Įkraunama...
Įkraunama...

Prienų darželiai

gal galite kas padėti issirinkti darželį Prienuose?
Atsakyti
visai nieko stadione esantis darzelis smile.gif teko truputeli ten padirbeti
Atsakyti
man tai Pasakos darzelis labai patinka, ir jaukus ir darbuotojai geri, jauciuosi saugi isleisdama dukra, be to daro vaikams masaziukus sausus ir vandens, dirba logopede, spec. pedagoge, psichologe. Man tai sis darzelis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*mazyle* @ 2009 01 27, 23:31)
visai nieko stadione esantis darzelis smile.gif teko truputeli ten padirbeti


aš užrašiau savo mažylę, pažįstam direktorę, tai gal nebus problemų, nes dičkę dabojo mačiutė bigsmile.gif
Atsakyti
nuo kitu metu planuoju sunu pradet leist i darzeli lopseli prienuose,tik va nzn kiek ju prienuose yra kurie geriausi doh.gif , gal kas galetu ka patart? 4u.gif
Atsakyti
aS IR SUSIDURIAU SU SIAIS KLAUSIMAIS ,BET KAD PRIENISKIU CIA TURBUT MAZAI....?
Atsakyti
Sveikos. as is prienu ir apie saulute nieko gero negaliu pasakyti ten teveliai tik tam kad darzeli paremtu o ju pageiidavimai kazkaip vejais eina. zodziu antro vaiko ten tikrai neleisiu.
Atsakyti
O ka reiskia kad paremtu, kazkaip nepastebejau to, gal musu aukletoja gera, o gal as nesupratinga....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 12 07, 19:28)
O ka reiskia kad paremtu, kazkaip nepastebejau to, gal musu aukletoja gera, o gal as nesupratinga....


praso 2 procentu, kiekviena men reikia mestis po 10lt, ir pan. na cia kaip kas aisku suvokia kaip normalu dalyka, o man tai iskreiptas reikalas. kito vaiko i ta darzeli tikrai neleisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjurgitukas: 08 gruodžio 2010 - 06:09
Ai nu cia del sito, na cia kiekvieno reikalas, ten juk nebutina duoti, pabreze net kelis kartus....bent pas mus grupej....
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2010 12 08, 07:54)
praso 2 procentu, kiekviena men reikia mestis po 10lt, ir pan. na cia kaip kas aisku suvokia kaip normalu dalyka, o man tai iskreiptas reikalas. kito vaiko i ta darzeli tikrai neleisiu.



laba diena,
manau siais laikais, jei norit, kad jusu vaikas butu grazioje aplinkoje, turetu nauju GERU zaislu darzely reikes paremti.
ar leisite y sita ar y kita bet kur kitur vis tiek prasys pagalbos.
Pvz. mes ir tapetavom, ir dazem, ir zaislu nesem, juk tai del musu vaiku. Tiesa, tu geru zaislu mes devetuose pirkom. Aukletoja labai dziaugesi, vaikai taip pat thumbup.gif
Aukletojos saziningos ir visada pateikia ataskaita uz surinktus pinigelius.

Atsakyti
ne visos aukletojos savo rogese.
Atsakyti