Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nevalgo suaugusiųjų maisto

ziauriai reikia patarimo,mano maziukas nevalgo jokio zmonisko maisto,tik koses,uz poros menesiu pradesim eit i darzeli,o jis i ta maista net neziuri verysad.gif gal yra kam taip buve g.gif lauksiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
o tai ka valgo? blink.gif blink.gif
Atsakyti
virtas darzoves (sutrnitas) ir pieniskas koses g.gif
Atsakyti
Gal darzely matys, kaip kiti vaikai valgo ir valgys, nors kiek... vaikai mokosi vieni is kitu greiciau, be to, pieniskos koses duoda darzely smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valer @ 2008 08 20, 19:32)
Gal darzely matys, kaip kiti vaikai valgo ir valgys, nors kiek... vaikai mokosi vieni is kitu greiciau, be to, pieniskos koses duoda darzely smile.gif

zinau kad duoda pusryciams,bet jis tik ja ir valgys doh.gif tikiuosi kad kaip pamatys kad visi valgo ir jis valgys blush2.gif
Atsakyti
mano maziuke irgi jokio normalaus maisto nevalgo, jau i nevilti puolu (mums 1 metai ir 5 menesiai). Mesos vien kvapa pajutus susiraukia, jei kada bandau apgaut ir nematant i burnyte kasniuka idet is karto spjauna. be to ir jokiu virtu kosiu nepripazista - gyva pienuku, vaisiai, darzovemis - valgo visas, bet nevirtas.. Gali sau be problemu puse zalios bulves sugriauzt, o i virta ne paziuret nenori doh.gif ir dar bulkyte, duonyte su malonumu valgo. Ir viskas doh.gif net nezinau kaip ja pripratint prie ivairesnio maisto, atrodo mato kai mes valgom, visko siulau, bet ne schmoll.gif irgi labai baiminuos kaip bus kai prades eit i darzeli g.gif
Atsakyti
Manoji irgi 1.6 m bet nieko nevalgo normalaus doh.gif . Buvo tarpas,kai valge tik sriuba su makaroniukais. Dabar atrodo galetu per diena vien varskes surelius valgyt, daugiau nieko nenori. As kazkaip pradzioj demesio nekreipiau,bet visi aplinkiniai man stresa ivare(atseit vaikas nevalgus). Nu bet svoris vaikui auga, neserga tfu tfu tfu...tai manau nera taip blogai,kaip jau mums atrodo. As ir save kiek pamenu, tai visus kodletus per fotkes ismetydavau, i stalcius kisdavau (bet jau didesne buvau).
Atsakyti
Bijau prisikalbėti, bet bent kol kas maniškis (1,6m. beveik) valgo normalų maistą kartu su mumis. Stengiuosi ruošti sveikus patiekalus, kad tiktų ir jam. Anksčiau valgydindavau jo kėdutėje, tai buvo nevalgymo periodas doh.gif Dabar pas mus yra tokia tradicija, kad valgome visi kartu prie stalo, jei vyras darbe, valgome mudu dviese. Jam padedu lėkštę (būtinai tokią pačią kaip mums), įdedu truputį maisto, o kol jis bando "sumedžioti" su šakute kąsniuką, pamaitinu pati mirksiukas.gif Nors ir pats jau neblogai pavalgo smile.gif Dar pastebėjau, jei suvalgo daugiau sausainių, riestainių, javinukų ar duonukių, tai į normalų maistą net nebežiūri schmoll.gif Taigi, skanėstai labai apriboti.
Prieš valgymą, visada pakviečiu, kad ateitų prie stalo, nes, pietausim (vakarieniausim ar pan.). Ir įrankiai jo turi būti kaip mūsų smile.gif Pabandykit taip ir Jūs, gal padės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano maze nevalgo NIEKO-neikisi, neigrusi sauksto, o jej pavyksta tai padaryt- spjauna viska sad.gif Geria tik piena (karves) puolu i nevilti sad.gif
Atsakyti
as turbut irgi pasiguosiu unsure.gif pas mus pamazu pamazu atejo nevalgymas,iki metu sveisdavo kuo puikiausiai,darzovienes su mesa, sriubas, koses.kai sukako metai tada daugiau tik sriubytes tirstas valgydavio ir koses pieniskas,o dabar tik kose is ryto suvalgo normaliai,per pietus nieko neikisu,isgeria tik truputi pieno karves,vakare irgi nieko nenori.Tiesa,jei manu kose verdu tai valgo visada,betgi manu kose toks ten ir maistas verysad.gif saldumynai apriboti,jokiu bulkuciu,sausainuku.Tiesa,kai jau labai nieko nieko nebevalgo tada duodu sureli varskes,anuos valgytu turbut kasdien,pusryciams pietums vakarienei doh.gif gal cia koks tarpsnis augimo? labai tikiuosi kad isaugs unsure.gif
Atsakyti
gal reiktų duot vaikiukam vitamino C? Mano draugės mažius irgi taip nevalgė tai gydytoja kažkokių papildų ar vitaminų pasiūlė, aš tiksliai ne-inau.Tik žinau kad C vitaminas tikrai kartais padeda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 09 01, 09:41)
gal reiktų duot vaikiukam vitamino C? Mano draugės mažius irgi taip nevalgė tai gydytoja kažkokių papildų ar vitaminų pasiūlė, aš tiksliai ne-inau.Tik žinau kad C vitaminas tikrai kartais padeda  wink.gif


nu zinokit bijau ir girtis, bet mes jau 5 dienos kai pradejom normaliau valgyt ir mesytes jau neatsisako, ir darzoviu virtu thumbup.gif ir manau, kad padejo butent vitaminas C, nes jau gal dvi savaites kaip rytais duodam dukrytei atsigerti siek tiek svieziai spaustu apelsinu sulciu...beje, vitaminus, kurie turetu gerint apetita irgi esam isbande, ju sudety buvo vitamino C, bet apetitas nepadidejo schmoll.gif
Atsakyti