Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo!

Sena tema senokai pasibaigė. Naujos, kaip supratau, niekas nesukūrė, todėl skelbiu temą, kurioje dalinamės apie plaukų žvilgesį suteikiančias priemones, procedūras ir pan., atidarytą vėl bigsmile.gif

Kas gali būti žaviau už sveikus, žvilgančius plaukus? Pasidalinkim savo patirtim ir patarimais bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 rugpjūčio 2008 - 17:56
Mano plaukai pradejo zvilgeti, kai perdazyta is blond i sokolado spalva buvau - manau, nuo dazu daug kas priklauso. Dar padeda "c:enko" drekinantis kremas su kanapemis - juo jau pora menesiu istepu dregnus plaukus ax.gif

Zinoma, plaukai netviska taip, kaip pateiktose nuotraukose lotuliukas.gif
O gal kas turi realiai tokius plaukus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 19 rugpjūčio 2008 - 18:06
Na as manau, kad reklamose blizga prozektoriu gausybes deka rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
Mano plaukams žvilgesio suteikia skalavimas po plovimo kiek įmanoma šaltesniu vandeniu. Skaičiau, kad labai žvilga per visą ilgą braukant ir taip tirdant ledo kubelius - plaukų žvyneliai užsiveria nuo šalčio ir plaukai sveikai spindi ax.gif

Dabar esu su sutrinto avokado kauke ant plaukų - sako, kad plaukams avokado minkštimas suteikia spindesio ax.gif Tą patį skaičiau ir apie apie spanguolių kaukę. Gal kas bandėt? g.gif

Turiu šį "TREVOR SORBIE" gaivinantį ir spindesį suteikiantį skystį.

user posted image

Bet kur kas labiau patiko šios priemonės, suteikiančios spindesio thumbup.gif

user posted image

user posted image

Šis irgi neblogas, plaukai ištiesinti dar labiau spindi ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 19 rugpjūčio 2008 - 18:33
Man "got2b" sampunas ir zele nelabai tiko, bet sugundei tuo "dazzling" - kur pirkai, man nematytas? bigsmile.gif

O del "reklaminiu" plauku - tai jie komp. programomis apdorojami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 19, 20:09)
Na as manau, kad reklamose blizga prozektoriu gausybes deka  rolleyes.gif  g.gif

Na, taip, plaukų tiesinimo, įvairių priemonių, gero apšvietimo, fotošopo ir kt. priemonių dėka mes reklamose matome tobulus plaukus, tai natūralu, kad realybėje kasdien daugumos mūsų plaukai atrodo visai kitaip, daug realiau, bet diskutuojam šitoj temoj kaip, kokiomis priemonėmis, būdais galim savo plaukams suteikti sveiko blizgėjimo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hottea @ 2008 08 19, 20:23)
Man "got2b" sampunas ir zele nelabai tiko, bet sugundei tuo "dazzling" - kur pirkai, man nematytas? bigsmile.gif

Ups, buvau ne tą foto įkėlusi. Jau pakeičiau - aš naudojau "Sparkling". Tikrai žvilgėjo plaukai bigsmile.gif Manau, daugumoj kosmetikos parduotuvių galima rasti ax.gif
Atsakyti
Na mano viena draugė galėjo didžiotis reklaminiais plaukais,ilgis iki strėnų,natūr spalva tamsiai tamsiai ruda,tiesūs ir žvilgesys nenusakomas,o plaudavo paprastučiu papigūška šampūnu,dar galams kažkokį kremą naudodavo,o kai paklausiau kokį balzamą po plovimo deda,atsakymas buvo - o kam jis naudojamas,kas toks yra blink.gif doh.gif
Nu žodžiu,nulis pastangų,o plaukas super,manau tai iš prigimteis duota.
Dabar kai susitikom,plaukai tokie pat gražūs,švelnūs,tik taip nebeblizga,nusikirpo trumpai iki pečių verysad.gif Visą gražumą sugadino.

Na manieji tai linkę garbanotis ir banguotis,bet kai išplaunu galvą,po plovimo dedų glotninančią priemonę ir su žnypliukėm pravažiuoju - tai tikrai labai žvilga,plaukai tokie vibruojantys ir švelnūs blush2.gif

O reklamose manau kiekvienai iš mūsų padarytų tam kartui tokius superinius plaukus - iki sekančio plovimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 08 19, 21:25)
O reklamose manau kiekvienai iš mūsų padarytų tam kartui tokius superinius plaukus - iki sekančio plovimo  biggrin.gif

Nemanau, kad kiekvienai padarytų tokius plaukus rolleyes.gif Ir plaukų priemonių reklamoms atitinkamai renkasi modelius, turinčius labai gražius plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 19, 19:23)
Man "got2b" sampunas ir zele nelabai tiko, bet sugundei tuo "dazzling" - kur pirkai, man nematytas? bigsmile.gif




kiek turėjau "got2b" priemonių visom nusivyliau verysad.gif
nors tiesą sakant turėjau tik
šampūną dažytiems plaukams plaukai kaip šieno kupeta doh.gif
vašką (atidaviau MB bet ir tam netiko kaip ir fructis nors ir ne į temą doh.gif )
ir putas, vis dar stovi lentynoj, vieną kart pasinaudojau schmoll.gif , gal jau galiojimas pasibaigęs per tiek laiko mastau.gif gal jau mest g.gif reiks pračekint lens.gif

šiaip tai jau gal metus nenaudoju jokiu formavimo priemonių, tik diiiidelius bigudus (jie be chemijos lotuliukas.gif ) savo plaukuosenai padaryt ax.gif
nes man visi jie sausina plaukus, o jie ir taip doh.gif t.y. visi vaškai, lakai doh.gif doh.gif želės, putos, klijai, gumos, ir visa kita jų begalybėėėėė lotuliukas.gif
Atsakyti
aš manau, kad plaukai gali labai blizgėti tik tamsiaplaukėms, nes šviesios spalvos atmuša saulės šviesą smile.gif
O kad nuotraukos 'pakoreguotos' - kas beko, bet ir paneles ten ima ne šiaip iš gatvės, o apdovanotas gražiais plaukais.
Atsakyti
NORIKA, juk tavo drauges plaukai nebuvo mate chemijos - nei dazyti, nei visokiais "panteniniais" balzamais nuesti, tiesintuvo nenudeginti, tai ir grazus budavo smile.gif

Mano atradimas - kuo maziau isreklamuota priemone, tuo veiksmingesne (o tokiu prikrautos pilnos "eurokos" lentynos)
yahoo.gif
Atsakyti
Papildant temą - aliejai yra superinis dalykas plaukų žvilgesiui išgauti ax.gif

Žurnale skaičiau patarimą - į buteliuką su purkštuku lygiomis dalimis įpilti kokosų aliejaus(jam būdingos drėkinamosios savybės) ir alyvų aliejaus (teikia spindesio), papurkšti plaukus, retomis šukomis ar pirštais iššukuoti ir susukti į kuodą, o po pusvalandžio išplauti. Plaukai kvepės ir blizgės thumbup.gif
Atsakyti