos nelingavau. Visos 3 labai ramios augo ir nelinguojant.
Atsakyti
Na o man neprireike beveik puses rubeliu smile.gif)) Nespejau kai kuriu net po 1 karteli uzvilk... Isaugom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man irgi daug rubeliu nereikejo, prisipirkus buvau 'del grazumo' lotuliukas.gif bet jei namuose buni (pvz ziema), tai ir puosti tingisi ax.gif dedi patogiausius ir tiek (ir beveik visada tuos pacius doh.gif ).
tu naujagimio kepuryciu turejau N skaiciu, bet jos tokiu keistu formu, kad ne visas ir uzdet gali (labai patogi buvo is Lindex thumbup.gif , jos ir uzteko iki 5men.)
ir tapuku, kojinyciu daug nereik (mes su 2 porom vilnoniu issivertem) 4u.gif
Atsakyti
Mums irgi neprireike kai kurių rūbelių, pvz.suknelių iki 3mėn. smile.gif O jas labai dovanojo lankantys. Dar neprireikė lopšio ant vežimo, nes su autokėdute važinėjam, bet čia jau patys taip įpratinom blush-anim-cl.gif tik naktį gulėdama užmiega, o taip tai pusiau sėdom. Jai taip geriau, nes pilvuką kai pučia, tai lengviau vaikučiui pusiau sėdom, ta va taip ir pripratom biggrin.gif
Dar nusipirkom supynes iki 9kg irgi nereikia, nemegsta. Taip pat sterilizatorius, krūva buteliukų-maitinu pati. Visokiausi kremai, dušo žėlės irgi stovi, nes naudojam tik vieną AVENT dušo žėlę-šampūną ir SUDOCEM tep. Pirkom lopšį, kuris sūpuojasi-nesupom nė karto wink.gif Vystymo stalas su vonele, reikalingas tik stalas, vonelę dar vieną atskirai pirkom, nes užknisa pastoviai visus daiktus nuiminėt nuo stalo, kad panaudotum vonią, be to į vonios kambarį sudėtingai telpa biggrin.gif Soskių irgi nekenčiam doh.gif Tai va....
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2008 08 24, 13:33)
Dar nusipirkom supynes iki 9kg irgi nereikia, nemegsta.  Vystymo stalas su vonele, reikalingas tik stalas, vonelę dar vieną atskirai pirkom, nes užknisa pastoviai visus daiktus nuiminėt nuo stalo, kad panaudotum vonią, be to į vonios kambarį sudėtingai telpa

Kaip idomiai del tos supynes, mes taippat pirkom automatime supyne dvieju supimosi krypciu tai ispradziu buvom nusivyle nes vaikas pradedavo verkti kai i ja pasodindavom, bet po kiek laiko pradejo patikti, ir dabar geriausia raminimo priemone ir kaip as megstu sakyti laisvu ranku iranga smile.gif ir greiciausias budas uzmigdyti dienos metu, o del maudymo vonios kambaryje mums taippat pasirode nepatogu del mazos patalpos, todel pabandeme maudyti virtuveje thumbup.gif per viduri pasistatom virtuvini stala ir ant jo vonele, labai patogu kai galima apeiti laisvai aplink vonele, o ir patalpa galima greiciau prisildyti ijungus virykle.
Atsakyti
na pavyzdziui man neprireike nei pientraukio, nei sterilizatoriaus nei daugybes buteliuku bei zinduku. Rubu irgi reikia geriau maziau pirkti, jei truks bet kada galima nusipirkti ko truksta..o del supyniu tai man buvo nepakeiciamas dalykas. Kai buvo visiskai leliukas siek tiek bijojo, nepatiko, po to net uzmigdavo, paskui sodindavau i supynes taip kad matytu stala ir galedavau ramiai pavalgyti, be to kai gamindavau maziukui kosyte viena namuose jis ramiai sededavo supynese, netgi maitinti ten galedavau..
Atsakyti
Pientraukio prireikė, bet ne iš karto, sterilizatoriaus irgi tik vėliau, tačiau dabar naudoju keliskart per dieną tongue.gif Buteliukų šildytuvą irgi naudoju, nes labai patogu pašildyti pirktines daržovienes. Bet vėlgi, kitos gal virs pačios ax.gif

Neprireikė visiškai merliukų, palučių ir pan., nes man patogiau buvo guldyti ant vienkartinių vystykliukų. Neprireike naminių kėdučių, supynių - puikiai tam tiko autokėdutė. Vistiek mažiukių nerekomenduoja daugiau 2h nelygioj padėtyje, tai tam pirkti dar kėdutes pasirodė nereikalinga.

Neprireikė karuselės ant lovytės, nes vaikui ji nebuvo įdomi.

Neprireikė antspenių, kompresiukų Multi Mam, nes vaikas labai gražiai žindo iš pat pradžių.

Neprireikė mažiausių rūbų, nes gimė 4,5kg doh.gif

Ir mažiausių buteliukų nereikėjo, nes iš pradžių maitinau pati, o dabar jau valgymo kiekiai tokie, kad nesutalpinsi į mažą buteliuką doh.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verdaina: 25 rugpjūčio 2008 - 20:58