Įkraunama...
Įkraunama...

LOVI buteliukai ir žindukai

Sveikos mamytės!

Аr jau kas nors išbandėte šiuo metu labai reklamuojamus LOVI firmos buteliukus ar žindukus? Pamačiau parduotuvėje ir mane labai sudomino. Ar tikrai taip gerai geria vaikuciai iš jų, kaip skelbia reklama? g.gif O gal kas jau savo stebukliukui ir LOVI žinduką įsiūlė?
Atsakyti
QUOTE(Bacetto @ 2008 08 18, 22:57)
Sveikos mamytės!

Аr jau kas nors išbandėte šiuo metu labai reklamuojamus LOVI firmos buteliukus ar žindukus? Pamačiau parduotuvėje ir mane labai sudomino. Ar tikrai taip gerai geria vaikuciai iš jų, kaip skelbia reklama? g.gif O gal kas jau savo stebukliukui ir LOVI žinduką įsiūlė?

Labas
Isbandziau buteliuka, labai patiko vaikui, nikuo nesiskiria nuo kruties, nes Avent butelio neeme biggrin.gif O zinduko dar nemaciau kur yra pirkti, noreciau pabandyti ax.gif
Atsakyti
As naudoju LOVI besisterelizuojancius buteliukus thumbup.gif
Mazoji labai lengvai ir greitai is ju pavalgo,neprisiryja oro, o po to as ipilu vandenuko i dangtuka ir idedu 3 minutem i mikrobange sterilizuotis. Kartais dar ir soskytes juose sterilizuoju.
Atsakyti
mano dukrytei labai patiko smile.gif senojo net nebeima mirksiukas.gif
Atsakyti
buteliukas man patiko..grazus dizainas 4u.gif
bet neadau atskirai pirkti soskiu ant buteliuko...todel nepirkau.
valgom is avent ir viskas ciki wub.gif
manau kai jau bus isalkes lelius ims bet kokia soske...net is puodelio gers..kaip kad rekomenduoja protingi dedes lotuliukas.gif
Atsakyti
mes turim sios firmos neissiliejanti puoduka 4u.gif ,tai pradzioj lb dziaugiaus pirkiniu,o dabar pradejo iskritinet ta gumyte kur neleidzia skysciui issiliet,tai maziukas pastoviai slapias,kai atsigeria biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goda:)))): 22 rugpjūčio 2008 - 15:24
Sveikos mamytės smile.gif

Ačiū visoms už atsakymus thumbup.gif

O gal žinote, gal yra šios firmos buteliukų vaikams virš metukų?
Atsakyti
QUOTE(perastra @ 2008 08 19, 15:32)
As naudoju LOVI besisterelizuojancius buteliukus  thumbup.gif
Mazoji labai lengvai ir greitai is ju pavalgo,neprisiryja oro,  o po to as ipilu vandenuko i dangtuka ir idedu 3 minutem i mikrobange sterilizuotis. Kartais dar ir soskytes juose sterilizuoju.



Sveikos mamytes 4u.gif matau uzvedet man dabar labai aktualia tema. dabar esu nestuke.gif , ir tiek visokiu klausimu paskutini menesiuka. Apsipirkineju dabar ir savo vaikiukui noriu visko kas geriausia.

Girdejau jau ne viena gera atsiliepima apie tuos LOVI buteliukus ir zindukus, ir drauge sako pirko naujus dinaminius zindukus LOVI, sako thumbup.gif .
Galvoju ir as nusipirkt.. GAl kas gali daugiau apie juos pasakyt, kas jau bande savo maziukams wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jalka @ 2008 08 21, 09:54)
buteliukas man patiko..grazus dizainas 4u.gif


Va butent man dizainas ju irgi labai grazus, labai mieli wub.gif nes tie visi standartiniai atsibode doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brukne: 05 rugsėjo 2008 - 22:28
Sveiki visi,

Nusipirkau aš Lovi buteliuką (12+). Vaikas mano iš karto pradėjo noriai gerti. Superinė kokybė. Labai gerai plaunasi.

Atsakyti
mes taip pat turim LOVI buteliuka ir gertuve thumbup.gif jau bandom tikrai labai esam patenkintos o pasirodo cliulptukai buteliuku ir ant avento tinka tai arbatyte ir sultis geriam is senojo avento tik per Lovi ciulptuka thumbup.gif o misinuka tik is LOVI nes visos pilvelio problemos pasibaige pabandzius thumbup.gif soskyciu nebandem nemaciau ju pirkti dar ax.gif
Atsakyti
O kur pirkot LOVI buteliukus ir zindukus?
Atsakyti
QUOTE(Brukne @ 2008 09 18, 17:50)
O kur pirkot LOVI buteliukus ir zindukus?



Pirkau Tindi Rindi parduotuvėje (Vilniaus Akropolyje).
Atsakyti