Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos nėštumo savaitės

sveikos mamytes. uzsiregistravau as i jusu gretas,nes suzinojau kad tapsiu mamyte irgi biggrin.gif tik va man neduoda ramybes vienas klausimas. as tik suzinojau kad esu nescia sia savaite, kazkur kaip skaiciavau 3 4 sav. ir pirmas nestumo savaites ejau i soliariuma, rukiau, biski alkoholio vartojau blink.gif ar tai negalejo pakenkt? aisku dabar nei i soliariuma, nei cigaretes i burna nebegaliu isikist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2008 08 16, 16:04)
sveikos mamytes. uzsiregistravau as i jusu gretas,nes suzinojau kad tapsiu mamyte irgi  biggrin.gif  tik va man neduoda ramybes vienas klausimas. as tik suzinojau kad esu nescia sia savaite, kazkur kaip skaiciavau 3 4 sav. ir pirmas nestumo savaites ejau i soliariuma, rukiau, biski alkoholio vartojau blink.gif  ar tai negalejo pakenkt? aisku dabar nei i soliariuma, nei cigaretes i burna nebegaliu isikist ax.gif

nebijok,nepakenks 4u.gif
Atsakyti
Tuo laikotarpiu, kai dar nežinai, kad esi nėščia, apvaisinta kiaušialastė dar tik keliauja į gimdą, nėra susiformavusi placenta, todėl gyvena iš kiaušialastėje sukauptų medžiagų ir alkoholio lašelis tikrai negali pakenkti. Tos pimos savaitės, kaip sakoma yra - viskas arba nieko. T.y. jeigu tavo žirniukui būtų buvę kas nors negero, jis tiesiog būtų nustojęs vystytis ir pasišalinęs mėnesinių metu, o pati būtum ir nesužinojus, kad laukiesi. Tačiau jeigu praėjai šį laikotarpį - atsipalaiduok nei soliarumas, nei kiti "griekai" tau nepakenkė. Mėgaukis nestuke.gif .
Atsakyti
sveikutis visoms mamytems.... smile.gif esu jauna dar nepatyrus ,bet laukianti leliuko mama. nestuke.gif ax.gif turiu problema... verysad.gif susijusia su sveikata... unsure.gif tiksliau su anuo galu blush2.gif is ten man bega gausios isskyros ir su labai nemaloniu kvapu... beto kamuoja ne tik tai... labai daznai uzeina papilves skausmai tarytum kai buna per arba pries menesines,bet labai trumpi... esu isvykus is lietuvos,o cionai pas daktarus negali priregistruot... kazkas jiem nesutampa... tai gal turit kokiu nors patarimu ar pasiulymu.... buciau labai dekinga... 4u.gif aj ir laukiuosi jau 3savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(waikiukas @ 2008 08 19, 18:10)
sveikutis visoms mamytems.... smile.gif esu jauna dar nepatyrus ,bet laukianti leliuko mama. nestuke.gif  ax.gif  turiu problema... verysad.gif  susijusia su sveikata... unsure.gif  tiksliau su anuo galu blush2.gif  is ten man bega gausios isskyros ir su labai nemaloniu kvapu... beto kamuoja ne tik tai... labai daznai uzeina papilves skausmai tarytum kai buna per arba pries menesines,bet labai trumpi... esu isvykus is lietuvos,o cionai pas daktarus negali priregistruot... kazkas jiem nesutampa... tai gal turit kokiu nors patarimu ar pasiulymu.... buciau labai dekinga... 4u.gif aj ir laukiuosi jau 3savaites ax.gif


Bandyk ieškoti arba humanitarinių poliklinikų (kurios dažniausiai imigrantus aptarnauja be jokių draudimų ir registravimų) arba bandyk tiesiai į ligoninę. Kadangi gali būti visokios problemos, praktiškai jie turėtų apžiūrėti. Be to, reikia atkakliai reikalaut kad apžiūrėtų, nesileist kad siuntinėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 19 rugpjūčio 2008 - 19:36
4u.gif echt... man irgi kaip speju 3-ia, 4ta savaitele, teijgi sveikutes mirksiukas.gif
kita savaitele griztu i Lietuva ir iskart pas daktarus, nes cia neturiu galimybes nueit, bet visi pozymiai (dingusios menesines, II juosteles ) ir galu gale savijauta isduoda, kad mes jau tryse... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2008 08 27, 00:27)
4u.gif  echt... man irgi kaip speju 3-ia, 4ta savaitele, teijgi sveikutes  mirksiukas.gif
kita savaitele griztu i Lietuva ir iskart pas daktarus, nes cia neturiu galimybes nueit, bet visi pozymiai (dingusios menesines, II juosteles ) ir galu gale savijauta isduoda, kad mes jau tryse...  wub.gif

tai sveikinu tave, planavote nestuma ar ne?
Atsakyti
sveikutes ar priimsite mane i savo gretas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruzka @ 2008 08 27, 14:55)
sveikutes ar priimsite mane i savo gretas? smile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2008 08 27, 00:27)
4u.gif  echt... man irgi kaip speju 3-ia, 4ta savaitele, teijgi sveikutes  mirksiukas.gif
kita savaitele griztu i Lietuva ir iskart pas daktarus, nes cia neturiu galimybes nueit, bet visi pozymiai (dingusios menesines, II juosteles ) ir galu gale savijauta isduoda, kad mes jau tryse...  wub.gif



O kuo skiriasi savijauta, kai buni dviese ir trise???Gal mes irgi ne dviese????
Atsakyti
Sveikos as ir neperseniausiai suzinojau kad as esu nestuke.gif tikiuos priimsit i savo gretas? blush2.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2008 08 16, 16:04)
sveikos mamytes. uzsiregistravau as i jusu gretas,nes suzinojau kad tapsiu mamyte irgi  biggrin.gif  tik va man neduoda ramybes vienas klausimas. as tik suzinojau kad esu nescia sia savaite, kazkur kaip skaiciavau 3 4 sav. ir pirmas nestumo savaites ejau i soliariuma, rukiau, biski alkoholio vartojau blink.gif  ar tai negalejo pakenkt? aisku dabar nei i soliariuma, nei cigaretes i burna nebegaliu isikist ax.gif

Viskas bus gerai drinks_cheers.gif Tu tikrai ne pirma ir nepaskutine mirksiukas.gif
Atsakyti